Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Załek późna ale najważniejsze życzenia ode mnie:) STO LAT STO LAT!!!

U Twojego starego w firmie dużo fajnych lalek pracuje!

Zbychu fajne to Twoje BMW E36. Jeszcze czapeczka, tuba w bagażniku i będzie OK!

Adi słyszałem,że byłeś u Marka!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - tragedii nie ma, a co do tuby to pomyślimy jeszcze ;)

co do furki to narazie sobie odpuszczam bo musze troche dozbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo!

ano zalecialem do rm motors z ciekawosci czy maja jakies opony i udalo mi sie trafic funkiel nowki pirelli p7 205/55r16 po 200zeta za sztuke:)

to i patrze przez brame ze jakis potwor(qpeta) na warsztacie stoi:)

Karlos, jakie bmw?? co za news, nic sie nie chwalisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem! i będę do 27.11.2012:)

BTW - też mam BMW;)

a co Ty tam robisz ??

---------- Post dopisany 13-09-2012 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 22:22 ----------

Adek :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa tak myslałem :decayed::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:09 ----------

łysy zoabcz :decayed::decayed:

Koncert Bracia Figo Fagot Olsztyn | Facebook

o Boze boze bozenko :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załek,

panda 4x4 nie ustepuje wcale r8'ce hehe

f*ck, ja juz nie moge doczekac sie upalania po jeziorze, nawet Marte nakrecilem, bedzie chciala smigac.

poki nie ma lodu i mrozow trzeba bedzie pocwiczyc na kartingach, cennik jest spoko, bo 25pln za 10min jazdy.

btw o koncercie bozenki to juz wszyscy huczą:) siorka do mnie dzwoni, chlopaki, nie ma bata, lecimy na disko:D

,

Karlos, nie mam czasu do Mareckiego zaleciec, wiec sie pochwal :P, jak sie wstydzisz napisz na priv:)

ja obstawiam 325, albo jakies moto :D

BTW.

2 dni temu po 2 miesiecznym pobycie w dojczach wrocil kumpel. pracowal tam w jakiejs podrzędnej knajpie jako kelner, dostawal 6 ojro na godzine.

kupil fure za 500 euro, ale jaka...

opel omega b kombi z 98r , ale z jakim wypasem, w a4 mozna pomarzyc, 3.0 v6 silnik, 211km, skrzynia automat, abs, kontrola trakcji, poduszki, szyberdach, ksenony ze spryskami, nawigacja, 2strefowa klima, full elektryka wszystkiego, jasna skora, fotele podgrzewane, regulowane w kazdej pozycji, audio ze zmieniarka, ori tuba, sterowaniem w kierze, alufelgi 16 z letnimi oponami, stalowki z zimowkami, przebieg 132000 od niemca,

qwa mac, taka fura za tygodniowke kelnerowania w knajpie typu kfc, w Polsce za tygodniowke z kfc co najwyzej sieciowke mozna kupic:/

ale smok straszny, pojezdzilem wczoraj chwile z butem w podlodze, fakt powyzej 100km/h napedza sie mega szybko, do 180km/h moment i jeszcze czuc ze mocno ciagnie, ale spalanie ,hhaha chwile posmigalem, zatankowalem, a te paliwo jakby parowalo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy TY przypadkiem nie latales wczoraj nia po witosa ?? :decayed: bo ktos latal jakas omega wlasnie MV6 po Witosa :grin:

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2012 at 13:04 ----------

Pany 4lo przybywa do nas na studia to po 1sze:decayed:

po 2 szuka pokoju do wynajęcia jak by ktoś miał bądź słyszał o jakimś pokoju do wynajęcia to dajcie mu znać ( pokój 1 os )

po 3 jak już się gdzieś zamelinuje można zrobić jakiegoś spota piwnego w październiku

:banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o piwnego spocika to ja chętny (zresztą na normalnego też ;) - podejrzewam, że i reszta ekipy też się skusi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na prologu rajdu warmińskiego.

byłem - nawet ciekawie było (najbardziej było żal jednej stłuczki - subarynką chcieli polatać bokiem ale nie wyszło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo elo hopy :decayed: stwierdzam niedziele bo kac :naughty::naughty::naughty::polew::polew::polew:

nie pije do wieczora :grin::grin:

Adek obchód dzielni dzis musi byc :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...