Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arku zamawiaj u TOMA77 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.885

albo DZik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.540

napisz im co ci potrzeba i wyślą ci ofertę a i pomyśl nad olejem Motula,powiem ci po zmianie u mnie jest bajka :hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dzieki a jakiej marki brac te filterki ? no i gdzie zmienic olejek i filtry zeby czegoś nie spier...ć -pierwszy raz wiec sorki za pytanka :hi:

Opublikowano

doradzą a zmiana to u Pawła...[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 21:48_________________________________________________a przy okazji pogadasz z nim wiesz o czym...... :cool1:

Opublikowano

a ty z nim nie gadałeś? wiesz o czym.... :cool1:

Opublikowano

gadałem i nie ma sprawy masz podjechac

Opublikowano

ok dzieki za czas twój pozdro :decayed:

Opublikowano

ok dzieki za czas twój pozdro :decayed:

:polew: :polew: :)

Opublikowano

no i z czego tu sie smiac? :no: , jak jeszcze jestes to mi powiedz bo wyczytałem ze flitr kabinowy jakis wszyscy tez kupuja i wymieniają przy oleju i filtrach ? tez go trzeba wymieniać? :mysli:

Opublikowano

trzeba bo klima odetchnie nowym duchem :)

Opublikowano

ok thx :tongue4: spadam , rano do tyrki 3m sie

Opublikowano
:good::hi:
Opublikowano

ja brałem filtry knechta :)

Opublikowano

ja brałem filtry knechta :)

ja zmieniam co roku toi filtron da rade :)

Opublikowano

koledzy mam prośbe do was ,mianowicie chodzi mi o pomoc w zakupie filtrów paliwka ,powietrza , oleju , gdzie w olsztynie kupic to no i marki jakiej -w czerwcu planuje wymianke gadzetów i płynów do kochanego autka , za wszelkie uwagi z góry dzieki -moze byc pw zeby nie zasmiecac wątku pozdrawiam all :)

widziałem arek, że już napisałeś do dzika, ale ja też podpowiem:

potrzebujesz:

Motul Specific 5W40 505.01 5L

oliwa 135zł

filtr oleju MANN 22zł

powietrze MANN29zł

paliwa MANN 61zł

+ kabinowy

( ceny filtrów sprzed roku, czyli zanim jeszcze Ryży zafundował nam podwyzke vatu o 1% i cen paliwa i żywności o 5-8% :decayed:)

pisz PW do kolegi dzik

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=1272

Opublikowano
:hi: a kabinowy jaka cena ? :naughty:
Opublikowano

:hi: a kabinowy jaka cena ? :naughty:

kabinowy jest za milion pięćset sto siedemset :decayed:

Opublikowano

ja płaciłem cos ok 150 w inter carsie :decayed:

Opublikowano

a nie.. :tongue4:

kabinka węglowa Bosch 58zł. :good:

Opublikowano

:hi: arko72 dobre ceny też maja w parts klabie na ul.polnej np.za olej castrol edgr 5w40 płaciłem 98zł

filtr oleju tylko ze kneht 19zł powietrza 30zł kabina z weglem 42zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.