Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niezły to racja. ja wolę cichsze a zaskakujący[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 20:23_________________________________________________Wstawać!!!

To, że jest sobota to nie znaczy, że można spać do południa!!! :>

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj mozna mozna :kox:

Opublikowano

ja to juz od 6 na nogach :decayed: 8-15 szkoła a teraz w pracy siedze :confused4: i przerwa na kawusie :kawa:

Opublikowano

dziwne masz te godziny pracy -gdzie ty robisz -przypomnij mi :mysli:

Opublikowano

OPGK => Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne a godziny pracy normalnie od 7-15 ale ze termin wyk roboty za***iście krotki to szefostwo powiedziało ze trzeba za***rdalać i tyle :):decayed: :decayed:

Opublikowano
:facepalm: , jasne i pewnie jeszcze ładnie podziękują co? ach ci szefowie.. chyba ich gdzieś produkują ,work i work tylko to im w głowie
Opublikowano

to nie panstwóweczka ze 7-15 i do domku :):tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

sorki ale miałem zobowiazania wobec syna i zabrałem go dzis na mecz stomilu --he he 2;0 wygrali ,ale to nie to co kiedys :confused4:

Opublikowano

Ja byłem na spocie,

Lista obecności:

1. KWIATKO

2. ...

:wallbash:

i to by było na tyle.

Także dzięki za spotkanie, było rewelacyjnie, tyle rozmów dziś przeprowadziłem, że aż mnie aparat mowy rozbolał!

P.S. Fefik90 narzekasz, że się nic nie dzieje a sam nie przyjeżdżasz!

:oklaski: za dziś

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ja to mysle tak ze trzeba sie z Kormoranem dogadać bo oni teraz tez mieli wrocic do cyklicznych spotów :naughty:
Opublikowano

Akurat dzis nie moglem przyjechac bo musialem babcie odwiedzic pod szczytnem :gwizdanie: myslalem ze sie wyrobie ale dopiero o 19 przejezdzalem przez olsztyn bo mi sie troche zeszlo. Moze i narzekam, ale z tego co widze to mam racje bo wszyscy olali sprawe :blink: mi sie zdarzylo raz nie przyjechac odkad jestem na forum wiec wybacz kwiatko :hi:

Opublikowano

Dobra trzeba zluzowac posladki i pomyslec co dalej :) ja mysle nad tym zeby było jak dawniej niedziela 16 parking na Rusi :kox: kto bedzie to ebdzie ludzie z Kormorana pewnie tez :kox:

Opublikowano

Dzisiaj była Orneta z WM Hondą i BMW Olsztyn.

https://picasaweb.google.com/Marianb30/Orneta2Pazdziernika2011ZlotBMWIHondaWM

Tydzień temu też tak wyszło że była Orneta z vSv.

https://picasaweb.google.com/Marianb30/OrnetaZlotVsV25Wrzesnia2011

Za tydzień mamy zakończenie sezonu na Ramsowie (bibka i picie).

Kto chętny zapraszam. Jakby ktoś był chętny to zapraszam do zapisów i wpłacania kaski.

Szczegóły na stronie imprezy TUTAJ

Kto chętny na spotkanie a nie chce brać udziału w imprezie może do nas zawitać na zasadzie spota (bez udziału w imprezie i bez noclegu).

Ruś robimy o 16 (ta 14:30 co zawsze była to tak pindowato trafiała większości ludzi prosto w obiad.

Opublikowano

:hi: wstawać śpiochy. Ja już w pracy lenie :tongue4:

Co do spotów, to jak będą to będą i tyle.

Wczoraj zrobiłem sobie objazdówkę po wszystkich naszych miejscach i nikogo nie zastałem ale nie robię z tego problemu!

A to co wczoraj napisałem to była lekka szydera, rozumiem, że nie każdy ma zawsze czas (ja też). :cool1:

Opublikowano
:hi::kawa::read:
Opublikowano

widziałem Mayhema w piątek ok 15 na ul. WP na wylocie do dobrego M.

jakaś straszna cisza tutaj!!!

Opublikowano

no nie każdy z nas był na wypoczynku w egipcie :polew:

wszyscy padamy na ryje więc się nie dziw :disgust:

Opublikowano

co sie dzieje mientkie pytongi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a nic idziemy spać twardy pytongu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.