Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto był dzis na spocie ?? :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto był dzis na spocie ?? :decayed:

?????? :)

Opublikowano

ja :D

lilianatoja

marianb

pawel z zaneta

tomkom

dr.ozda (80 coupe)

kolega z 80 z rej. NKE

kolega z a8

typ z ostrody z 100avant, podobno zmodzone 2,8 :polew:

Opublikowano

Ja to widze ze czym cieplej tym mniej ludzi :naughty: hmmm zmodzone 2.8 a co mozna zmodzic w 2,8 NA :gwizdanie: :gwizdanie: chyba tylko dolot, i wydech :tongue4: nie mowie juz o kuciznie, kompresorze badz turbo albo bi turbo :)

Marian gdzie swetaśne focie ?? :polew: :polew: :polew:

sorki ze mnie dzis nie było ale dałem sie zatrzymac płci przeciwnej :wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: Przepraszam to juz ostatni raz zachowałem sie jak gowniarz to juz sie wiecej nie powtorzy obiecuje solidna poprawe :cool1::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Wakacje, wakacje to i ludzi mniej w mieście...

ja też obiecuję się poprawić :decayed:

Opublikowano

Maksymilian i zrobiłeś ten rozrząd?

Nie, zostawiłem do zrobienia po powrocie, wymieniłem tylko pasek alternatora itp który się rozleciał,

żeby dojechać na parking strzeżony, a teraz to mi tylko pluskanie w błękitnym morzu, opalone panienki i drinki w głowie :)

powrót za miesiąc, coś czuje że będzie depresja po powrocie :P

A i wszystkiego najlepszego Karol :)

Jakaś dziwna godzina pisania posta, u mnie jest dopiero 20 :P

Opublikowano

:bry:

Dzięki za życzenia, wesele udane!

Adrian i Michał świetna brama dzięki chłopaki :thumbup::good: :good: :good:

dziś ostatni dzień poprawin :drunk::radocha: więc do zobaczenia

Opublikowano

je je je, Karol sie odezwal,a juz myslalem ze zona zalozyla bana na forum :decayed:

pij, tancz i ciupciaj i daj znac jak bedziesz free

YO!

Opublikowano

je je je, Karol sie odezwal,a juz myslalem ze zona zalozyla bana na forum :decayed:

pij, tancz i ciupciaj i daj znac jak bedziesz free

YO!

tez tak myslałem ze juz ban poleciał :) ale widze Karol zyje :cool1:

Najwazniejsze ze zona powiedziała ze bedzie Karola puszczac z nami na piwo :drunk::thumbup::dance: :dance:

Opublikowano

ja :D

lilianatoja

marianb

pawel z zaneta

tomkom

dr.ozda (80 coupe)

kolega z 80 z rej. NKE

kolega z a8

typ z ostrody z 100avant, podobno zmodzone 2,8 :polew:

Trochę późno, ale....

Lista ze spotu z 2 sierpnia 2010:

1.Monika-Lilianatoja A4 w kolorze szybkim (czerwone)

2.Żaneta & Paweł - Coupe quattro 2.8

3.Adrianus A4 1.8T

4.Elektrostar 100 2.8q

5.Kod A8

6.Michał z dziewczyną - Coupe quattro 2.8

7.Tomkom1 100 Avant 2.5 TDI

8. Segment B4 2.0E

9.Koledzy na motorach

10.Marianb - V8

Zdjęcia - 01.08.2010, Ruś

Gość od 2.8 quattro to Elektrostar. On i auto są na forum AKP od daaaaaaaaawna :)

Czy ktoś z A4 klubu wybiera się w sobotę na motopiknik :?: Spotykamy się w sobotę o 9tej pod TPSA i jedziemy wspólnie.

Opublikowano

ja jade ale nie wiem na ktora jeszcze :):decayed:

Opublikowano
  • Autor

je je je, Karol sie odezwal,a juz myslalem ze zona zalozyla bana na forum :decayed:

pij, tancz i ciupciaj i daj znac jak bedziesz free

YO!

tez tak myslałem ze juz ban poleciał :) ale widze Karol zyje :cool1:

Najwazniejsze ze zona powiedziała ze bedzie Karola puszczac z nami na piwo :drunk::thumbup::dance: :dance:

dajcie chłopakowi spokój, po kaletce dochodził do siebie trzy dni to po weselu pewnie z tydzień potrzebuje :polew:

Opublikowano

15 sierpnia to może i ja się do Olsztyna wybiorę :)

Opublikowano

Zapraszamy :decayed: ale sie znowu napiłem :naughty: kurcze a miałem nie pic na urlopie :polew:

Opublikowano

Mam jeszcze takie pytanie jak te spoty wyglądają.Pytam bo bym tam zawitał pierwszy raz i że się spytam jak wygląda sprawa z "nowymi" którzy przyjeżdżają do Olsztyna na spocik :P

Opublikowano

1. wpisowe :naughty: czyt.flaszka :decayed:

2. piszesz test z wiedzy o Audi :cool1:

3. mowisz wszystkim wokół ze w Twoim zyciu liczy sie tylko Audi

cdn. :tongue4:

Opublikowano

1. wpisowe :naughty: czyt.flaszka :decayed:

2. piszesz test z wiedzy o Audi :cool1:

3. mowisz wszystkim wokół ze w Twoim zyciu liczy sie tylko Audi

cdn. :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

nie strasz chłopaka :gwizdanie:

Opublikowano

nie no to oczywiscie był taki zarcik sceniczny :decayed::polew: :polew:

Sebastian wpadaj jak w dym jak to Marek by powiedział :evil:

CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY CO ROBIMY Z TYMI KOSZULKAMI ??

Opublikowano

To do zobaczenia 15 w Olsztynie :)

:good::drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.