Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

ma ktos moze te blaszki do wyciagania radia ? albo patent ?

ja mam, podaj mi swój nr. na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanko :) kto wie jakiego typu żarówki podświetlają wskaźniki w liczniku b5 96r. ??

na bank 1.2W 12V, problem jest natomiast z dopasowaniem oprawki które wchodzą w gniazda - bo są różne,

oryginały zawsze były w oprawce koloru pomarańczowego, choć nie wykluczam że i innych kolorów podejdą, tu masz widoczne na fotkach w aukcji

http://allegro.pl/audi-a4-95-98-licznik-benzyna-8d0-919-034-b-i2219875374.html

do klimatronica pamiętam, że oryginały były w zielonej oprawce 2W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja aluski sam smigalem sprayem, wizyta w praktikerze, browarek i weekend i fele w kazdej mojej furze sam regenerowalem i bylo git. no poza chromami, bo chrom w sprayu to porazka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem na ul. Ks. Witolda 2, ale raczej odradzam, drogo kasuje, na felgi czekałem 2 miesiące, jak próbowałem przyspieszyć to mi powiedział że mogę je zabrać gdzie indziej. Sama "renowacja" też pozostawia wiele do życzenia, podkład nie przetarty i widać wżery po piaskowaniu, felgi od środka nie dokładnie pomalowane, gołe aluminium po tym jak leżały w piecu, i zostawiony goły podkład, który po tygodniu jazdy zrobi się czarny.

Kolega też u niego robił, po roku miał pełno odprysków, a jak zawiózł do niego do prostowania w tym roku, to sam pytał kto mu tak spartaczył robotę, a później mi tłumaczył że pewnie po polach jeździł.

Nie polecam tego gościa, chyba że tylko do prostowania, naprawiania, piaskowania. Malować to on nie potrafi!!!

Kolega malował u znajomego lakiernika i o wiele lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez myslalem nad samodzielna robota, ale troche boje sie ze zwylky spray z praktikera to bedzie porazka i finalnie i tak bede musial jechac do jakiegos profesjonalnego zakladu a moja robota na darmo pojdzie ;) w necie znalazlem ze dt cartuning malowanie z piaskowaniem zrobi za 75zl/sztuka. Myslalem ze moze bardziej orientujecie sie w temacie bo ja nie znam dobrych zakladow w olsztynie niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świat, życze wszystkim: BIG COHONES, mega obrzarstwa, morza alkoholu i na drugi dzień o,oo promila, podgrzewanego miejsca w kościele (wieczorem i rano), żeby całe datki parafian trafiły do Waszego portfela, aby Waszą kobietę nigdy nie bolała głowa, abyście mogli kupić auto z salonu za gotówkę i powiedzieć dilerowi "na jutro dziwko"; a poza tym to zdrowia i szczęścia, pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! dzieki Karlos, chcialbym pojsc do palmy i wziac rs'a za gotowe "na jutro"

wszysstkim rowniez zycze wesolych swiat, mokrego dyngusa, swiezych jajek, poswieconych :D

co do felg, goscia z ksiecia witolda tez nie polecam, prostowal i spawal mi chromy bo byly dwa mikro pekniecia, skasowal za to 550pln, a za rok znowu musialem jedna z tych felg poprawiac, dalem to gosciom z dzialdowa, na ulicy nidzickiej zrobili porzadnie, za duzo mniejszy hajs. poza tym zajmuja sie calkowita renowacja, malowanie proszkowe, tradycyjne, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo Słońca i radości,

w pierwsze święto dużo gości,

w drugie święto dużo wody,

to dla zdrowia i urody,

wiele jajek kolorowych.

Świąt Wesołych, no i zdrowych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...