Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm.. kumel mi mowil, ze widzial przy rondzie bema kolumne audi.. flagi z tego co opisal takie jak nasze.. ktos cos wie o tym? :mysli:

????????? :mysli:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie mam dzisiaj siły ;(

Opublikowano

Jest wstałem i przyjechałem wkoncu do domu :decayed:

:hi::bry: chlopaki i dziewczyny :cool1:

Jak tam dłuuugi weekendzik ?? :naughty: bo umnie luksio :cool1: :> :)[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 11:54_________________________________________________

ja nie mam dzisiaj siły ;(

Widze Grzesiu ze tez ostro zabalowales :decayed: tak samo jak ja obudziłem sie a tam redykajny a nie pieczewo :polew: :polew:

Opublikowano

hmm.. kumel mi mowil, ze widzial przy rondzie bema kolumne audi.. flagi z tego co opisal takie jak nasze.. ktos cos wie o tym? :mysli:

też widziałem - tzn. jakiś spocik z A6 klubu chłopaki zrobili sobie i stąd te flagi w ich oknach

Opublikowano

yO! chlopaky moze bysmy podjechali EKIPOM :decayed: na Kilary na miejscowke do gryllowania, hmm?

pogoda spiz*ziala, ale stesknilem sie za Wami :tongue4:

Opublikowano

hmm.. kumel mi mowil, ze widzial przy rondzie bema kolumne audi.. flagi z tego co opisal takie jak nasze.. ktos cos wie o tym? :mysli:

też widziałem - tzn. jakiś spocik z A6 klubu chłopaki zrobili sobie i stąd te flagi w ich oknach

Możliwe najwazniejsze ze :audi:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 13:37_________________________________________________Siemka Paweł :hi:

Opublikowano

Siemka Paweł :hi:

Siemka :hi: Tobie i wszystkim obecnym :decayed:

Opublikowano

No i koniec długiego weekendu ;( :confused4: Wniosek taki wyciagnałem nie mieszac browarow, z szampanem i wodka bo pozniej sie nie spi u siebie w domu <lol2> :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak to jest :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

No daj spokoj obudziłem sie na redykajnach zamiast na pieczewie :decayed::naughty:[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 07:03_________________________________________________Nie $pimylecimy panowie :decayed:

Opublikowano

No i co tam słychować ?

Na trasie mój AJM schochlował 5.3ltr/100km :decayed:

całkiem przyzwoity wynik uważam :decayed:

Opublikowano

a no w końcu ładna pogoda się robi (ale spokojnie - w piatek znowu zacznie padać) :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 15:36_________________________________________________5,3 to całkiem nieźle - a przy jakiej prędkości jeszcze się pochwal

Opublikowano

4 osoby w aucie, bagażnik pod sufit

trasa siódemka, między Wawą a Radomiem na dwupasmowej miałem dość długo 160,

reszta trasy tak do 120 :kox:

Opublikowano

jakbyś pasażerów wysadził w olsztynku to by może nawet poniżej 5 zszedł :naughty:

Opublikowano

No i co tam słychować ?

Na trasie mój AJM schochlował 5.3ltr/100km :decayed:

całkiem przyzwoity wynik uważam :decayed:

Prawie jak 1.8T :decayed::lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Opublikowano

prawie :)

Opublikowano

no Grzesiu a Tobie ile przy nowych wtryskach ?? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.