Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Damy rade RedBull troche wodki :decayed: dobre tancerki i jest fajnie :gwizdanie: balet do rana :cool1:

:dance::thumbup::dance::thumbup: POKER FACE I DO PRZODU :dance::thumbup::dance::thumbup:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Damy rade RedBull troche wodki :decayed: dobre tancerki i jest fajnie :gwizdanie: balet do rana :cool1:

:dance::thumbup::dance::thumbup: POKER FACE I DO PRZODU :dance::thumbup::dance::thumbup:

No fakt, zapomniałam jak to było za młodu :decayed: tylko że wtedy chyba nie było jeszcze red buli :polew:

Opublikowano

A ja słyszałem ze TY Monika w tym roku 20-ste ur obchodzisz :)

Opublikowano

A ja słyszałem ze TY Monika w tym roku 20-ste ur obchodzisz :)

taaaaaaaaaaaa

Opublikowano

Grzesiu masz kalendarz dla sawoya (pawła) ?? :)

Opublikowano

siemka !! :)

ale wczoraj wieczorem masakra była - wracałem z turośli, za myszyńcem i wiece niż 80 się nie dało :/ w dodatku przy lesie czy polu to taka mgła, że 40 - 50 :blink:

ale z gruszką muszę przyznać, że super się jeździ :) chociaż trzeba przyznać, że czasem strasznym bucem od użytkowników wieje :disgust:

a co za kajaki tak w ogóle? bo mnie nic nie padło na patrzałki w tym temacie :embarrassed:

Opublikowano

Grzesiu masz kalendarz dla sawoya (pawła) ?? :)

Grzesiu masz kalendarz dla sawoya (pawła) ?? :)

mam cały czas w aucie .a co?

Opublikowano

Bo go wczoraj spotkalem i sie pytał czy masz jeszcze kalendarz :decayed: Wez mi napisz na pw swoj nr to zadzwonie jutro jakos do Ciebie i podjade po ten kalendarz bo ja go widuje prawie codziennie :cool1:

Opublikowano

A ja słyszałem ze TY Monika w tym roku 20-ste ur obchodzisz :)

no patrz faktycznie :decayed: to o czym ja tu gadam[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 16:24_________________________________________________

siemka !! :)

a co za kajaki tak w ogóle? bo mnie nic nie padło na patrzałki w tym temacie :embarrassed:

no to jest kwestia potencjalnych możliwości noclegowych w Kaletce :good: chyba że też jestem "już" nie w temacie :>

Opublikowano
  • Autor

Damian, wszystkiego najlepszego! 100Lat :> :good::a4fan::banan3::drinks:

Opublikowano

Skrzypku Ty to masz oko :good:

Fakt faktem - wypadałoby zaśpiewać (nawet i dużo młodszemu) koledze :drinks: sto lat :> sto lat - choć dawno tu nie klikał

Opublikowano

4lo :kwiatek:

W kaletce stawiasz popitkę do wódki :naughty:

Opublikowano

4lo :kwiatek:

W kaletce stawiasz popitkę do wódki :naughty:

:):good:

a ja wole pizze :naughty:

Opublikowano

100 lat :decayed:

a ja wole kebaba :gwizdanie:

Opublikowano

Hehe Dziękuje Wszystkim za Życzonka :naughty:

4lo :kwiatek:

W kaletce stawiasz popitkę do wódki :naughty:

aa tam popitke... nie będę sie rozdrabniał... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

4lo :kwiatek:

W kaletce stawiasz popitkę do wódki :naughty:

aa tam popitke... nie będę sie rozdrabniał... :gwizdanie:

prawidłowa reakcja :polew::good:

Opublikowano

4lo :kwiatek:

W kaletce stawiasz popitkę do wódki :naughty:

aa tam popitke... nie będę sie rozdrabniał... :gwizdanie:

prawidłowa reakcja :polew::good:

Wiadomo :naughty::decayed: Ja wiem co Wy lubicie : :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.