Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Unimil sobie życie :decayed:

Jak złapiesz kapcia to już nie bedzie takie miłe :decayed::polew:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też mam wolny piątek :) czyżbyśmy szykowali jakiegoś wstępniaka przed Kaletką?? :D :D

a w ogóle to dziś przyszedł do mnie nowy fotel :) iii.. o jaaaa.. ale super jest :D:hi: mięciutki.. no i nie wygląda jakby ktoś na niego narobił i rozmazał ;) w dodatku.. nie ma żadnych dziur! ha! :notworthy:

Paweł mi to rozłożył nim go odpakowałem :blink: i założył.. nim po sobie styropian posprzątałem :shocked:

Masakra.. on jakiś normalnie wybryk natury jest.. i potrafi czytać w myślach ;):przebiegly:

Szacun dla niego :notworthy:

Opublikowano

No Paweł jak sie wczuje to nie ma na niego chu.. we wsi :cool1: przez mojego BFB spać biedaczek nie mogł :decayed:

Opublikowano

co tam pany? :)

Opublikowano

pochwal sie coś to za opony sobie sprezentował :naughty:

Opublikowano

Pewnie jakieś 205-ki :naughty:

Opublikowano

z takimi nowymi wtryskami to minimum jakies slicki 335 co by w ogole trakcje probowac lapac :decayed:

Opublikowano

http://www.obwodnicadlaolsztyna.pl/

------------------------------

Ma ktoś może niepotrzebną zużytą oponkę 205/55/16 ?

Opublikowano

Panowie, kto jeździ czerwoną b5 w sedanie na blachach NO.... z klubowymi ramkami. Pozdrowienia ze Szczytna, bo dzisiaj widziałem to autko:) :wink4:

pewnie lilianatoja :wink4:

No niestety nie zgadliście - ja mam NOL i tylko znaczek :tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 23:16_________________________________________________

Pewnie jakieś 205-ki :naughty:

no nie inaczej

oponki 205/55/16

ja mam takie "same" i nikt oklasków nie robi :wink4:

Opublikowano

:oklaski: jak nie

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

miałem wcześniej 225/50r16 :gwizdanie:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

miałem wcześniej 225 :gwizdanie:

jeszcze się zmieściły? :naughty:

Opublikowano

pewnie :)

a może ktoś ma na nie ochotę :mysli:

Opublikowano

Moniko, z okazji urodzin wszystkiego najlepszego,

zdrowia, szczęścia, pomyślności,

zadowolenia z męża, dzieci i forum A4 :decayed:

STO LAT :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

100 LAT :good::drunk: :drunk: :drunk: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Wszystkiego naj...z okazji urodzin :rose: :rose: :rose:

Opublikowano

Panowie, kto jeździ czerwoną b5 w sedanie na blachach NO.... z klubowymi ramkami. Pozdrowienia ze Szczytna, bo dzisiaj widziałem to autko:) :wink4:

pewnie lilianatoja :wink4:

No niestety nie zgadliście - ja mam NOL i tylko znaczek :tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 23:16_________________________________________________

Ale to i tak dzisiaj Ciebei widziałem jak się turlałaś do Olsztyna. turlałaś w dosłownym tego słowa znaczeniu :kox: ja leciałem w kierunku szczytna i Ciebie widziałem :decayed: Tak czy inaczej pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.