Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak mi córa trochę podrośnie to i kaletka będzie - narazie musze ograniczyć sie do rzadkich aczkolwiek udanych imprez olsztynskich ;)[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________ciekawy ten tłumik - kupuj a jak sie sprawdzi to i może ja się skuszę na niego.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak mi córa trochę podrośnie to i kaletka będzie - narazie musze ograniczyć sie do rzadkich aczkolwiek udanych imprez olsztynskich ;)[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________ciekawy ten tłumik - kupuj a jak sie sprawdzi to i może ja się skuszę na niego.

Zbysiu zabieraj swoje Kobiety....

w pokojach jest naprawdę miło i przytulnie .

Opublikowano

no z przyjemnością kaletka, ale jeszcze nie teraz.

a tak w ogóle to kiedy spotykamy się na piwku ?

Opublikowano

A tego to ja nie wiem :tongue4:

Opublikowano

no to trzeba będzie coś zaplanować :naughty:

Opublikowano

:good: :good: :gwizdanie:

ale piwko bez gorzałki :)

Opublikowano

no ostatnio też niby miało być tylko piwko :decayed:

Opublikowano

no ostatnio też niby miało być tylko piwko :decayed:

powiedzmy że tak było :>

Opublikowano

dobra trzeba zwiewać :lazy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ostatnio miałem okazję przejechać się po lesie RAV4 i powiem, że do lasu to się ona nie nadaje... nic a nic :decayed:

no nie żartuj :polew: że liczyłeś na coś więcej :blink:

ja "mam" takiego sprawdzonego terrano - stary rzęch z zewnątrz, ale ma powera jak ta lala :decayed: i jak się okazało niewiele co go nie rusza :good:

Opublikowano

plecionke powiadasz - zaczęło w kabinie spalinami zajeżdżać ?

nie nie

ale mam dziwne drgania tłumika ,po tym wywaleniu kata mam zamiar takie coś zapodać

http://allegro.pl/item935450859_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html

dla nas po 160 :) [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:14_________________________________________________Zbysiu????????????

Kaletka obowiązkowo :kox: :kox: :kox::naughty:

u kogo kata wywalasz?

Opublikowano

Dziś w IC zakupiłem boczny króciec wody,

koszt 9zł :naughty:

byłem mile zaskoczony :kox:

już siedzi tam gdzie jego miejsce.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ten zamiennik katalizatora jest naprawdę niegłupim pomysłem,

od razu załatwia sprawę katalizatora i nowej plecionki,

nie trzeba spawać, babrać się, ciąć, wspawywać,

przy dostępie do podnośnika i dobrych kluczy z przedłużkami ( najlepiej "wygibasy") można temat przerobić samemu... :gwizdanie:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Opublikowano

Kwiatko kata to już mam wywalonego dawno.................. :tongue4:

Opublikowano

I zatruwasz $rodowisko :decayed:

Opublikowano

dobre :polew: :polew:

mam do wymiany przegub i plecionkę............ :)

oo.. ja też to robiłem :) jakiś miesiąc temu :decayed: szkoda tylko, że nie wiedziałem, że tak można.. bo mi z robocizna i plecionką wyszło właśnie tyle ile to stoi :wallbash: ale tak jest - trzeba płacić za niewiedzę :(

ponad to.. nie wiem czy mam katalizator :confused4: wstyd się przyznać :przebiegly:

Opublikowano

Zaraz Grzesiu Ci pojedzie za ta niewiedze znajac go :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ponad to.. nie wiem czy mam katalizator :confused4: wstyd się przyznać :przebiegly:

żaden wstyd, tak już jest kupując auto używane w PL,

człowiek nie wie co ma :decayed:

prawda Zaleczeq? :naughty:

Opublikowano

no panowie kto jest chętny na hamownie w maju za 50????? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no panowie kto jest chętny na hamownie w maju za 50????? :gwizdanie: :gwizdanie:

chyba Twoim vagiem :>

Kwiatko kata to już mam wywalonego dawno.................. :tongue4:

doczytałeś pytanie? :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.