Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Załek misiu pysiu rysiu kolorowy, ja tez chce kubasa, zapisz mnie :naughty:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 10:44_________________________________________________haha, opis tikacza zawodowy, szkoda ze moj nie mial peruwianskiej kozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok za art 244 k.k. jazda bez prawa jazdy bo mu sąd zabrał wczesniej i ma wyroczek 11 miechów ale jeszcze sie u mnie zastanawiają czy przypadkiem w jego sprawie nie zachodzi recydywa wiec moze ode mnie poleciec na kamińsk lub dubliny-wazne ze chłopaki z forum kormoran nie maja wodza na najblizszy czas :confused4:

Jest jeszcze paragraf za udostepnianie informacji nie jawnych sprawy.To co robisz można podciągnąć pod paragraf kodeksu karnego.

Więc zastanów się co i komu pucujesz,żebys roboty za to nie stracił.

Co do wodza to na kormoranie to w miejsce każdej uciętej głowy wyrastają 2 nastepne.

Pozdrawiam i opamiętania życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo. Co wodza nie ma?

A ja to co? :decayed: :decayed: :decayed:

Czegoś Wam Pany brakuje? :decayed: :decayed: :decayed:

Karawana jedzie dalej. Co do gadżetów to wyprzedzamy A4. Kubany już były lecimy teraz z polarami. hahaha :kox: :kox: :kox:

Co do udostępniania info to rzeczywiście z takimi rzeczami nie lepiej to robić na spocie wśród "swoich" a nie na forum publicznym???? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załek misiu pysiu rysiu kolorowy, ja tez chce kubasa, zapisz mnie :naughty:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 10:44_________________________________________________haha, opis tikacza zawodowy, szkoda ze moj nie mial peruwianskiej kozy

dopisałem Cie :) do kubeczka :decayed:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 15:49_________________________________________________

Karawana jedzie dalej. Co do gadżetów to wyprzedzamy A4. Kubany już były lecimy teraz z polarami. hahaha :kox: :kox: :kox:

Co do udostępniania info to rzeczywiście z takimi rzeczami nie lepiej to robić na spocie wśród "swoich" a nie na forum publicznym???? :confused4:

No tak chyba za bardzo to nie wyprzedzacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=113.0 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

co do syt "wodza" jak to ktoś napisał :) Nie ma co sie spinać stało się jak stało przecież ktoś obcy wchodząc tu nawet nie wie o kim gadamy bo nie było wymienione imie ani nick bo nawet ta osoba nie jest tu chyba zarejestrowana :)

Takze luzowac posladki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do superus-r-a, kolego informacja niejawna dotyczy zdaje mi sie danych osobowych a tych nie podałem do wiedzy publicznej ,tylko art k.k i czas kary ,weż kodeks i poczytaj -informacja dostepna dla kazdego ,acha i gdyby sie zdarzyło to twojemu koledze lub komuś z rodziny to nie licz na mnie -też tak napisze ci -Informacja niejawna,pozdrawiam i opamiętania takze zycze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie to samo chciałem przekazać :) ze nie ma żadnych danych osobowych :) a tak przynajmniej wiem co sie stało i tyle :confused4:

Jestem Ciekaw jak byśmy przyjeżdżali na spoty raz , drugi, trzeci i w końcu któryś z nas by sie zapytał dlaczego nie ma tego i tego jak zawsze był ?? i czy ktos z Was wiedzących by od razu powiedział co i jak :gwizdanie: i czy nie byłoby patrzenie na siebie na wzajem i uciekanie od odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak chyba za bardzo to nie wyprzedzacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=113.0 :decayed

Weź ilość userów tego i tego klubu i podziel przez ilość rodzajów gadżetów zrealizowanych przez klub a otrzymasz odpowiedź.

:decayed: :decayed: :decayed:

Jestem Ciekaw jak byśmy przyjeżdżali na spoty raz , drugi, trzeci i w końcu któryś z nas by sie zapytał dlaczego nie ma

To jak napisałem. Dostalibyście info. A tak - po co na forum pisać.

Co do informacji jawne niejawne nie wnikam. Ja mam porty luźno Pany :drinks: :drinks: :drinks:

Co do wodza Kormorana to jest jeszcze Ojciec Prałat (ja) i Matka przełożona (Żana) więc spoko loko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie to samo chciałem przekazać :) ze nie ma żadnych danych osobowych :) a tak przynajmniej wiem co sie stało i tyle :confused4:

Jestem Ciekaw jak byśmy przyjeżdżali na spoty raz , drugi, trzeci i w końcu któryś z nas by sie zapytał dlaczego nie ma tego i tego jak zawsze był ?? i czy ktoś z Was wiedzących by od razu powiedział co i jak :gwizdanie: i czy nie byłoby patrzenie na siebie na wzajem i uciekanie od odp :)

Na spocie można rozmawiać o wszystkim.Po prostu nie wiem kto upoważnił kogokolwiek do przedstawiania kartoteki wodza na forum? I czemu mają służyć informacje o miejscu jego osadzenia? Mamy go odbić? :)

Można to było robić przez PW i tyle.Jako brat wodza uważam ,że najlepiej usunąć posty żeby nikt nie miał przez to kiedyś kłopotów.Uważam że wpis Arko był nie fortunny i tyle.Mylić się jest rzeczą ludzką.Pozdrawiam.Bez uraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...