Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja sie nie dba to tak jest :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sie dba, ale zrypalem akcje z rozmiarami, wzialem L i XL i d*pa, L'ka za mala, XL'ka tez sredniio, za duzo przytyralem na silowni :polew:

Opublikowano

chyba dla kolegów wody zbyt dużo nosiłeś :polew: :polew: :polew:

ja mam L i XL jestem szerszy od Ciebie i się mieszczę, no to o co kaman kolo? :tongue4:

Opublikowano

hehehe :naughty: adrian pierze w 90stopniach i z L sie zrobiła XS :decayed:

Opublikowano

jestem za tez bym wziął ze 3 sztuki od razu--ALBO GRUBO ALBO WCALE :good:

Opublikowano
:hi: co tu sie dzieje robaczki :naughty: moj paziu widze cos zamula :kox: weekend jest trzeba imprezowac :cool1: :cool1:
Opublikowano

prawda ja piwko popijam

:)

Opublikowano

jakto szerszy?!

ja jestem najwiekszy i najszerszy, najpiekniejszy i najskromniejszy :polew:

wlasnie wrocilem z pierwszego dnia roboty :polew:w paint forcie, spalilem sie na raka i teraz glace od zewnatrz nawilzam kremem nivea, a od srodka schladzam sie zimnym miodnym z kormorana, mniam :slina:

VIPie!!

napisz kiedy spot na rusi!

elO!

Opublikowano

VIPie!!

napisz kiedy spot na rusi!

elO!

mówisz masz :decayed:

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ogłaszam konkurs na najlepiej zrobioną fotkę reklamującą spoty olsztyńskie, wkleję ją w pierwszym poście :kox:,

musi być konkretna, rzeczowa i olsztyńska :good:

:mysli: a może twarze olsztyńskiej grupy :mysli:, nie no z Adrianem nie wyjdzie :polew:, po co straszyć :decayed::wink4:,

wklejajcie propozycje :good: :good: :good:

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Opublikowano

no!

jestes prezes na 100% :kox::good:

superancko, dzis troche poopowiadalem nowemu koledze o naszymm klubie, chlopak ma a6 c4, ale moze do nas na spota wpadnie

Opublikowano

:hi: siema z rana tylko szkoda ze mnie glowa napie.dala :decayed::kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 10:59_________________________________________________POGODA ujowa zatem polecam teledysk

[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:30_________________________________________________http://www.gtspirit.com/2011/05/14/police-chase-with-stolen-bugatti-veyron-grand-sport/ jestesmy najlepszym narodem na swiecie :) zapierdzielic Veyrona to nielada wyczyn :decayed:
Opublikowano

Siema ludu!

Był dziś spot na Rusi? Bo wczoraj zagulałem za mocno i w domu dzisiaj zdychałem. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

my nie mielismy :decayed:

Opublikowano

Michaś Ci Polacy............................. :)

Opublikowano

ja to rano znowu umierałem :decayed:

Opublikowano

koledzy mam prośbe do was ,mianowicie chodzi mi o pomoc w zakupie filtrów paliwka ,powietrza , oleju , gdzie w olsztynie kupic to no i marki jakiej -w czerwcu planuje wymianke gadzetów i płynów do kochanego autka , za wszelkie uwagi z góry dzieki -moze byc pw zeby nie zasmiecac wątku pozdrawiam all :)

Opublikowano

Czaja pomoze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.