Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marianb znalazłem te Twoje filmiki na youtube niezłe są :cool1:

No kilka jest ;) Link do nich umieściłem w moim newbie.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po wielu próbach udało mi się wrzucić zdjęcie :naughty:

Opublikowano

Po wielu próbach udało mi się wrzucić zdjęcie :naughty:

A gdzie jest to zdjęcie? :cool1:
Opublikowano

Do profilu! ale jest chyba trochę za duże bo jakieś nieostre wyszło. :cool1:

Opublikowano

No tak ;( babcine pączki i inne smakołyki wymiatają wszystko :tongue4:

Opublikowano

No tak ;( babcine pączki i inne smakołyki wymiatają wszystko :tongue4:

W zasadzie to lubię wszędzie spożywać, grunt żeby to były pąki, pączusie, pączulki, pączki, pączuleczki... :kox::decayed:

http://picasaweb.google.pl/pawe99/ZlotAudiA4080209r#

Oto porcja fotek z ostatniego spota ode mnie. Robione przez kolege, z ktorym przyjechalem.

Milego ogladania ;)

Bardzo dobre fotki :good:

widzę, że klaruje Nam się powoli dwóch spotowych fotografów :a4fan: :oklaski:

( mam na myśli Twojego kolegę i Skrzypka... :mysli: może ktoś jeszcze dołączy? )

Opublikowano

Ja tez postaram sie nastepnym razem wziac aparat, teraz rodzice wzieli na wycieczkie, wiec nie mialem mozliwosci. W kazdym razie kolege posraram sie wziac i na nastepny spot, na ktorym bede, bo co lustro to lustro :D i umiejetnosci fotografowania oczywiscie :)

Opublikowano
Bardzo dobre fotki good

Dziękuję, cały czas się uczę fotografi, mam nadzieję że następne będą lepsze. :)

widzę, że klaruje Nam się powoli dwóch spotowych fotografów oklaski

Postaram się wpadać na następne spoty o ile zostanę zaproszony przez Petlika :P

Spot był bardzo fajny, choć pogoda nie dopisała. Dzień wcześniej i później była super, a na ten jeden dzień musiała się zepsuć :/ Szkoda, ale i tak było fajnie. A i aut było sporo :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Pozwoliłem sobie wkleić 3 fotki na AKP :naughty:

Opublikowano

Naprawdę niezłe te zdjęcia Petlik (bogdan99) - masz smykałkę :good:, a jeśli to początki to znaczy, że będzie już tylko lepiej :> tylko trzeba ćwiczyć 3 x ćwiczyć.

A tak apropo Taktuś, możesz mnie łaskawie poinstruować jak mam się pochwalić obrobioną fotką na forum bez wstawiania linków?

Ewentualnie jak wysłac Ci ją na priv.

Opublikowano

A tak apropo Taktuś, możesz mnie łaskawie poinstruować jak mam się pochwalić obrobioną fotką na forum bez wstawiania linków?

Ewentualnie jak wysłac Ci ją na priv.

Najprościej wrzuć fotkę na jakiś darmowy hosting np. fotosik, oczywiście musisz tam mieć konto,

po wysłaniu fotki otrzymasz kody, odpowiedni kod skopiuj i wklej w swojego posta podczas pisania na naszym forum,

jak wyślesz posta to ukaże się on Nam z wklejonym zdjęciem,

na priva wyślesz dokładnie tak samo,

no chyba, że są to mocno prywatne fotki :naughty::decayed: - wtedy podam Ci mojego maila :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Marek doszło pw bo się nie odzywasz :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Marek doszło pw bo się nie odzywasz :cool1: :gwizdanie:

Doszło, doszło

przepraszam, ze się nie odzywałem, jestem na forum z doskoku.

Słuchaj, na spocie 22. 02. obgadam tą sprawę z ludźmi, ja jestem na TAK.

Konkrety po spocie. :wink4:

Opublikowano
:naughty::good:
Opublikowano
:kox: :kox: :kox:No ładnie się uczymy na kursie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:z Moniką!!!!!!!!!
Opublikowano

:kox: :kox: :kox:No ładnie się uczymy na kursie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:z Moniką!!!!!!!!!

Jak to kurs robienia szydełkiem, to ja też poproszę :yeah::decayed:
Opublikowano

he wy tu gadu gadu a śnieg sobie sypie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Marek doszło pw bo się nie odzywasz :cool1: :gwizdanie:

Doszło, doszło

przepraszam, ze się nie odzywałem, jestem na forum z doskoku.

Słuchaj, na spocie 22. 02. obgadam tą sprawę z ludźmi, ja jestem na TAK.

Konkrety po spocie. :wink4:

co wy tacy tajemniczy??? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.