Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, spoko, ale ja tylko jakiegos pedalka somersbyka moge strzelic bo od rana kac mnie gniecie:)

a z tym dzwonkiem na prologu to zal.pl, hhehe idealnie sie wpasowal.

bylem wczoraj w Godkach na jednym zakrecie na rajdzie, ale juz na sam koniec przyjechalem, przejechalo moze z 8 smaochodow i koniec. ale nawrot w takim miejscu e 3 zalogi zlapaly kapcia a astra poszla w plot:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni c**ja nie będę bawił się przy disco polo noł faking łej :kwasny::kwasny::kwasny::kwasny: chyba ze mi do tego dopłaca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji nawet wódka na mnie nie działa żebym się bawił przy disco polo :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka all :hi:, po wielu wielu latach ciezkiej tyrki :wink: postanowiłem odejść na zasłużony wypoczynek -czyt. emeryturke ,więc od marca będe poszukiwał nowego zajęcia gdyby ktoś coś ciekawego słyszał o jakims fajnym zajęciu dla emeryta to proszę dac znac bedę zobowiązany oferty typu cieć i parkingowy odpadaja -mogę prowadzić auto , kogoś dogłębnie :decayed: przeszukać i kierowac zasobami ludzkimi -jakoś tak to się nazywa pozdrawiam załoge:hi::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak teraz mamy do Ciebie mowic :decayed::decayed::decayed::decayed: emerycie, dziadku czy starcze ??:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

łysy zoabcz jakie wozidło pod remize :polew::polew: Audi A4 2.0 T FSI quattro jako Limuzyna w Erbach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załeq nie w...j mnie czyt. nie denerwuj mnie--:grin:, oferta jest powazna bo z czego bede zył z tej cienkiej emeryturki a kredyty kto będzie płacił -Ty? trzeba cos dorobic bo jeszcze młody jestem :decayed::wink: na razie nie mam jeszcze nawet 40 tki wiec trochę szacuneczku kolo:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak teraz mamy do Ciebie mowic :decayed::decayed::decayed::decayed: emerycie, dziadku czy starcze ??:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

łysy zoabcz jakie wozidło pod remize :polew::polew: Audi A4 2.0 T FSI quattro jako Limuzyna w Erbach

mają ludzie fantazję:):)

Arek zawsze możesz otworzyć warzywniak, przeprowadzać dzieci przez ulicę;)

a tak poważnie, to jak będę coś słyszał o konkretnej robocie to dam znać!

P.S. dawaj w sobotę na gokarty!!! Załek Ty też!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuję dziękuje zapracowałem sobie -tak mysle , Kwiatko na gokarty chyba nie pójde nie umiem tym ustrojstwem jeżdzić i nigdy mnie nie ciągnęło do tego wiec sobie odpuszcze , a co do warzywniaka to nie lubię warzyw :kwasny: no chyba że pora ulubione moje warzywko -- pora na dobranoc bo juz księzyc świeci... itd:decayed: ja poważnie pisałem bo coś trzeba w zyciu jeszcze zrobic, troszke preparatu przyjąc bo na coś trzeba umrzeć :wink: a z emeryturki cieniutko z tym bedzie pozdro załoga:hi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...