Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawsze mozesz wpasc do Alibi :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łatwo się mówi wpaść -chyba żeby paść :naughty::drunk:

Opublikowano

wazne ze jest okazja zeby sie napic :evil:

Opublikowano

Marek faktycznie nawet o tym nie pomyślałem, że zapisali się ziomki z fotki + Zbyszek!

Arek - czemu nam to robisz ;( ;( ;( :wallbash:

Opublikowano

jakies imieniny ma czy cos :D ale zawsze imieniny mozna wyprawic w alibi :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Od dziś, o jedną czarną cipkę więcej na olsztyńskich ulicach ;)

Szkoda, że nie czerwona, ale wszystkiego mieć nie można.

Opublikowano

Od dziś, o jedną czarną cipkę więcej na olsztyńskich ulicach ;)

Szkoda, że nie czerwona, ale wszystkiego mieć nie można.

pochwal się

Opublikowano

Kwiatko --nie chcem ale muszem ,rodzinka się zleci i co ja mam im powiedzieć ,że w nich wbijam i lece na spota piwnego do alibi, gdyby mi sie udało ,powtarzam gdyby to może póżnym wieczorem wpadne do was i was nawiedzę :drunk::wink4:

Opublikowano

Pochwalę się po świętach ;)

Opublikowano

no Damian nie wstydz sie, poka poka :naughty:

ja dzis rano widzialem przy kfc zielonego b5 1,9tdi w stylizacji s4, zderzak ze spryskami, lampy polift, grill, lusterka w satynie, progi, przedliftowy, ale fajny kolor, bo zielony jasny metalik jakis taki niespotykany. na blachach NDZ, kierowca troche maruda, a ze slabo idzie, a ze na felgach 17' to sie jezdzic nie da i dopiero na 15" jest spoko, brecht :polew:

Opublikowano

bo 1.9tdi nie jedzie :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 21:06_________________________________________________btw Petik dawaj na spota piwnego :D:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

we wtorek widziane miętowe A4 (gruby?) w korku na Dworcowej w okolicy Staru/Hortexu w kierunku na TPSA około godz 16-17.

Wyprzedziłem swoim czerwony avanturnikiem.

Pozdrówka.

Opublikowano

pewnie gruby :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no pany to i ja spróbuje sie zorganizować na piwny :> :good:

Opublikowano

oooo skrzypek :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

no pany to i ja spróbuje sie zorganizować na piwny :> :good:

ja ebie zapisze to w kalendarzu :D

Opublikowano
  • Autor

no pany to i ja spróbuje sie zorganizować na piwny :> :good:

ja ebie zapisze to w kalendarzu :D

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

no pany to i ja spróbuje sie zorganizować na piwny :> :good:

no ja myślę :)

Opublikowano

zapowiada się dobra ekipa na spocik piwny ;)

Opublikowano

Koledzy i Koleżanki :tongue4:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Życzę Wam:

z życia powodzenia,

zdrowia,

szczęścia,

pomyślności,

mdłości,

powodów do radości.

Grześ z Rodziną [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:43_________________________________________________http://dai.ly/uO4AWp

coś dla rozluźnienia :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.