Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

ale to chyba bez picia bedzie grilek bo jak wrócicie chłopaki- no chyba ze wezmiecie jakies kobiałki i to one beda prowadzic ;)

albo będą ludzie, którzy nie będą trącać i odwiozą albo kiszka,

wolę pić w mieście bo są taksówki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

albo pompa pada albo filtr juz upierdolony ze paliwa nie przepuszcza :decayed: bo fura stała 2 dni nie odpalana , dzis odpalam a tam zonk :decayed: dopiero za 2 razem odpaliła i było słuchac jak buczy pompa z tyłu :disgust: ale jak przejechałem z 200m to przestało :przebiegly:

checka mi nie wyjebało :no: takze nie wiem chyba trzeba bedzie podpiac wagine i oblukac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie na Kortowiadzie ?? :naughty: ja jadę z Olą i kumplem ze studiów na WNT :decayed::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trochę inna przygodę z samochodem, ale problem jest dalej nie rozwiązany i może ktoś z was ma jakiś pomysł :)

mianowicie zakładałem sobie przewody sygnałowe od radia do wzmacniacza w bagażniku i odkręcałem osłonę pod kierownicą

i tą na dole przy drzwiach, tam gdzie są wszystkie kostki i kable. Po położeniu przewodów, poskręcałem wszystko i tutaj zonk,

samochód nie odpala :no: ;( ;( kręci normalnie ale nie odpala. Nie wiem co mogło się stać bo żadnych kabli nie odłączałem.

Wszystko już obejrzałem, poruszałem, bezpieczniki posprawdzałem i dalej kupa, paliwo do wtrysków dochodzi bo sprawdzałem.

Ktoś ma jakiś pomysł? Do Pawła dzwoniłem, ale nie za dużo się dowiedziałem, bo ciężko coś wymyślić w takiej sytuacji.

vagina podpinana i nic nie wypluła, kontrolki zapalają się i gasną tak jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trochę inna przygodę z samochodem, ale problem jest dalej nie rozwiązany i może ktoś z was ma jakiś pomysł :)

mianowicie zakładałem sobie przewody sygnałowe od radia do wzmacniacza w bagażniku i odkręcałem osłonę pod kierownicą

i tą na dole przy drzwiach, tam gdzie są wszystkie kostki i kable. Po położeniu przewodów, poskręcałem wszystko i tutaj zonk,

samochód nie odpala :no: ;( ;( kręci normalnie ale nie odpala. Nie wiem co mogło się stać bo żadnych kabli nie odłączałem.

Wszystko już obejrzałem, poruszałem, bezpieczniki posprawdzałem i dalej kupa, paliwo do wtrysków dochodzi bo sprawdzałem.

Ktoś ma jakiś pomysł? Do Pawła dzwoniłem, ale nie za dużo się dowiedziałem, bo ciężko coś wymyślić w takiej sytuacji.

vagina podpinana i nic nie wypluła, kontrolki zapalają się i gasną tak jak zawsze.

może to być immo, może gdzieś kable poruszyłeś, może tak się wpiąłeś, że spadek napięcia wyzwolił reakcję immobilisera, zwykle immo zaniża napięcie podawane na N109 w pompie, skutek jest taki,że auto nie pali :mysli:,

odłącz aku na pół godziny, potem podłącz, włóż kluczyk i spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę na Kortowiade ale jutro :)[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 18:54_________________________________________________dla pełnoletnich :polew: :polew: :polew: :polew: http://kwejk.pl/obrazek/90282 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trochę inna przygodę z samochodem, ale problem jest dalej nie rozwiązany i może ktoś z was ma jakiś pomysł :)

mianowicie zakładałem sobie przewody sygnałowe od radia do wzmacniacza w bagażniku i odkręcałem osłonę pod kierownicą

i tą na dole przy drzwiach, tam gdzie są wszystkie kostki i kable. Po położeniu przewodów, poskręcałem wszystko i tutaj zonk,

samochód nie odpala :no: ;( ;( kręci normalnie ale nie odpala. Nie wiem co mogło się stać bo żadnych kabli nie odłączałem.

Wszystko już obejrzałem, poruszałem, bezpieczniki posprawdzałem i dalej kupa, paliwo do wtrysków dochodzi bo sprawdzałem.

Ktoś ma jakiś pomysł? Do Pawła dzwoniłem, ale nie za dużo się dowiedziałem, bo ciężko coś wymyślić w takiej sytuacji.

vagina podpinana i nic nie wypluła, kontrolki zapalają się i gasną tak jak zawsze.

może to być immo, może gdzieś kable poruszyłeś, może tak się wpiąłeś, że spadek napięcia wyzwolił reakcję immobilisera, zwykle immo zaniża napięcie podawane na N109 w pompie, skutek jest taki,że auto nie pali :mysli:,

odłącz aku na pół godziny, potem podłącz, włóż kluczyk i spróbuj

Aku odłączałem na całą noc bo się rozładował od prób odpalania, próbowałem też odpalać na kable z innego auta,

kręci elegancko ale nie może załapać. Co do immo to logowałem na vagu moduł Instruments i nie było żadnych błędów, a z modułem Immobiliser się nie łączy i nigdy się nie łączył, napisane Adress Bitte. Jak sprawdzić czy to przez immo nie odpala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to immo to na ułamek sekundy by odpalił i zaraz by zgasł no i ten kluczyk na zegarach by migał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możliwe żeby czujnik temperatury płynu G2/G62 coś powodował że nie odpala? bo od dawien dawna jest uszkodzony ten co podaje info na zegary. Może odpięcie z niego wtyczki coś pomoże czy nie ma sensu go ruszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie, po kilku próbach, z problemami ale by odpalił. Jeśli grzebałes pod kierownica i teraz nie odpala to szukaj tam przyczyny, przejrzyj wszystkie przekaźniki i bezpieczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w ogole dzis ktokolwiek bedzie na spocie?

Kormorany się pojawią.

16 tak jak ustalono rozumiem na czas letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...