Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nasz wodz nas olał :grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a właśnie mogą być 2 osoby co będą to edytować ?? :decayed::decayed:

Dwie osoby to mogą zasadniczo robić coś zgoła przyjemnego... :naughty:

np. całować w kolanko nóżki z avatarka Rybki :wink::decayed:

hihi no zalek teraz wiesz :decayed::grin:

a tak po za tym to taktuś jesteś taki zabiegany czy jak ? rzadko cię tu widuje :acute:

Żebym biegał więcej to nie powiem, choć przydałoby się :decayed:

myślę- co myślałem, wierzę - w co wierzyłem

////////////////////////////////////////////////////////////

Michał - dziel i rządź :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

a na spoty jeszcze nie raz wpadnę kolegi wy moje :kox::kox::kox:

nic się nie zmieniło

:thumbup1:

Opublikowano

dobra Skrzypek wg. naszych ustaleń

1. Rozjebunda na maxa

2. Spot piwny trzeba ogaranc

3. Bany :decayed::decayed:

Opublikowano
dobra Skrzypek wg. naszych ustaleń

1. Rozjebunda na maxa

2. Spot piwny trzeba ogaranc

3. Bany :decayed::decayed:

Najpierw z tej okazji Skrzypek musi cyckiem zarzucić,

dawaj Michał cycki :kox:

Opublikowano

no pokaż cycki :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

I zmienić nick na Skrzyptuś

:polew:

Opublikowano
I zmienić nick na Skrzyptuś

:polew:

:polew::polew::polew::polew::dancing::dancing::dancing::dancing:

Opublikowano
  • Autor

UWAGA załki, kwiatki, adrianusy i inne gady. Ja tu zrobie z wami porządek:tongue4:

Dzięki Mareczku!:hi:

ot2dy1.gif

Opublikowano

f*ck, zahipnotyzowaly mnie te cyce :P

siedze i sie gapie, slina cieknie haha

Opublikowano

Za duze te cycki jak zdjęła by gorset to by popłynęły do kolan :kwasny: najlepsze sa takie garscióweczki :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Za duze te cycki jak zdjęła by gorset to by popłynęły do kolan :kwasny: najlepsze sa takie garscióweczki :decayed:

takie jak twoje?:tongue4:

specjalnie dla załka "garścióweczki"

117v7lt.gif

Opublikowano

75C akurat robi dobra robote :decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

dobra pany robimy spota w ta niedziele :wink: ??

Opublikowano

jestem za, nie mam szkoly takze free sunday:)

Opublikowano

siemanko pany -no widze ze sie cosik ruszyło he he , dobrze dobrze , Załeq ja na koszulki tez chetny 2 szt bym łyknał ale xxl ok? mozna jeszcze?. spocik niedzielny takze tylko gdzie i o której godzince , moze i inni sie zleca jak bedzie pogoda!! :decayed: . dziś ostatni dzien urlopiku i od jutra jestem EMERYTEM:wink::grin::grin::grin::grin::grin:, POZDRO ZAŁOGA.

Opublikowano

spoko jeszcze nie robiłem zamowienia :decayed:

1. Załek 3 szt xl

2. Adek 3 szt xl

3. Kwiatko 3 szt xl

4. Arko 2 szt xxl

:kox::kox:

W lato nie będziemy sie w tych czarnuchach gotowac :):grin::grin:

A spot to w niedziele na Rusi tak jak ostatnio :naughty: godz pewnie 14 :kox:

---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

jestem za, nie mam szkoly takze free sunday:)

o kuzwa jak bedziesz jechał do sznapsa to nie jade :D nie chcem powtorki weekendu :decayed::decayed:

wstałem w niedziele o 13 to jeszcze piajny byłem :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

ok chopy spot w niedzielę, info na podwieszonym:decayed: proponuję w niedzielę uzgodnić częstotliwość spotów. Póki jest zimno może raz czy dwa w miesiącu. Jak się ociepli to może i co tydzień. Zastanówcie się, pogadamy w niedziele.

Opublikowano

i ustalimy kiedy spot piwny :decayed:

Opublikowano

ustalimy ustalimy!!!

Nareszcie nastąpiła zmiana w podwieszeniu. Już nie mogłem patrzeć na ta ????????

:)

Opublikowano

2:32 by w razie przypału lecieć jak Quattro po betonie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

BTW Karol i Adek kase juz mam na koncie poczekam tylko na Arko:decayed: i składam zamówienie :wink: To w przyszłym tyg będą już koszuleczki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

załek po ile te koszulki? możne bym jednak wziął :eusathink::eusathink::eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.