Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Załek czyżby to twój ideał kobiety :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Preferuje blondynki :tongue4: ale fajnie sie rusza :gwizdanie:

Opublikowano

ale portfela nie masz na taką............................... :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to jak leci na portfel to uj jej w dupe :decayed: bo tylko do tego sie takie nadaja :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wow maxym :decayed: juz myslalem ze zapomniales loginu do forum :decayed:

widze ramki w okol szyb wskoczyly, ori rezales czy tasme przykleiles?

Opublikowano

Z tego zdjęcia to najbardziej mi się to wdzianko twoje podoba :>

Zdj_C4_99cie0038.jpg

:good:

Opublikowano

Chłopaki - mam pytanko - może ktoś pomoże mi namierzyć jakieś forum na kształt naszego o hyundai santa fe (wydanie 2000-2006, mnie interesuje zwlaszcza 2000-2002, PB+LPG). coś jak u nas - kupuje auto, sprzeda auto, porady dla kupujących i takie tam. w ogóle ktoś coś wie o tym samochodzie?[/size]

Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i konkretne rady :P bo że "coś słyszałem" czy "nie wydaje mi się" to można pitolić do rana :P

Opublikowano

:szukaj: google nie boli :tongue4:

a Arko, lansik bounsik :decayed:

przegonilem wlasnie troche ostro moje padlo, turbo sie czerwone zrobilo, 15 minut w garazu chodzil na wolnych zanim go zgasilem, ciagle mi sie wydaje ze nie idzie, albo sie przyzwyczailem do tych oszałamiających 150km :confused4:

Opublikowano

wow maxym :decayed: juz myslalem ze zapomniales loginu do forum :decayed:

widze ramki w okol szyb wskoczyly, ori rezales czy tasme przykleiles?

Ramki dorwałem po taniości na Paincie, minuta roboty i po krzyku :P

No ale pewnie niedlugo sobie przykleje takie, na poczatek tasiemki,

bo z ori za duzo grzebania jest, na co innego mozna kase przeznaczyc :)

Opublikowano

chłopaki a co wy w ten chrom tak idziecie jakies fifty pimpy jestescie z ju es sej czy jaki kuj ?? :decayed:

Opublikowano

:szukaj: google nie boli :tongue4:

Pazie głosu nie majom!! :P zreszta poważnie to rozkminiam wiec naprawde pomoc wielce by się przydała. na google też grzebałem - jest jedno forum z santa fe, ale troche bezrobociem z niego wali - nie ma takich opcji jak u nas. tylko coś w stylu jak nasz warsztat... i pupa :/

Opublikowano

Adrianus -żaden tam lansik ot po prostu przechodziłem obok to kolo mi cyknął fotkę i tyle-poza tym ja już nie muszę się lansowac za stary juz jestem na takie duperele ,albo ktoś kogoś akceptuje takiego jaki jest albo wio i do domu :>

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Chłopaki - mam pytanko - może ktoś pomoże mi namierzyć jakieś forum na kształt naszego o hyundai santa fe (wydanie 2000-2006, mnie interesuje zwlaszcza 2000-2002, PB+LPG). coś jak u nas - kupuje auto, sprzeda auto, porady dla kupujących i takie tam. w ogóle ktoś coś wie o tym samochodzie?[/size]

Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc i konkretne rady :P bo że "coś słyszałem" czy "nie wydaje mi się" to można pitolić do rana :P

tu poczytaj o tym czymś ....http://www.samochody.mojeauto.pl/hyundai/hyundai_santa_fe.html

Opublikowano

:naughty:

toc zarcik, sam bym sobie sweet focie strzelil :kox:

mayhem, nie ma zadnego innego tak zajebistego forum jak a4'ka

zreszta, jak chcesz kupc santa fe, to takiego z lat 2008, one sa fajne :decayed:

a w chromy wiecej nie wchodze, zostaja kola i relingi i tyle, ramke grilla musze ponownie w mat zrobic

Opublikowano

tak trzymaj moj paziu :decayed:

Opublikowano

siemka razacze!

Arko fajni ludzie Ciebie odwiedzają!

Opublikowano

ale on nie po tej stronie co myslisz -on przyjechał tłumaczyć moim podopiecznym ze warto uczciwie zyć i takie tam :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.