Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tego co mi się kiedys obiło o uszy to jarko ma nasz projekt koszulek po ostatnim wykonaniu pozdrawiam klubowiczów z warm-maz. nareszcie jakis ruch na forum, ale jarko nie zajmuje się teraz koszulkami bo kasy mu brak tak przynajmniej pisał na forum

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja chcem tylko te projekty w corelu co tam ktos robil a reszte se ogarane sam

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

pany jutro spot jest chyba co?? jedzie ktos ??:decayed:

Opublikowano

Czesc, ja bym sie chetnie zjawil w koncu na spocie, tylko wypadlo tak ze opalam tylek na Cyprze :P

A ktos wie co sie dzieje z Pawlem? kontaktu nie ma zadnego, a warsztat chyba idzie do likwidacji, sadzac po tym co sie stalo z okolicznymi budynkami. Mam nadzieje ze moja oslona silnika nie zginie, bo od jesieni probuje ja odzyskac :P

dsc5522c.jpg

Opublikowano

Męskich autek nie było ?? :decayed:

a co do osłony to pewnie poleciała na pace jakiegoś MANa razem z gruzem :grin:

btw widziałem wczoraj łysego na balkonie jego nowego gniazdka :dancing:

Opublikowano

Łysy się nie odzywa bo pewnie jeszcze internetu nie ma hehe

Opublikowano

Pany macie działajaca i aktualizujaca sie ETKE ??

Grzesiu wiem ze TY masz:P

Opublikowano
Męskich autek nie było ?? :decayed:

To autko mojej siostry wiec sie woze :) fajnie sie nim lata, szybki, zwinny, wiatr we wlosach itp :P

Mam nadzieje ze moja oslona jednak sie gdzies znajdzie :P

a serio nikt nie ma kontaktu z Pawlem? zapadl sie pod ziemie czy co?

Opublikowano

nie nie zapadł sie ;] poprostu szuka nowej miejscówki :wink:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

nie nie zapadł sie:decayed: szuka nowej miejscówki :wink:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

nie nie zapadł sie:decayed: szuka nowej miejscówki :wink:

Opublikowano

qwa nie rozpisujcie się tak bo nie nadążam czytać!!!

Marek ja egzamin?, zostajesz czy wyjeżdżasz?

Załek widuję Twoje A4 co dzień na warszawskiej ok 7.00:)

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

qwa nie rozpisujcie się tak bo nie nadążam czytać!!!

Marek ja egzamin?, zostajesz czy wyjeżdżasz?

Załek widuję Twoje A4 co dzień na warszawskiej ok 7.00:)

Opublikowano

Siemka

Michał etki działającej nie mam,sam kombinuje jak się da-muszę cofać datę na kompie i takie tam ,a co tam słychać?

Opublikowano
qwa nie rozpisujcie się tak bo nie nadążam czytać!!!

Marek ja egzamin?, zostajesz czy wyjeżdżasz?

Załek widuję Twoje A4 co dzień na warszawskiej ok 7.00:)

Bo ojciec pracuje tam na jednostce :decayed:

Opublikowano

hejka kto zna kogoś od klimy?chodzi o dobry test szczelności?

Opublikowano

Na pks-ie kiedyś sprawdzałem swoją furke - tam mieli sprzęcik. A co się dzieje Grzesiu ?

Opublikowano

a nic takiego nie u mnie w aucie.ale wiem ze tam jest ok,

---------- Post dopisany 24-05-2012 at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 22:23 ----------

a dziś u mnie pod pracą takie oto cuda.........

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

a dziś u mnie pod pracą takie oto cuda.........

Opublikowano

ładnie się bawicie w ciągu pracy:)

Grześ to Ty byłeś w tej koszuli w kratkę?

---------- Post dopisany at 05:38 ---------- Poprzedni post napisany at 05:38 ----------

ładnie się bawicie w ciągu pracy:)

Grześ to Ty byłeś w tej koszuli w kratkę?

Opublikowano

ta koszula z flaneli hehehe

Opublikowano

ktoś wybiera się na lubelską na wyścigi?

Opublikowano

ja moze z synem póżniej wpadne koło 19

Opublikowano

Wyscigi zaliczone :decayed: nikt sie nie umawiał ale ekiopa sama sie uformowała :grin: no i Adek załątwił sobie wpisy do indeksu :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.