Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lista obecnych z dzisiejszego spotu:

1. Adrianus

2. Anu

3. Ares

4. Alex

5. Emsi

6. Hiszpan i Kamila

7. Jose82

8. Kod

9. Marian

10. Maxym83

11. Segment

12. Skrzypek + Szwagier + Wiktor

13. Taktuś

14. Zaleczeq

15. Zylu

16. Kolega Zyla

17. Żaneta i Paweł

18. Gruby1983

19. Kolega z granatowej A4 Avant TDI – przyjechał na koniec z dwoma synami. Też zapomniałem Nick :embarrassed:

Jeżeli kogoś pominąłem lub coś przekręciłem, to proszę się odezwać poprawię :D

Zdjęcia 14.03.2010

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

19. Kolega z ciemnozielonej A4 Avant TDI – przyjechał na koniec z dwoma synami. Też zapomniałem Nick :embarrassed:

Jeżeli kogoś pominąłem lub coś przekręciłem, to proszę się odezwać poprawię :D

Kolega ma chyba granatową A4 a nie zielona :)

wrocilem do domu i tak: po drodze kratki nigdzie nie znalazlem, pod blokiem tez nie ma, trzeba bedzie znowu kupic w auto-landzie, ale najgorsze jest to ze wrocilem do domu i co? i nie ma obiadu :wallbash:

Nie licha historia :)

Opublikowano
  • Autor

Lista obecnych z dzisiejszego spotu:

1. Adrianus

2. Anu

3. Ares

4. Alex

5. Emsi

6. Hiszpan i Kamila

7. Jose82

8. Kod

9. Marian

10. Maxym83

11. Segment

12. Skrzypek + Szwagier + Wiktor

13. Taktuś

14. Zaleczeq

15. Zylu

16. Kolega Zyla

17. Żaneta i Paweł

18. Kolega z jasnozielonej A4 Avant TDI – zawsze przyjeżdża na spoty a ja zapomniałem Nick :embarrassed:

19. Kolega z ciemnozielonej A4 Avant TDI – przyjechał na koniec z dwoma synami. Też zapomniałem Nick :embarrassed:

Jeżeli kogoś pominąłem lub coś przekręciłem, to proszę się odezwać poprawię :D

Zdjęcia 14.03.2010

gruby1983 :wink4:

Opublikowano

Dzięki, już poprawiłem :good:

Opublikowano
  • Autor

no i po spocie prawie wiosennym :> :> :>

Opublikowano

Lista obecnych z dzisiejszego spotu:

1. Adrianus

2. Anu

3. Ares

4. Alex

5. Emsi

6. Hiszpan i Kamila

7. Jose82

8. Kod

9. Marian

10. Maxym83

11. Segment

12. Skrzypek + Szwagier + Wiktor

13. Taktuś

14. Zaleczeq

15. Zylu

16. Kolega Zyla

17. Żaneta i Paweł

18. Gruby1983

19. Kolega z granatowej A4 Avant TDI – przyjechał na koniec z dwoma synami. Też zapomniałem Nick :embarrassed:

Jeżeli kogoś pominąłem lub coś przekręciłem, to proszę się odezwać poprawię :D

Zdjęcia 14.03.2010

Dzięki Marianb za podsumowanie dnia :good:

jak zwykle można na Ciebie liczyć :good:

ze swojej strony też dzięki wszystkim za spotkanie :good:

Opublikowano

Skrzypek przyznaj sie ile masz nowych częsci zamiennych do swojej A4 :decayed: bo widze Viktor ze scyzorykiem Macgyvera tam ostro działał :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Skrzypek przyznaj sie ile masz częsci zamiennych do swojej A4 :decayed: bo widze Viktor ze scyzorykiem Mc Givera tam ostro działał :gwizdanie: :naughty:

jak dojechaliśmy do domu to wyjął z kieszeni kupe cześci od B6 :polew:

Opublikowano

No własnie dojechałem do domu a tam brak xenonow, PDC, turbawki i podwojnego wydechu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a Marian mowił ze chyba mu 2 tłoki znikneły i z V8 sie zrobiło V6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pawłowi znikł wał i tylni dyfer :decayed:

Czyli mozesz rezac swoja A4 :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No własnie dojechałem do domu a tam brak xenonow, PDC, turbawki i podwojnego wydechu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a Marian mowił ze chyba mu 2 tłoki znikneły i z V8 sie zrobiło V6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pawłowi znikł wał i tylni dyfer :decayed:

Czyli mozesz rezac swoja A4 :gwizdanie: :gwizdanie:

oj jak dobrze że mnie nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

No własnie dojechałem do domu a tam brak xenonow, PDC, turbawki i podwojnego wydechu :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a Marian mowił ze chyba mu 2 tłoki znikneły i z V8 sie zrobiło V6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pawłowi znikł wał i tylni dyfer :decayed:

Czyli mozesz rezac swoja A4 :gwizdanie: :gwizdanie:

oj jak dobrze że mnie nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wlasnie wciagnalem nosem jakas astre gsi hihihi :sesese:

Opublikowano

wlasnie wciagnalem nosem jakas astre gsi hihihi :sesese:

Wyobraź sobie minę chłopca z Hodny Prelude, jak go "wciągło" stare "Audi 100" z czterema osobami po ok 100kg wagi :naughty:

Opublikowano
:polew::kox::good:
Opublikowano

Mnie się udało wracając ze spotu wciągnąć ciągnik z dwoma przyczepami,

brałem się też z autobusem przegubowym, nauką jazdy i czterema rowerzystami.

Ta ogromna ilość zwycięstw na drodze doskonale usposobiła mnie na dalszą część niedzieli :good:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: Podjarałeś sie jak arab na kurs pilotażu :decayed:
Opublikowano

co tam u was?????????

ja właśnie zakupiłem sobie wtryski od silnika ASV ,oby były dobre :gwizdanie:

Opublikowano

dziś taka pogoda że będzie grzechem nie podjechać na parking pod real :evil:

Opublikowano

Śnieg napie... jak nie wiem :confused4: Mogłaby się kończyć ta zima już...

Opublikowano

Teraz masakra na drogach - lodowisko :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.