Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, ja mam lusterko prawe przedliftowe srebrne, z nowym mechanizmem silniczkowo-wodzikowym, za niedużo :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sorry Andrzeju, ale tajemnica handlowa nie pozwala ujawnic mi tajnikow tej tranzakcji

a tak na powaznie to juz nie pamietam bo pijany bylem, moja siostra bedzie u kwiatka przez rok sprzatac, czy jakos tak :kox:

Opublikowano

co tam u was?

Opublikowano

ej, nie wiem co wy macie do drewienka. mnie to się podoba :P i tak - kupione już są. ma ktoś z tym problem? Maxym - Ty to i tak już w czarnej d*pie jesteś :P

no ale ok - można coś pomądzić zamiast drewienka. szczerze mówiąć owalenie tego carbonem albo matem - nie są to złe pomysły.. generalnie szukam kogoś, kto mi pomoże temat ogarnąć - sam bankowo coś spierdziele :wallbash:

takowoż zapytuję się bracio klubowa: pomoże mnie ktoś? :)

Opublikowano

Adrian na bank :decayed: on ma zdolności paranormalne przy ściąganiu plastików :tongue4::polew:

Opublikowano

nie, no.. na laski nie idziemy ;) chyba ze później :cool1:

zresztą w plastikach nie gustuje ;P

Opublikowano

takowoż zapytuję się bracio klubowa: pomoże mnie ktoś? :)

to jest kilka godzin roboty, dodatkowo w plastiku, a ten ma to do siebie, że potrafi koorva pęknąć tu i ówdzie :evil:

ale chętnie Tobie pomogę, lecz dopiero od wtorku będę wolny :wink4:

Opublikowano

taktuś daje przykład :) super, dzięki wielkie :notworthy:

co do samej roboty to tak - zdecydowanie po weekendzie. ustawka na spokojnie po pracy, po godz 16stej. wtedy upały też są mniejsze.

ew można się ustawić na sztywno np. weekend 7ego :) i kto chętny to niech się zgłasza :gwizdanie: bo do tej pory weekendy mam raczej zawalone :thumbdown: a i czasu dużo, by się zorganizować.

Jednak.. Panowie.. żadne pękanie plastiku nie wchodzi w grę! :kwasny: szkło.. tak, to może przy tym pękać.. ale plastiki - nein! :decayed:

P.S. no i narzędzia trzeba będzie załatwić.. :gwizdanie:

Opublikowano

nie, no.. na laski nie idziemy ;) chyba ze później :cool1:

zresztą w plastikach nie gustuje ;P

dobry plastik nie jest zły :naughty::decayed: jest sie z kogo (czego) posmiać :kox::decayed::polew:

Opublikowano

P.S. no i narzędzia trzeba będzie załatwić.. :gwizdanie:

wszystko mam :wink4:

Opublikowano

super :) teraz w sumie zostaje się zastanowić, czy wciskać drewienko, czy np. skorzystać z usługi takiej:

http://www.zmienkolor.pl/punkty-montazu.html

myślę, że taka folia to dość ciekawy pomysł.. a i możliwości są nieliche. pytanie tylko jak to kasowo by stało..? :mysli:

no i czy robią coś takiego w Olsztynie? bo ta firma w Olsztynie jak się okazało nie ma żadnego punktu :/

Opublikowano

Ja mu też tłumaczyłem że drewno jest fee... ale chłopak uparty :P

ja mam u siebie drewniane listwy i wyglądają rewelacja, więc nie czego się uczepiliście

Adrian na bank :decayed: on ma zdolności paranormalne przy ściąganiu plastików :tongue4::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A Adrian, ile placisz kwiatkowi za lusterka?

tajemnica handlowa

ale dam Ci namiary na kolesia, który ma takie lusterka na 100 % i poda Tobie też cenę:

895357234 - ma siedzibę na ul. Rataja 15

:>

Opublikowano

A Adrian, ile placisz kwiatkowi za lusterka?

tajemnica handlowa

ale dam Ci namiary na kolesia, który ma takie lusterka na 100 % i poda Tobie też cenę:

895357234 - ma siedzibę na ul. Rataja 15

:>

Oj kwiatko kwiatko, tyle się rozpisałeś a żadnych konkretów :P

nie oszalałem jeszcze żeby kupować lusterka z ASO :P

zwłaszcza za takie ceny ktore wcześniej podawałeś :)

Opublikowano

zostaje jeszcze alledrogo.pl :decayed:

Opublikowano

Andrzej

"ALBO GRUBO, ALBO WCALE"

Lecę na grilla :travolta: , odezwę się jutro :cool1:

Opublikowano

Andrzej

"ALBO GRUBO, ALBO WCALE"

Lecę na grilla :travolta: , odezwę się jutro :cool1:

Grubo to by było w ogóle bez lusterek jeździć :) milego grillowania, uważaj żeby piorun Ci kiełbaski nie upiekł :)

Opublikowano

uh... dziendobrek Panowie :) pozdrawiam z zawalanoego szklem pokoju gdzie syfem, bezrobociem i kacem traci ;) oczywiscie ja jako jedny sprawiedliwy sie uchowalem i trace zajebistoscia ;D :kox:

Opublikowano

:hi:

a co tu taka cisza?

Opublikowano

:hi:

a co tu taka cisza?

wróciłeś już?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.