Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oooo pany, zalek w koncu zaliczy!!

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sorka pany mnie nie bedzie -psa z domu nie wygonisz w taką pogodę więc i ja daje se luz dzisiaj -powodzonka :good:

Opublikowano

ja bylem i wlasnie wrocilem

z ekipy a4 byli :

pawel

ja

z kormorana:

marinb

espe

beny

zana

dorp

kolega z 80'coupe

kolega z b4 sedan

kolega z goralem :kox:

Opublikowano

ja bylem i wlasnie wrocilem

Przeklejam listę i foty od mariana:

Obecni byli:

1. Adi1997 - przyjechał pojazdem bez przeglądu <palacz>

2. Adrianus - Kung Fu Panda 2

3. Benji - B4 TDI Avant

4. Darp - A6 C4 2.5TDI

5. eSPe - B4 2.8q Avant

6. Jaromil69 - ....... :)

7. Kraz - B4 (2.0E) NG Sedan

8. Mateusz794 - Coupe 2.3

9. Żaneta i Paweł - A4 1.9 TDIq Avant

10. Marian - Audi V8

Zdjęcia - 27.11.2011

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jakby ktoś słyszał, widział do sprzedaży Corsę, Clio, 206, Polo w benzynie 1.0 -1.2 z lat 2000 - 2002, o ile nie padaka to proszę dać znać :good:

Opublikowano

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Tak jest Panie Prezesie juz zamawiam :)

Oooooooooooooooooo widze spot piwny :D 14 stycznia zapisuje sie narazie wstepnie :naughty: :naughty:

Opublikowano

to zalek zamow od razu 2 kalendarze, jeden dla mnie[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 15:56_________________________________________________oo widze ze juz zamowiles, kwiatek tez

nie pomyslaly madre glowy, zeby jedna paczke zamowic:)

Opublikowano

a co to za problem napisac do jarka zeby wysłał 3 w 1 paczce :D :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________3 szt po 30 zł i wysłka 15 zł czyli na głowe wychodzi 35 zł :)

Opublikowano

a co to za problem napisac do jarka zeby wysłał 3 w 1 paczce :D :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________3 szt po 30 zł i wysłka 15 zł czyli na głowe wychodzi 35 zł :)

dla mnie zaden i tez o tym wlasnie myslalem :tongue4:

to czyn powinnosc kamracie i pisz do jarka;p

Opublikowano

TY pisz :D:decayed:

Opublikowano

weżcie i mi koledzy dorzuce sie na przesyłkę :naughty:

Opublikowano

no słyszysz moj paziu wez 4 sztuki :D

Opublikowano

jako samozwanczy zastepca prezesa powiadam wam, ze wiadomosc zem wyslal :decayed:

Opublikowano

Siema zmarzłe d*py!

Poza adrianusem nikt na spota z A4 Klubu nie zajechał.

Co wy na to aby najbliższego (11.12.2011) zrobić w KORONIE na Pstrowskiego?

Miło, ciepło, ciepłej kawy, czekolady lub innego deseru można spożyć a i opłatkiem można się podzielić. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jestem za!

parking pod korona jest, fotke mozna pstryknac, a i pobajerowac godzinke w cieplym przy czekoladzie przyjemniej.

akurat taki poobiedni deser!

Opublikowano

jestem za!

parking pod korona jest, fotke mozna pstryknac, a i pobajerowac godzinke w cieplym przy czekoladzie przyjemniej.

akurat taki poobiedni deser!

I to mie się podobuje. Ktoś jeszcze czy nadal kisicie d*py w domu?

Opublikowano

Adrianus widzę żeś tylko dla siebie zamówił -szkoda :kwasny:

Opublikowano

Adrianus widzę żeś tylko dla siebie zamówił -szkoda :kwasny:

Arkadio santo moralez luzuj posladki :P poszło pw do Jarka bedzie w 1 paczce :):good:

a tymaczasem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.