Treść opublikowana przez MARW
-
Spoty Olsztyńskie
Witam. Gdyby ktos szukał pomocy przy zatrzaśnietych kluczykach w samochodzie polecam się - tym sie zajmuje tel.696427612
-
[B6 ALT] Problem powracającego błędu
podłączałeś komputer jaki kod błędu?
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie wskaźnika paliwa
Wystarczy wyjąc na chwile bezpiecznik odpowiedzialny za zegary.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Ja wybrałem oringi 1,5mm stare miały podobny wymiar.
-
Spoty Olsztyńskie
Chodzi ci o KRYSMER ul. Obitza 3.
-
[B6 ALT] Czy to nastawnik łańcucha wałka rozrządu ?
Witam. W zeszłym roku kupowałem nastawnik 1250 zł.
-
[B5 AEB] Stacyjka dorobiony kluczk nie pasuje
Tak kolego,musisz pojechać do fachowca który naprawia zamki i zregeneruje ci stacyjke . Skoro klucz poprzedni miałeś wytarty to i stacyjka wygląda nie lepiej .Lepiej zrobić odrazu bo czasem się zatnie na amen i wtedy koszty rosną.
-
[B6 ALT] Delikatyny stukot spod pokrywy zaworów
Witam, miałem identyczne objawy wymiana łańcuszka i napinacza nic nie poprawiła . Dopiero wymiana nastawnika przyniosła ciszę .
-
[B6 ALT] Króciec wody
Kolego ja w ASO płaciłem 35 zł.
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Witam , z tym stukaniem troszke powalczyłem najpierw myślałem że to napinacz ale wymiana nic nie dała. Dopiero jak dobrałem się do nastawki okazało się że w niej tkwi problem . Jak miałem zdjęte wałki odkręciłem nastawkę i rozebrałem , w środku jest element ruchomy który przy wolnych obrotach blokowany jest bolcem . U mnie otwór w który wchodzi bolec był wyrobiony. Nastawka koszt 1250 zł. tylko oryginał. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 08:32_________________________________________________Kilka fotek nastawki http://picasaweb.google.pl/Marw1976/Nastawka1#
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Witam U Mnie też tak stukało przy odpalaniu na zimnym silniku, nie był to napinacz . Tylko nastawka bądź też regulator faz rozrządu różnie to nazywają chodzi o koło metalowe na drugim wałku .
-
[B6 ALT] Czy to nastawnik łańcucha wałka rozrządu ?
Nie wymieniaj odrazu wszystkiego ,bez pośpiechu postaraj się o dobrego mechanika który sprawdzi stan łańcuszka i napinacza . U mnie wymieniałem przy 140tyś z tego łancuszek był dobry i napinacz ale mechanik postawił na te cześci. Wymieniłem ale to nie było to, poleciała nastawka i zawór . Nastawka tylko serwis zapłaciłem 1250 zawór koło 750 . Napinacz też tylko serwis.
-
[B6 ALT] Czy to nastawnik łańcucha wałka rozrządu ?
Witam Niedawno przerabiałem ten sam temat, najpierw miałem stukanie przy odpalaniu rano, wymieniłem łańcuszek i napinacz stuki nadal były i do tego stukanie nie ustawało po odpaleniu. Padła nastawka i zawór sterujący który do niej wchodzi. Jak wyjmiesz nastawkę rozkręć śruby i zajrzyj do środka jest tam element ruchomy ,który blokuje mały sworzeń wchodząc w otwór w obudowie. Umnie ten otwór był wyślizgany .
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
Bezpieczniki całe , musze podpiąć kompa. Ostatnio jak domykałem szyby troche pobawiłem się przyciskami w pilocie i tak mi się wydaje że mogłem coś przestawić.
-
Spoty Olsztyńskie
przy zamykaniu z pilota nie mrugają kierunkowskazy,przy otwieraniu jest ok. Chce sprawdzić błedy.
-
Spoty Olsztyńskie
Witam! potrzebuje kogoś z vag z olsztyna.
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
Bede musiał podłączyć kompa,ale żeby zaraz cały zamek wymieniać.
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
Witam ,od pewnego czasu jak zamykam z pilota auto nie mrugają kierunkowskazy tylko słychać jak się zamyka, przy otwieraniu jest dobrze mrugają dwa razy .Może ktoś spotkał sie z czymś takim może można to kodować.prosze o wskazówki.
-
[B6 ALT] Brak gumowej zaślepki w podłodze
Problem z głowy,zadzwoniłem do ASO numer rzeczywiście nic im nie powiedział. Ale znalezli tę zaślepke musze wydać złotówkę. :>
-
[B6 ALT] Brak gumowej zaślepki w podłodze
Taki numer był na fragmencie zaślepki która została ,tam są trzy zaślepki ta której mi brakuje znajduje się najbliżej baku.
-
[B6 ALT] Brak gumowej zaślepki w podłodze
Dziś zajrzałem do zapasu a tam dziura ,prawdopodobnie gumowa zaślepka odpądła ze starości. Znam jej numer 102 266.01 orientuje się ktoś gdzie ją można kupić???
-
Spoty Olsztyńskie
Wesołych świąt wszystkim i mokrego dyngusa!!!!!
-
[ALL B5] Jak otworzyć bagażnik ?
To spoko jak byś potrzebował naprawić to moge pomóc bo tym się zajmuje a i jakieś części mam.
-
[ALL B5] Jak otworzyć bagażnik ?
Jeśli kto ma problem z zamkiem bagażnika z rejonu olsztyna mogę pomóc.
-
Spoty Olsztyńskie
Dzięki klubowicze to mój pierwszy SPOT myśle że nie ostatni ,dzięki za spotkanie fotki spoko.