Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

może zrobimy w pierwszym poście taką galerię, coś w stylu: olsztyńskie twarze forum A4 :mysli:

co Wy na to? :wink4:

:mysli: :gwizdanie: :kox::cool1::good:

ja bym na waszym miejscu sie zastanowil :decayed: za dlugo bedzie sie wgrywac strona, albo wyskakiwac napis ERROR :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jak ja dla was sie poswiecam :decayed::lol1: :lol1: :lol1:[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 11:13_________________________________________________dopiero niecały rok sie tu udzielam a juz jakie poswiecenie :):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie jak ja dla was sie poswiecam :decayed::lol1: :lol1: :lol1:[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 11:13_________________________________________________dopiero niecały rok sie tu udzielam a juz jakie poswiecenie :):polew:

zatem będziesz w galerii na pierwszym miejscu :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za klurwa pechowy dzien ja pier**le :kwasny: nie dosc ze musiałem jechac na pogrzeb do Iławy to jak wracałem za samborowem jakis debil najebany lezał na ulicy mało co na niego nie wjechałem pozniej k**wa jakies sarny stały j**ane suki na drodze to musiałem ostro hamowac :wallbash:

Myslałem ze to juz koniec j**anego dnia ale otoz nie to nie był koniec skonczył sie tak

OsSiA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za klurwa pechowy dzien ja pier***e :kwasny: nie dosc ze musiałem jechac na pogrzeb do Iławy to jak wracałem za samborowem jakis debil najebany lezał na ulicy mało co na niego nie wjechałem pozniej ku***a jakies sarny stały j**ane suki na drodze to musiałem ostro hamowac :wallbash:

Myslałem ze to juz koniec j**anego dnia ale otoz nie to nie był koniec skonczył sie tak

OsSiA.jpg

coś ty tam znowu nawiwijał :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej gdzies wy***ał bo jade na 3ce miałem 4 tys obrotow nagle oboty spały do 2 i kontolka ze olej na min całe szczescie ze akurat miałem stacje benzynowa obok to podepchałem kawałek :confused4: sciane grodziowa zajebało olejem ale co sie stało to ch***j wie :kox:

Fura juz jest na placu u Pawła :) na szczescie lawete miałem za darmo :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej gdzies wy***ał bo jade na 3ce miałem 4 tys obrotow nagle oboty spały do 2 i kontolka ze olej na min całe szczescie ze akurat miałem stacje benzynowa obok to podepchałem kawałek :confused4: sciane grodziowa zajebało olejem ale co sie stało to ch***j wie :kox:

Fura juz jest na placu u Pawła :) na szczescie lawete miałem za darmo :naughty::decayed:

:hi:michał powiedz tacie niech go sprzeda co i raz jakies problemy macie z nim albo może to tylko ty masz pecha i tobie sie psuje jak nim jezdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie swap na 2.7 bit :tongue4: Narazie to cały uj włozylismy w niego kasy jedynie to cewki, swiece, lambda i zawor :naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 15:35_________________________________________________Wiesz problem jak problem :) w kazdym aucie cos sie popsuje czy cos trzeba wymienic :) tylko ja pisze o tym na forum, a nie ktorzy nie napisza nic :> mogłbym to przemilczec i mowic ze fura smiga jak ta lala co nie :) Jak Pawełek ogarnie to tez bedzie smigac jak nowka :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie swap na 2.7 bit :tongue4: Narazie to cały uj włozylismy w niego kasy jedynie to cewki, swiece, lambda i zawor :naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 15:35_________________________________________________Wiesz problem jak problem :) w kazdym aucie cos sie popsuje czy cos trzeba wymienic :) tylko ja pisze o tym na forum, a nie ktorzy nie napisza nic :> mogłbym to przemilczec i mowic ze fura smiga jak ta lala co nie :) Jak Pawełek ogarnie to tez bedzie smigac jak nowka :naughty::decayed:

Widziałem dzisiaj u Pawła na placu jakąś czarną wiecznie psującą się padake B6 :wink4: :wink4:

Załek, kiedy będziesz wiedział co się wys...ało? w końcu Ci ojciec zabierze samochód jak będziesz go tak psuł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro chyba bede wiedział co i jak :) Tak sie sjkłada ze ja prawie nim nie jezdze od czasu do czasu spot :decayed: a tak to wogole nia nie jezdze :naughty: a ze akurat musiałem na pogrzeb jechac to wiesz inna historia :confused4:

Co nei zmienia faktu ze troche szkoda autka :( myslałem ze wpadne na spota teraz w niedziele a tu ch u joza :disgust::smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale teraz to na spokojnie Cie objade :decayed:

telefonu nie odbierasz, kurde, nie wiedzialem ze dorobiles sie sekretarki;p

fura sie nie przejmuj, Pawel ogarnie temat i bedzie git, szczescie ze tego pijaka nie rozjechales, o ktorym napisales, bo wtedy to bys mial zmartwienie. a jesli dalej bedziesz myslal, co sie w audi zesralo, to przypomnij sobie temat naprawy hebli w tico i juz wtedy kazda awaria to lajcik sprajcik, slodkie buleczki :polew:

a maxym83 nie dygaj, Pawel ogarnie wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a maxym83 nie dygaj, Pawel ogarnie wszystko :good:

Wiem wiem, wyglada na porządnego gościa :) mysle ze tez bedzie moim nadrzednym mechanikiem :)

Co prawda wolalbym odwiedzac go jak najrzadziej jesli chodzi o awarie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...