Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka .zna ktoś kogoś kto ma kabelek do podłączenia citroena c2 ?albo jakiś uniwersalny kabelek?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka, fajny spocik wyścigowy wczoraj mieliśmy:)

sorki Grzesiek ale nie pomogę.

corvetta miażdży

Opublikowano

siemano w koncu sie zalogowalem, w koncu mam neta, jak tylko czas pozwoli to bede spamowal ile sil :D

spot na night powerze zaliczony:)

za rok my startujemy, haha

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

siemano w koncu sie zalogowalem, w koncu mam neta, jak tylko czas pozwoli to bede spamowal ile sil :D

spot na night powerze zaliczony:)

za rok my startujemy, haha

Opublikowano

Adrian a ty podobno szafę chciał-es?

Opublikowano

Adek masz taki sam dzwiek gruchy jak ja :decayed: bo jak odjezdząłes to słyszałem ten metaliczny dzwiek :kwasny:

Opublikowano

a może ktoś ma coś takiego jak kabelek ELM 327?

Opublikowano
a może ktoś ma coś takiego jak kabelek ELM 327?

a do czego te ustrojstwo ?

Opublikowano

hm do wszystkiego czyli do niczego...............

jakieś tam uniwersalne gówno

Opublikowano

siemka!

kiedy spocik PIWNY?

bo inaczej się nie spotkamy!

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

siemka!

kiedy spocik PIWNY?

bo inaczej się nie spotkamy!

Opublikowano

weekend ?? :D:wink::wink:

My z Adkiem wcozraj mielismy spot piwny :grin: i chyba za kare Adek spał w nogach :naughty:

Opublikowano
  • Autor
A mi cos w głowie swita ze Skrzypuś :D chyba ogarniał te projekty naszej koszulki :decayed:

siemka łobuzy, z tego co pamiętam to projekt ostateczny robiła liliana, a wykonanie z jarko załatwiał Marek:eusathink:

Opublikowano

o kurna jej to chyba juz nie ma na forum :D ale jarka sie zapytam :decayed:

Opublikowano

Takie małe pytanko gdzie w olsztynie najlepiej odgrzybić i napełnić klimatyzacje ? może korzystał ktoś z usług partsclubu lub moto sfery w tej dziedzinie ?

Opublikowano

napełnić to nie wiem gdzie najlepiej ale odgrzybić to ja już wiem kto to najlepiej robi ;) żeby się nie chwalić

Opublikowano

yo zbychu, powiedz co to za mazde ujezdzales? twoje to cudo? jaki silnik bo chyba fajnie sie zbieralo

Opublikowano
Takie małe pytanko gdzie w olsztynie najlepiej odgrzybić i napełnić klimatyzacje ? może korzystał ktoś z usług partsclubu lub moto sfery w tej dziedzinie ?

odgrzybic to zbyszek ozonuje :D a dobic do w Krysgumie mozesz :decayed:

Opublikowano

załapałem się na promocję w moto sferze :) i za cały pakiecik wyszło nie całe 130zł

Opublikowano
yo zbychu, powiedz co to za mazde ujezdzales? twoje to cudo? jaki silnik bo chyba fajnie sie zbieralo

dieselek nie mój, ale zbierał się na prawdę fajnie ;)

Opublikowano

to ile Zbyszku teraz takie odgrzybianie?

Opublikowano

zbychu co za diesel ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.