Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No no no - ładna furka Michał - a ja myślałem że kupiłeś ostatnio na giełdzie w olsztynie ;)))

Adrian co do wody to też miałem u siebie: czyściłem odpływy i wymieniałem uszczelke pod obudową od ecu (jest tam uszczelka, która prawdopodobnie skończyła już swój żywot ....)

sam wiesz Zbyszek, że na giełdzie w Olsztynie h.. nocuje :wink:

ps znalazłeś już cos???

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze fajna ta twoja furka Michał - taki też będzie mój następny zakup (oczywiście w q ;)

pochwaliłby się i ja, ale nie bardzo jest co tu pisać przy takiej furce ...

kupiłem sobie też coś na przetrzymanie bo przydaje się od czasu do czasu samochodzik - nie jest to nic specjalnego bo stare bmw ;)

Opublikowano
  • Autor

a jednak BMW:decayed:

Opublikowano

A dresy Everlasta dostałes gratis ??:decayed:

Teraz wykupic karnet na siłke:wink: troche koksu , głowe ogolic:naughty:

aaaaaa no i jakas porzadna dziara

W życiu trzeba mieć

Opublikowano

oczy dookoła głowy :grin:

dobre :polew:

Opublikowano

hehe dobre ;)

Opublikowano

Czy u was też nie da sie przeglądać forum bo ciągle wyskakuje 404 Not Found ??

Na spotach tez tylko ostatnią stronę mogę czytać, wszystkie poprzednie 404 Not Found :thumbdown:

Opublikowano

no tez tak mam dosc czesto :kwasny:

Opublikowano

yO!

i po raz kolejny odbyl sie minispot audi, wykorzystalismy z zaleczkiem okazje na dajtkach i dumnie na no limit wozilismy sie w klubowych koszulkachXD

Opublikowano

witam ale wy tam w poniedziałki po 7 macie korki na jarotach to masakra godzine z kanta do tesco jechałem porazka komunikacyjna.adrian mi tez szyba przednie poszła w dolnym lewym rogu i tez chciałem oc wykupic z ubezpieczeniem szyb ale szyby tylko do 15 lat ubezpieczaja tylko mnie jedno zastanawia 380 na polnej a mi dzis mówili ze 320zl.pozdrawiam

Opublikowano

hmm, no to nie wiem Piotrek jak to juz jest, mi na polnej wlasnie 380 spiewali i to bylo najtaniej w olsztynie jak obdzwanialem.

mi tez lewy dolny rog i cholera dzis auto pol dnia na mega sloncu postalo, dojechalem teraz do domu i tak jakby mi sie powiekszyla ta rysa:/ zly jestem;p

ale pochwale sie wam, obronilem dzis licencjat na 4, takze jestem oficjalnie pedagogiem, nie mylic z pedziem, <hahaha>

Opublikowano

Gratuluje mowiłem ze dasz rade :jerk:

eee k**wa ja tez miałem egzam pisemny dzis :D jutro praktyczny :D Łysy jak sie ogarne z robota to w paitek albo sobote wpadam z flaszeczka :decayed:

Opublikowano

spoko zalek, ogarnij ten exam jutro, trzymam kciuki i jakas flaszke/ki sie zrobi:)

Opublikowano
:decayed: Dobra namowiłes mnie :naughty::naughty::dancing::dancing::dancing:
Opublikowano

a jak XD

Opublikowano
Domówki w Olsztynie melanz ostateczny :grin: to jest Olsztynski projekt X :decayed::decayed::banan:
Opublikowano
  • Autor
Domówki w Olsztynie melanz ostateczny :grin: to jest Olsztynski projekt X :decayed::decayed::banan:

założę się że byłeś:decayed: ty takich imprez nie odpuszczasz:polew:

Opublikowano

Nie Micha$ nie byłem :decayed: romek polanski nie jestem i nie chode na gimbusowe imprezy :decayed:

Opublikowano

oj jaki poważny!!!

Jakie najmocniejsze auto widzieliście w Olsztynie?

bo ja dzień w dzień GTR-a z Hołkiem na insjadzie widuję!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.