Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Panowie ja też dzisiaj nie dam rady, a szkoda bo pogoda super, ale praca, praca, praca.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim naszym żonom, matkom i kochankom wszystkiego najlepszego :>

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myślałem że przyjadę na spocik ale jednak nie dałem rady (dziś urodzinki mojej córy wyprawiam ;)

Opublikowano

No dziewczyny i chłopaki dzięki za spota :hi:

krystalizuje się powoli stały olsztyński skład :good:

szczególnie dzięki dla 4lo z tatą i dla vitaliya z S8 za przybycie po raz pierwszy

obecni byli:

- Żaneta

- Czaja77

- Emsi z małżonką

- 4lo z tatą ( a raczej tata z 4lo :decayed:)

- Jose

- kod ( chyba z małżonką, chyba, bo nie z każdym się przywitał :confused4:)

- Marianb

- Maxym83

- Paweł Olsztyn

- Pili

- SeroC4

- taktuś

- vitaliy z małżonką (S8)

f00fb02b6bf14016med.jpg

896a57fb5baa4b36m.jpg

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Nie dalem dzis rady, zbyt duzo na glowie jak na jeden dzien :/ poza tym jakis wirus mnie rozlozyl, wiec nie do konca dobrze sie czuje. Widze, ze pomimo ladnej pogody, frekwencja kiepska.

Opublikowano

Dzięki Panowie za taki wspaniały spot :) Na pewno jeszcze nie raz wpadniemy tam razem z ojcem :)

Było fajnie :)

Oto moje zdjęcia:

http://picasaweb.google.pl/Marianb30/Olsztyn8Marca2009#

Do następnego razu :)

Widzę nadworny fotograf Olsztyńskich spotów :>

PzdR

4lo

Opublikowano

[...]Widzę nadworny fotograf Olsztyńskich spotów :>

PzdR

4lo

Ktoś musi o to zadbać :cool:

Opublikowano

No szkoda, że mnie nie było, ale ciężko pogodzić spoty ze szkołą

Jak następny będzie 22.03.09 to będę na 100%

Opublikowano

nie z

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5be681548c986bcb a tu my bez pomocy akp :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 19:10_________________________________________________ale tez fajnie jest :decayed:

nie za wiele może ale jaka jakość i prawie wszystkie poliftowe - wam to się tam powodzi ;)

Opublikowano

nie z

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5be681548c986bcb a tu my bez pomocy akp :hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 19:10_________________________________________________ale tez fajnie jest :decayed:

nie za wiele może ale jaka jakość i prawie wszystkie poliftowe - wam to się tam powodzi ;)

policzcie A4 u siebie dzisiaj :naughty::decayed:

Opublikowano

obecni byli:

- Żaneta

- Czaja77

- Emsi z małżonką

- 4lo z tatą ( a raczej tata z 4lo :decayed:)

- Jose

- kod ( chyba z małżonką, chyba, bo nie z każdym się przywitał :confused4:)

- Marianb

- Paweł Olsztyn

- Pili

- SeroC4

- taktuś

- vitaliy z małżonką (S8)

:bicz3: :bicz::rant: a mnie czemu na liście nie ma ? :P

Opublikowano

obecni byli:

- Żaneta

- Czaja77

- Emsi z małżonką

- 4lo z tatą ( a raczej tata z 4lo :decayed:)

- Jose

- kod ( chyba z małżonką, chyba, bo nie z każdym się przywitał :confused4:)

- Marianb

- Maxym83

- Paweł Olsztyn

- Pili

- SeroC4

- taktuś

- vitaliy z małżonką (S8)

:bicz3: :bicz::rant: a mnie czemu na liście nie ma ? :P

Wielkie sorry, zawsze jakiś chochlik się wkradnie i coś ukradnie :evil:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 08:19_________________________________________________PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ!!!

http://www.a4-klub.pl/smf/warminskomazurskie/i_zlot_olsztynsko_elblaski_nowa_kaletka_2526_kwietnia_2009_r-t69704.0.html;new#new

Opublikowano

szkoda że nie wiedziałem to bym podjechał ładne audi obejrzał no i szkołę miałem więc też nie wiem czy bym wyrobił :wallbash:

Opublikowano

A tu co ludzie poumierali w Olsztynie :cool1:

Opublikowano

Żyją, żyją :> Się chyba wszyscy na spocie wygadali i teraz nie ma o czym tu spamować :tongue4:

Opublikowano

jak niema o czym o d.. maryni :cool1:

Opublikowano

jak niema o czym o d.. maryni :cool1:

tego to wszędzie pełno... :ban:

Opublikowano

Dziś szukałem przyczyny małego wycieku...kuźwa, chyba to chlodnica,

ech, i wymienić niełatwo i kosztuji troche, ech :evil:

dla rozluźnienia pośladków najpierw wywalę kata - po niedzieli,

później zwalam przód i obaczę chłodnicę :evil:

Opublikowano

kleju nalej...diesel nie potrzebuje chłodzenia :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.