Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

haha, to normalnie jeszcze tylko skoluj vaga i otwieraj ASO:)

a tak serio to ja etke juz daawno powinnienem miec

zdrowko, spoko, troche zmeczony, ale daje rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Aloha.

Pytanko. Czy wśród A4-owiczów są chętni na całodniowego grilka integracyjnego ?

Jako Kormoran zapraszamy serdecznie. Planujemy też zaprosić na imprezę chłopaków (i może dziewczyny jak mają w szeregach) z VW Passsat forum (zdążyliśmy się poznać na "Hamówie AGMA".

wiec tak...odbylismy wyprawe do pewnej miejscówy kolo Ramsowa.

teren łowiska. jestem pod wrażeniem. teren zadbany i wykoszony. wszystko gotowe. fajne miejsce niejako docięte stawami.. Grzybek do posiedzenia zadaszony.

najważniejsze. cena za wynajęcie terenu na cały dzień to 300zl. mamy w tym lodówkę, prąd grzyba na ok 80 osób. muzyke no i naprawdę dużo miejsca i szanse na fajny wypoczynek... mimo ze to jest najdrozsza opcja (jaką przeglądaliśmy i rozważaliśmy) to najbardziej mi sie podoba... przemyślałem sytuacje ze nawet nad naszym brudnym morzem kosztuje pewnie dychę za kawałek piasku to uważam ze ta oferta jest naprawdę niezła.

dodatkowo można łowić rybki koszt rybaczenia to 10 zl za dzien. ryba złowiona oczywiście może zostać zakupiona....cena 12-14zl za kilogram.

to tyle zaraz wrzucę zdjęcia. nie ukrywam ze sens mamy dopiero przy minimum 30 osobach. dodatkowo można się dogadać z Dadajem i np odpłatnie skorzystać z basenu lub kręgli...np turniej kręglowy miedzy nami a Passatem...czekam na listę chętnych.

Więcej szczegółów wkrótce TUTAJ.

http://www.lowiska.pl/index.php?pokaz=dodaj_lowisko&id_lowiska=877

877_PA290023.JPG

877_P8210544.JPG

877_PA290027.JPG

Pozdrówka i zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się wożę BUS-em całe dnie :naughty:

ja odpadam z grilla całodniowego ale miłej zabawy.

co do zdrowia to nie narzekam, tylko po całym dniu zapi.....dalania zmęczony jestem i nawet kompa mi się nie chce odpalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha.

Pytanko. Czy wśród A4-owiczów są chętni na całodniowego grilka integracyjnego ?

Jako Kormoran zapraszamy serdecznie. Planujemy też zaprosić na imprezę chłopaków (i może dziewczyny jak mają w szeregach) z VW Passsat forum (zdążyliśmy się poznać na "Hamówie AGMA".

wiec tak...odbylismy wyprawe do pewnej miejscówy kolo Ramsowa.

teren łowiska. jestem pod wrażeniem. teren zadbany i wykoszony. wszystko gotowe. fajne miejsce niejako docięte stawami.. Grzybek do posiedzenia zadaszony.

najważniejsze. cena za wynajęcie terenu na cały dzień to 300zl. mamy w tym lodówkę, prąd grzyba na ok 80 osób. muzyke no i naprawdę dużo miejsca i szanse na fajny wypoczynek... mimo ze to jest najdrozsza opcja (jaką przeglądaliśmy i rozważaliśmy) to najbardziej mi sie podoba... przemyślałem sytuacje ze nawet nad naszym brudnym morzem kosztuje pewnie dychę za kawałek piasku to uważam ze ta oferta jest naprawdę niezła.

dodatkowo można łowić rybki koszt rybaczenia to 10 zl za dzien. ryba złowiona oczywiście może zostać zakupiona....cena 12-14zl za kilogram.

to tyle zaraz wrzucę zdjęcia. nie ukrywam ze sens mamy dopiero przy minimum 30 osobach. dodatkowo można się dogadać z Dadajem i np odpłatnie skorzystać z basenu lub kręgli...np turniej kręglowy miedzy nami a Passatem...czekam na listę chętnych.

Więcej szczegółów wkrótce TUTAJ.

http://www.lowiska.pl/index.php?pokaz=dodaj_lowisko&id_lowiska=877

877_PA290023.JPG

877_P8210544.JPG

877_PA290027.JPG

Pozdrówka i zapraszamy.

Fajna sprawa z tym grillem, tylko konkretnie kiedy to ma być ?

Kuźwa, ma ktoś na sprzedaż czas wolny? Ostatnio mi go brakuje. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tym grillem, tylko konkretnie kiedy to ma być ?

Ah kurna widzisz najwazniejszego nie napisałem. :-)

planujemy 04.06.2011 r. Sobota.

Na bieżąco na Kormoranie będzie info ale na Kormoranie.

Większość ludków dostała mialing ale ciebie na Kormoranie nie ma :-(.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Może jakąś listę machniemy kto zdecydowany kto nie bo musimy określić mniej więcej liczebność grupy i podzielić 300zł równo na ludzi i płacimy na miejscu.

Serdecznie zapraszamy. Myślę że jak uzbieramy w sumie 30 chętnych to startujemy. Wtedy wyjdzie zrzuta po 10zł od osoby. Im więcej tym taniej.

wiadomo wtedy trzeba będzie coś zabrać jakąś kiełbe, nie wiem jeszcze jak tam z grilem czy jest tam coś czy weźmiemy jakieś 3-4 swoje grille. Może ognisko jakieś. Nie wiem jeszcze dokładnie. To jeszcze jest do dogrania. Będę na bieżąco przekazywał albo zapraszam do obserwacji wątku na Kormoranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To jak Panie i Panowie?

Ktoś chętny na grilla czy nie bo musimy mniej więcej zaklepać miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota była kunsztowna i zacna dopiero w niedziele o 18 ogarnałem sie :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...