Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ktoś pisał ze potrzebóje oponek jakby ktoś chciał to mam 4 szt 205/55/r16 do oddania

ja jezdziłem na nich 2 sezony zimowe a w zwiazku ze kupiłem sobie na ten sezon nalewki te oddam jakby ktos potrzebował na sezon jeszcze powinny wystarczyc. :hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

czarny avant B5 z naklejką klubową nr. rej. NO 881** widziany w Olsztynie na skrzyżowaniu obok Kortowa, kto to ? :naughty:

To Czaja chyba :D

Opublikowano

:hi:

czarny avant B5 z naklejką klubową nr. rej. NO 881** widziany w Olsztynie na skrzyżowaniu obok Kortowa, kto to ? :naughty:

To Czaja chyba :D

Grześkowy paździoch ? :decayed:

Opublikowano

nie Grzegorz ma chyba NO 43.... :gwizdanie: :gwizdanie: juz wiem kto to to ten koles co ma nick na F .. Fido czy jakos tak :decayed: Ty Mareczku bedziesz wiedział o kogo chodzi :decayed: bo mnie wtedy jeszcze na a4 klubie nie było :)

EUREKA nie fido tylko Furio :decayed:

Opublikowano

EUREKA nie fido tylko Furio :decayed:

kiedyś wpadał na spoty, teraz zaniknął kompletnie

Opublikowano

EUREKA nie fido tylko Furio :decayed:

kiedyś wpadał na spoty, teraz zaniknął kompletnie

Teraz to wszyscy zniknęli i na spotach się nie pojawiają.

Jeszcze formę trzymają Załek i Arko.

Opublikowano

Na to pyt tez chciałbym znac odp ;]

Paziu tydzien temu zachał :decayed:

Kwiatko nie wiem

Mayhem

Maxym tak samo nie wiem co sie z nimi dzieje

Czaja tak samo :decayed:

Taktus weekendy ma zajete bo robi ten kurs szydełkowania w Elblągu :decayed:

Opublikowano

Kwiatko to w szpitalu był

A kogo odwiedzał?

:> :> :>

Opublikowano

kogo to nie wiem :decayed::naughty:

ale jak sam lezał to odwiedzała go zona na bank :D

Opublikowano

Na to pyt tez chciałbym znac odp ;]

Maxym tak samo nie wiem co sie z nimi dzieje

Ze mną chyba wszystko w porządku, tylko tak dawno nie byłem na spocie że w ogóle zapominam że są i kiedy :P

Nie zachęca też frekwencja na spotach, tylko żeby to zmienić to trzeba zacząć się na nich zjawiać ;)

Jak w tą niedziele nie zapomnę to przyjadę :)

Opublikowano

Wstawac mendy :decayed:

Opublikowano

juz wstałem śpiochu :tongue4:

kwiatko, chyba zwiędłeś na jesień

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

juz wstałem śpiochu :tongue4:

kwiatko, chyba zwiędłeś na jesień

:polew: :polew: :polew:

cos tak własnie ostatnio widze ze Kwiatko jakis taki oschły :polew: :polew:

Opublikowano

widzieliscie co sie w tym naszym miescie dzieje? :kox:

http://olsztyn.wm.pl/78530,Wyrwali-z-Biedronki-bankomat-z-75-tysiacami-w-srodku.html

ostro, szkoda ze ja na to wczesniej nie wpadlem, teraz to pozamiatane, juz beda pilnowac wszystkich bankomatow :decayed:

http://olsztyn.wm.pl/78688,Auto-splonelo-przed-komisariatem-w-Olsztynie-To-podpalenie.html

a to kolejna akcja, szok k**wa szok, dabrowszczakow, centum miasta, na przeciwko policji plonie fura w niezbyt duzym odstepie czasu, jaja jak berety

Opublikowano

teraz to gps-y zamontują w kazdym bankomacie i po robocie ;(

Opublikowano

widzieliscie co sie w tym naszym miescie dzieje? :kox:

http://olsztyn.wm.pl/78530,Wyrwali-z-Biedronki-bankomat-z-75-tysiacami-w-srodku.html

ostro, szkoda ze ja na to wczesniej nie wpadlem, teraz to pozamiatane, juz beda pilnowac wszystkich bankomatow :decayed:

http://olsztyn.wm.pl/78688,Auto-splonelo-przed-komisariatem-w-Olsztynie-To-podpalenie.html

a to kolejna akcja, szok ku*** szok, dabrowszczakow, centum miasta, na przeciwko policji plonie fura w niezbyt duzym odstepie czasu, jaja jak berety

widziałem te mini fajne autko :) babka miałą wczesniej A5 takie białe to tez ktos podpalił :([br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 09:19_________________________________________________Wstawac :) :) :) :) :)[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 05:49_________________________________________________Żyje tu ktoś jeszcze :D ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.