Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,Zbychzz -to sprawdż w tym swoim sklepie co masz znizki ten co Załeczeq ma ile by za niego chcieli CENTRA PLUS 74 Ah CB 740 . OK? dzięki za fatyge i w ogóle widze że na niektórych ludzi można jednak liczyc pozdro:wink: . Załeq uwazaj nie tylko na bożenke ale na inne kobitki tez :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

no to byliśmy na Pomorzu :decayed: organizacja trochę po c**ju :kwasny: ale za to fury były git :naughty: no i Adek w koncu uwierzył ze jego fura poleci 220 :naughty::naughty:

Nie ma to jak wpaść na wieli kack z Bożenka rozkręcona na full i szybki w dol :polew::polew::polew::polew::polew:

Q nie ma takich opcji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x porshe 911, w tym gt3 i turbo, 911 cabrio, lambo gallardo, corvette z06, audi s2, octavia z jakims rzeźnikiem pod maska, multipla 2,0turbo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu kupiłem aku nówka funkiel nie śmigany :grin:, dzięki jeszcze raz Zbychzz za chęci;

BOSHa kupiłem 750 A 72 ah za -340 zł w interpartsie na Augustowskiej -jestem zadawolniony:wink: a jak kręci mucha nie siada :decayed: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/wyniki-przyspieszenia-tempes-gtx-symbian-242980/

Łysy instaluj :decayed: bedziemy latac po witosa :decayed: ja wczoraj przeleciałem to cos mi bład połaczenia wyskoczył ale predkosc miałem w miare ok bo na liczniku miałem ok 170 a wg gps 163:)

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:58 ----------

GOLF II AMORTYZATORY+SPRĘŻYNY KOMPLET SERYJNE nowe (2610504279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, jakich to opisow ludzie nie wymysla, taki dobry sprzedawca ze zaraz kupie ta zawieche, nawet nie posiadajac golfa:)

a z tym programem na koma to musze sie doinformowac, ale nie teraz bo nie mam czasu"p

---------- Post dopisany 06-09-2012 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2012 at 21:09 ----------

aaa, załek, zapomnialem ci powiedziec, juz wiem kim jest piotr karpienia xd

hehe to finalista x-factor, czy tam idola, nie wime, jakis muzykant budowlaniec z elku:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...