Spoty Olsztyńskie

Skrzypek

eeeh, ja to dopiero mam problemy, wyzale sie, a co, przeciez jestescie jak rodzina :decayed:

poklocilem sie z dziewczyna, troche powaznie ;( troche szkoda, ale 4-pak na wieczor mi chyba jakos pozwoli przetrwac :kox:

ha! a jutro smigam na offroad na wzgorza dylewskie, quady, landrover, moze byc fajowo :decayed:

PieS. Załek senkju weri muczli:)

• Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Zaleczeq

• czaja77

• adrianus

• taktuś

Top użytkownicy w tym temacie

ja tez :D tzn pokłóciłem się z Audiczką :decayed: :decayed: i wredota z nerwów spaliła żarówkę światła z tyłu :D i mam teraz choinke na fisie :polew: :polew: :polew: :polew:

to taki .żarcik sceniczny był :cool1: :cool1: :cool1:

btw Ardiano Santo Morales nie przejmuj sie :pociesz::friends: a nie mowiłem tyle razy ze baby to ch uje :decayed: :decayed: :decayed:

masz tu przykład zobacz sam

kuj.jpg

No tak chyba za bardzo to nie wyprzedzacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=113.0 :decayed

Weź ilość userów tego i tego klubu i podziel przez ilość rodzajów gadżetów zrealizowanych przez klub a otrzymasz odpowiedź.

:decayed: :decayed: :decayed:

Jestem Ciekaw jak byśmy przyjeżdżali na spoty raz , drugi, trzeci i w końcu któryś z nas by sie zapytał dlaczego nie ma

To jak napisałem. Dostalibyście info. A tak - po co na forum pisać.

Co do informacji jawne niejawne nie wnikam. Ja mam porty luźno Pany :drinks: :drinks: :drinks:

Co do wodza Kormorana to jest jeszcze Ojciec Prałat (ja) i Matka przełożona (Żana) więc spoko loko.

A ja to niby kto????Zapomniałeś o mnie???!!!! Zabiję!!!!

teksty poprawiłem na zyczenie brata ,obiecuje nie wpisywac zadnych info na temat kogokolwiek,jesli by kto myślał iż zrobiłem to po złości to informuje iz było to podyktowane troską o kolegów z bratniego forum sry all,od dziś bede tylko obserwował forum aby nie urazic nikogo swoimi tekstami pozdrawiam :hi:

:polew:

no Arko, nie badz taki obserwator oblatywacz, powiedz cos:D

btw, aaale mnie plecy bola, troche sie wyzylem, nie obylo sie bez gleby, krecilem baczki, quad sie przewrocil, na szczescie mnie nie przygniotl, ale polamalem oslonke plastikowa blotnika, stowka w plecy, ale warto bylo :wink4:

dobra laski skończyć pitolenie.

Nie było tematu. Wyszło niefortunnie i tyle. Nikt tu do nikogo mam nadzieję że nie czuje urazy i wiecewersja nikt mam nadzieję że nie czuje do nikogo żalu. Arko w porzo gość i widocznie się wymksło.

Chłopaki (i dziewczaki). Pomimo że wy tak średnio się z Kormoranem utożsamiacie (nad czym niezmiernie ubolewam) a bardziej z A4K to i tak niezmienia to faktu że spotykamy się razem na spotach, razem jesteśmy z tego samego regionu, wszyscy mamy OOOO na maskach (przeważnie) to miło mi poinformować Was że kto chętny to zbieramy zapisy na polarki klubowe. Jakby ktoś reflektował to zapraszam.

I co słychać kolegi wy moje ? :kox:

Co Wy tam na Kormoranie wyrabiacie, że Was ubywa ? :decayed::wink4: :wink4:

///////////////////////////////////

U mnie czasu wciąż nie za dużo !

Bardzo postaram się być na spocie 13 listopada :a4fan: :a4fan: :a4fan:

I co słychać kolegi wy moje ? :kox:

Co Wy tam na Kormoranie wyrabiacie, że Was ubywa ? :decayed::wink4: :wink4:

///////////////////////////////////

U mnie czasu wciąż nie za dużo !

Bardzo postaram się być na spocie 13 listopada :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Siemka Fioletowy :decayed:

tak sobie pomyślałem ze skoro jezdzisz do Elbląga na ten kurs szydełkowania :kox: :kox: to moze bys nam wydziergał szaliczki a4 klub :D bo to wiesz zaraz zima :( ja juz pierwsze skrobanie samochodu zaliczyłem :gwizdanie: takze miłoby było z Twojej strony jak bys tam cos wydziergał :lol1: