Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

normalnie potwór jakiś-btw ciekawe ile takie cudeńko kosztuje he he moze odłoże jakies 3 emeryturki i se kupie:decayed::wink: elegancki jak nic , jedna noc na parkingu i rano juz go nie masz :grin:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysy w sobote u nas :D:banan::banan::banan::banan::banan:

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Audi S6 4.0 TFSI quattro jako Limuzyna w Wunsiedel masz arko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur wa tylko nie moge ogarnac cen biletow:kwasny::kwasny::kwasny::kwasny: bo tak pomyslałem ze po koncercie Sznaps Szafa Sznaps :decayed::decayed: SzafaSznaps SzafaSznaps SzafaSznaps SzafaSznaps SzafaSznaps SzafaSznaps Szafa:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: Namowilem Cie ?? :kox::kox::kox:

btw dzis gadalem z madejem od cupry to sobie zakupil 19' ultraleggera + gwit i setup na wiosne bedzie taki

ultra.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gostek od tego s6 c7 mnie rozjebal. nie iwem co musze zaczac robic, aby tak sie dorobic, jak ktos ma pomysl, niechaj podaje:)

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

osz k**wa to adej pojechal na grubo z tematem, za***iste kolo!!

a co do planu bozenka sznapsszafasznapszafasznaps... jestem za:D!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysy spościsz sie :decayed:

Lambo Orange Audi | Facebook

Audi B5 | Facebook

:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

btw koncert jest na Targu Rybnym:decayed::decayed::decayed::decayed: ooo bozenko bedzie sie dzialo pekniesz serce moje :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

chyba dzisiaj upolowałem czarnego sedana B7 z podkładkami klubowymi z okolic Mrągowa NMR xxxxx ...

ktoś z Mazur na Polagrę wpadł do Poznania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;)

Oferta - Volkswagen Golf - Zadbany i czysty Golf 3 Dwa lata temu kupiliśmy go jako świeżo sprowadzony z Niemiec, przed rejestracją zostały wykonane wszyst Mógłby ktoś ze mną podjechać w pon-wt obejrzeć tego golfa, czy w ogóle jest wart zachodu :D ? Albo może ktoś ma znajomego co chciałby sprzedać coś za podobne pieniądze ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema damiano, nie wiele ci pomoge z tym golfem, ale jak sie uprzesz to pogadaj z pawlem, nikt sie lepiej nie zna:)

z mojej strony to jedynie powiem ci, zebys go sobie odpuscil, golf3 to zaden wypas ,a ten egzemplarz, 1,6 benzyna bez gazu:/

kupisz teraz, pojezdzisz z 2 lata i odsprzedasz za max 2000pln bo juz malo kto kupuje tanie samochody bez gazu, po prostu kilkukrotne atankowanie go do pelna zrownuje wartosc z autem.

jak potrzebujesz czegos na dojazdy na uczelnie i ogolne turlanie sie po olsztynie to poszukaj jeszcze czegos ciekawszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysy pijaku :decayed::decayed::decayed::decayed: spałes dzis w nogach za kare moge sie zalozyc albo z Bonka na dywaniku :polew::polew::polew::polew: btw rezerwuj bilety na wtorek :naughty::naughty::naughty:

motto wczorajszej imprezy " JAK NIE TRAWISZ BIAŁKA WEŹ NA BIUST " :banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie miałes wczesniej ?? kreski a jakie teraz ??

---------- Post dopisany 18-10-2012 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 07:05 ----------

Kwiatko i Arko widzę ze zamawialiście kubki :decayed: a nie ma wpłaty :naughty: weźcie wpłaćcie żeby jakiegoś kwasu nie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...