Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idę kurna w kimono :):hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

elo elo 320 :D karaluchy pod poduchy :kox:

Opublikowano

wstawać :)

Opublikowano

chyba brak chetnych :gwizdanie: mowilem ze sie tu nic nie dzieje i chyba mialem racje ze spotkan nie organizujecie a sie wszyscy wiecle wzburzyli jak prawde powiedzialem :kox:

Opublikowano

Fefik ,nie denerwuj sie tak -każdy z nas ma swoje zycie i przede wszystkim prace ,bedzie chłodniej to się przeniesiemy na parking na ruś i bedzie wiecej chetnych -proponuje w tę niedziele o godz. ? głosujcie :tongue4:

Opublikowano

chyba brak chetnych :gwizdanie: mowilem ze sie tu nic nie dzieje i chyba mialem racje ze spotkan nie organizujecie a sie wszyscy wiecle wzburzyli jak prawde powiedzialem :kox:

po 1sze nikt się nie wzburzał :)

po 2 powiem po raz kolejny ze zawse mozesz sie wykazac inicjatywa i ogaranc spotkanie czyt. SPOT

po 3 arko Ci napisał jak syt w lecie wyglada :decayed:

masz tu galerie i oblukaj czy tak naprawde sie nic nie dzieje a ze sezon letni to martwy sezon to wiemy nie od dzis ;]

https://picasaweb.google.com/Marianb30

Opublikowano

no mi osobiscie niedziela bardziej pasuje niz sroda, gdzie kazdy jak to mowicie ma wlasne zycie :> w niedziele mysle ze latwiej znalezc czas niz w srode gdzie kazdy pracuje itp. Przynajmniej moim zdaniem... :przebiegly: a zeby organizowac spoty to chyba trzeba najpierw poznac ludzi i wogole zapoznac sie z tematem ( przykladowo skad mam wiedziec ze w lato jest martwy sezon?? :disgust: ) dlatego narazie licze na reszte ekipy :good:

Opublikowano
:good: ankiete zrobiłem wiec zapoznac sie prosze i oddac głosik ...pozdro :decayed:
Opublikowano

niedziela na 16 :) bo Kormoran tez wrocił do neidzieli i chyba do godz 16 :) akurat po obiadku bedzie :):decayed:

Opublikowano

możęeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zajadęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęeeeeeeeee :kox:

Opublikowano

siemka!

sorki za dzisiaj, ale robota mnie przypiliła!!!

w niedzielę na 16 chętnie wpadnę na Ruś!? (jak dobrze pójdzie to nowym autkiem :naughty:)

Opublikowano

cupeta juz ogarnieta ????

Opublikowano

pewnie zrobił swojąrakietę - i nas wbije w glebe z wrażenia :shocked::naughty:

Opublikowano

a mi sie wydaje ze projekt cupety dobiegł konca :cool1: i czas na przejazdzawki :evil:

Opublikowano

w niedzielę na 16 powinienem być 1 :D

Opublikowano

poczekajmy do niedzieli to się okaże :tongue4:

Opublikowano

kwiatuszku jakiś ty tajemniczy.... fiu fiu :wink4:

Opublikowano

a bedzie rynna zamiast wydechu ?? :D tak z 3 cale od kolektora na całej długosci :decayed: zeby był taki dzwiek :)

Opublikowano

niom piękny ten dzwięk bez dwóch zdań :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.