Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niestety dziś nie udało mi się zawitać na spocik ale za dwa tygodnie mam nadzieje będzie można się spotkać

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde no mi dzisiaj się wyjazd trafił ale może za 2 tygodnie ... Pozdro :wink4: tym bardziej że autko odzyskało już wigor :notworthy:

Opublikowano

Cześć chłopaki co u was słychać :wink4:

Opublikowano

Cześć chłopaki co u was słychać :wink4:

siemka,po staremu,duchota dziś ze szok :JC_fan::drinks:

Opublikowano

oj dziś bez klimy byłoby ciężko :heat:

Opublikowano

Browarek z lodówki - wybawienie :naughty:

Opublikowano

Browarek z lodówki - wybawienie :naughty:

najlepiej niejeden ;)

Opublikowano

No ja się dzisiaj tak właśnie niejednym chłodziłem :dance2:

Opublikowano

Właśnie kończę skrzyneczkę ,a nadal mnie suszy :slina: tak jestem odwodniony ,że jeszcze nie byłem na WC :kox:

Opublikowano

Siemanko mam pytanko. Potrzebuję naklejki forumowej, czy jest ktoś w posiadaniu jednej sztuki do odstąpienia? Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam! potrzebuje kogoś z vag z olsztyna.

Opublikowano

Siemanko mam pytanko. Potrzebuję naklejki forumowej, czy jest ktoś w posiadaniu jednej sztuki do odstąpienia? Pozdrawiam.

Ja niestety nie mam

Witam! potrzebuje kogoś z vag z olsztyna.

Ja dysponuję, lecz dziś wieczorem jestem zajęty, jutro wyjeżdżam, będę ok 8 lipca.

Co potrzebujesz zrobić vagiem?

Opublikowano

przy zamykaniu z pilota nie mrugają kierunkowskazy,przy otwieraniu jest ok.

Chce sprawdzić błedy.

Opublikowano

przy zamykaniu z pilota nie mrugają kierunkowskazy,przy otwieraniu jest ok.

Chce sprawdzić błedy.

błędy, ewentualnie przekodowanie na nowo sterownika,

do zrobienia,

odezwę się na PW kiedy będę mógł się podpiąć, nie wcześniej chyba jak około 8-9 lipca :wink4::a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

zbychzzz czujność u Ciebie słaba :confused4:

przejechałem koło Ciebie dziś ze 3 razy na Dworcowej koło 16 a Ty nic:( może zajęty byłeś planowaniem manewru haha

pozdro

a i jeszcze coś tzn dymi co ostro z rury jak ruszasz :mysli:

Opublikowano

zbychzzz czujność u Ciebie słaba :confused4:

przejechałem koło Ciebie dziś ze 3 razy na Dworcowej koło 16 a Ty nic:( może zajęty byłeś planowaniem manewru haha

pozdro

a i jeszcze coś tzn dymi co ostro z rury jak ruszasz :mysli:

hej Łukasz ! to co się nie chwaliłeś - trzeba było dać jakiego sygnału czy coś z tego. Dziś w drodze na dworcowej w tym korku zastanawiałem się nad moją klimą bo coś mnie zaczyna niepokoić - kombinowałem z obrotami i to dlatego nie zwróciłem uwagi. Z tym kopceniem to będę musiał zobaczyć co się dzieje - dzieki za uwagę.

A tak swoją drogą to kiedy się pojawisz na spociku ?

Opublikowano

zbychzzz postaram pojawic sie jeszcze w lipcu ale mimo że mnie na nich nie ma to forum śledzę na bieżąco :naughty:

pozdrawiam hej :hi:

Opublikowano
:) :) :) :) ale tu cisza....... ;(
Opublikowano
:bry::naughty:
Opublikowano

witam.. ale leje ....................... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.