Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mozemy pogadac nie na PW tylko na realu przy :drunk: Grzesiu taki z Ciebie kolega tak ?? :confused4: ;(

nie foc**j się :cool1:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Paweł, to ile hajsu mnie taka przyjemnosć będzie kosztowac :evil:

Wypisz co Chcesz sprawdzić a Ja podam kwotę,generalnie nie skrzywdze Cie za mocno :naughty:

Audi musi kosztować.....przyjemność z jazdy sprawnym AUDI -BEZCENNA.

Opublikowano

Mozemy pogadac nie na PW tylko na realu przy :drunk: Grzesiu taki z Ciebie kolega tak ?? :confused4: ;(

ty nawet nie wiesz ile my pijemy :polew: :polew:

wypłaty ci zabraknie

Opublikowano

nie no nie foc**je sie :> bo jestem hardcorem :gwizdanie: :cool1:

Dobra nie rob z siebie alkoholika:) :naughty::decayed: :decayed: No Paweł mowił ze 3 piwa wypiłes w sobote i zaniemogłeś :D :D

Opublikowano

Mozemy pogadac nie na PW tylko na realu przy :drunk: Grzesiu taki z Ciebie kolega tak ?? :confused4: ;(

nie foc**j się :cool1:

Dobra wystarczy bo nam się Michaś obrazi :confused4:

:embarrassed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:50_________________________________________________

Dobra nie rob z siebie alkoholika:) :naughty::decayed: :decayed: No Paweł mowił ze 3 piwa wypiłes w sobote i zaniemogłeś :D :D

NIE prawda :no:

Opublikowano

Nie no żartuje z tymi 3 piwami :kox: i wcale sie nie obraze :rolleyes:

Opublikowano

ty nawet nie wiesz ile my pijemy :polew: :polew:

wypłaty ci zabraknie

I zabraknie na naprawe AUDI :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew::kox:
Opublikowano

Naprawe AUDI kochany tatu$ sponsoruje :)

Opublikowano

Naprawe AUDI kochany tatu$ sponsoruje :)

Taki to pożyje :gwizdanie:

Dobra Ja spadam , mam jeszcze coś do załatwienia w technicznym

Zajrze jeszcze :wink4:

Opublikowano

tak na serio Michał jak chcesz iść z nami na piwo ,to szykuj jakieś 500 :)

Opublikowano

Na piwo ?? :) A nie lepiej flaszke nie 3ba bedzie tyle do kibla latac :evil:

Opublikowano

tak na serio Michał jak chcesz iść z nami na piwo ,to szykuj jakieś 500 :)

Myślę że wystarczy 499 pln. damu Mu promocję :decayed:

[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:58_________________________________________________

Na piwo ?? :) A nie lepiej flaszke nie 3ba bedzie tyle do kibla latac :evil:

Ja nie piję wódki... :tongue4: Prawda Grześ :cool1:

Znowu Ktoś nam zdjęcia zrobi :polew:

Opublikowano

Dzięki Paweł wiedziałem że można na Ciebie liczyć :cool1::naughty::wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:59_________________________________________________Jak to wódki nie pijesz ?? jak tak można :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Dobra Ja spadam , mam jeszcze coś do załatwienia w technicznym

Zajrze jeszcze :wink4:

Opublikowano

fotki hehhe :polew: :polew:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Dziś u Palmy mnie poinformowano, że nie ma w kraju uszczelek do chłodnic oleju w AJM-ie :polew:

w Olsztynie w ostatnich dniach sprzedano 40 kompletów :decayed:

... mrozy to nic dobrego :gwizdanie:

Opublikowano

:)

na kiedy sprowadzą ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.