Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja!!

zobaczymy czy przez rok cos wzroslo :polew:

czy raczej zmalalo stado :wallbash:

generalnie to cos od dolu mi slabo ciagnie, jakby turbina gorzej ladowala, wie ktos o co kaman, bo ja zielony jestem?;/

ale w niedziele z qmplem i stoperem w reku testowalem 0-100km/h i pomiar wychodzil od 8,2s do 8,9 :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no panowie kto jest chętny na hamownie w maju za 50????? :gwizdanie: :gwizdanie:

znów Bzyku przyjeżdża ?

Grzesiek, ty po zrogalowaceniu AHH bedziesz mógł przed wjazdem na hamownie zbierać zakłady, kto zgadnie ile ma mój AHH :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no ładnie idziesz, a ja wiecznie zapominam zadzwonić do Rogala, ale w tym tygodniu będę musiał już wykonać tel.

Opublikowano

to na kiedy?[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:41_________________________________________________a Panowie na spocie mnie raczej nie ma żeby nie było że pochlałem................

mam córy urodzinki :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________Maxym83 :hi:

przywitał byś się a nie tylko lukasz...............

Opublikowano

1. na kwiecień

2. ode mnie życzonka dla córy

3. fakt, mógłbyś chociaż strzelić z kapelusza

Opublikowano

kwiecień ok :good:

ok 20?

Opublikowano

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________Maxym83 :hi:

przywitał byś się a nie tylko lukasz...............

:hi::)

Ochoty sobie narobilem przez te Twoje wtryski :P

Opublikowano

Maxym83 ta tyle ze ty masz pompę 10 a ja 11

zapodam wam pw od Rogala co mi napisał

Kup sobie 0,216tki z silnika 2.5TDi 150PS. Pompiarze beda znali oznaczenia. Pompa 11tka która masz w AHH oraz te wtryski starcza na 190PS. Wiec po montazu jezdzij lekko do czasu strojenia. Hey pozdrawiam.

Opublikowano

:mysli: a ktorys z panow mi powie co moglbym sprawdzic i jak, aby turbo ladowalo mocniej od dolu?

o co mi chodzi, jak podlaczalem wskaznik od arka87 to mialem za male doladowanie na niskich obrotach,a wieksze niz on w na wysokich, jak to wyregulowac? any idee? i znacie kogos co ma 1,8t po chipie z agmy? jak to sie sprawdza? bo w sumie 800pln do maja by sie skrecilo:)

Opublikowano

no niestety nie pomogę.

Ale kolega normalnie powinien teksty piosenek pisać :wink4:

Opublikowano

Ale kolega normalnie powinien teksty piosenek pisać :wink4:

nie kumam :kox:

Opublikowano

aaaa :polew: :polew:

juz z pol roku jak nie lepiej taki podpis mam :)

Opublikowano

Maxym83 ta tyle ze ty masz pompę 10 a ja 11

zapodam wam pw od Rogala co mi napisał

Kup sobie 0,216tki z silnika 2.5TDi 150PS. Pompiarze beda znali oznaczenia. Pompa 11tka która masz w AHH oraz te wtryski starcza na 190PS. Wiec po montazu jezdzij lekko do czasu strojenia. Hey pozdrawiam.

Wiem że słabsza pompa, ale wtryski tez duzo dadza, jak robilem u rogala chipa to mowil ze wtryski tez dodatkowo moga dac ze 20-30 KM.

A takie mi 2 lata temu polecał "Końcówki kup od 110ki albo od 2.5TDi AHY albo AXG."

Takze jak wszystko zrobie co mam do zrobienia przy autku, to sie pomysli nad wtryskami :) i moze jakims turbo wiekszym od mojego skromnego :)

Opublikowano
  • Autor

no to kwiatko zaliczył wpadkę :ot::polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.