Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie my :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

Opublikowano

Mnie jutro nie będzie :confused4:

ale gdybym był to optowałbym za opcją Arka czyli knajpa Alibi,

nie lubię pić na dzielni, wolę dalej :decayed:

myślę, że w lipcu będę miał więcej czasu :good::decayed:

Opublikowano

hej pany -to jest ten spot piwny czy nie -konkretnie poprosze gdzie , o której i ilu nas bedzie ,mam pytanko przy okazji , czy moge przyprowadzic kolege gdyz też ma ochote na browara? :hi::):drunk:

Opublikowano

mnie nie będzie..... wyjazd :decayed:

Opublikowano

z wielkim żalem muszę oznajmić iż wypadł mi wyjazd na zamiejscową robotę i ku....wa nie mogę jutro wpaść :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ok to odwołujemy do 2 lipca albo 1 tak proponuje pozdro

Opublikowano

aaaaaaaleeeee gamonie!!! jaaaaaaa :wallbash:

a tak sie nastawilem, eeeeeh, wypije sobie browara sam, o!

ale dzis maniane odjebalem, wracam z rusi z kumplami z rybek, lekko sie scigamy i nagle jakis dziadyga w skodzie fabii slimaczy sie 40km/h srodkiem drogi, no to moj kolezka go chcial wziac z lewej strony poboczem, a ja z prawej :kox: i c**j, pobocze okazalo sie zbyt miekkie i jak mi ticulca do tego bagna nie zassalo... :polew: :polew:

sprinterem musieli mnie wyciagac caly syf, mul mi sie do srodka wlal, musialem pruc dywaniki i wywalac gabke, dzieki czemu odelzylem tic taca i teraz to zapierdalacz :naughty:

jak kolezka mi przesle to wrzuce foty :polew:

Opublikowano

:hi: dzien dobry :decayed::naughty: Nie spimy lecimyyyyyyyyy :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: Fiesta :thumbup: :thumbup: :dance::banan2::banan1::banan:

WELCOME TO ST. TROPEZ

Opublikowano

Audi pomimo że białe to niezle się prezentuje :good:

Opublikowano

R8 w bieli bym przytulił :naughty:

Opublikowano

bedzie ktoś na spocie dzisiaj? :mysli:

Opublikowano

yyy no ja zrozumialem ze odwolujemy spota, skoro zadeklarowalem se jedynie ja i Ty arko

Opublikowano

no ja myslałem ze odwołujemy spota piwnego a nie tego pod urania. dlatego pytam

drodzy koledzy jakby co ja od 20.30 jestem na browarku w alibi z kolega z pracy (spoko gosc ) informatyk jakby co , jak ktoś chetny na bro to niech wpada -szybko z tamtad nie wyjdziemy :drinks: pozdro Arko72 :tongue4:, juz jebnąlem drina porządnego he he

Opublikowano

:hi:

wyszedłem na 1 piwo i tak to sie własnie skonczyło :naughty::decayed:

Hasło przewodnie imprezy UWAGA NAKURWIAM BEZ POPITY :cool1:

btw Gruby widziany w ogrodku NOVO :naughty:

Opublikowano

ja wypilem wczoraj z marta 3 piwa, zmulilo mnie przed kompem o 22 i dopiero teraz wstalem, f*ck 14h snu :kox:

Opublikowano

ale mięczak :decayed::naughty:

Opublikowano

1.30 powrot na chate po 4 browarkach i 1.0 literka gorzałki lux było zdrowo mnie dziś kac meczył :naughty:

Opublikowano

btw Gruby widziany w ogrodku NOVO :naughty:

:hi: w koncu na piwo poszedłem bo od kaletki mniałem aż dwa dni wolnego :wallbash:przej..ne

Opublikowano

gruby zarobiony, niedlugo s8 zajedzie:D :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.