-
Spoty Olsztyńskie
Witam. Gdyby ktos szukał pomocy przy zatrzaśnietych kluczykach w samochodzie polecam się - tym sie zajmuje tel.696427612
-
[B6 ALT] Problem powracającego błędu
podłączałeś komputer jaki kod błędu?
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie wskaźnika paliwa
Wystarczy wyjąc na chwile bezpiecznik odpowiedzialny za zegary.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Ja wybrałem oringi 1,5mm stare miały podobny wymiar.
-
Spoty Olsztyńskie
Chodzi ci o KRYSMER ul. Obitza 3.
-
[B6 ALT] Czy to nastawnik łańcucha wałka rozrządu ?
Witam. W zeszłym roku kupowałem nastawnik 1250 zł.
-
[B5 AEB] Stacyjka dorobiony kluczk nie pasuje
Tak kolego,musisz pojechać do fachowca który naprawia zamki i zregeneruje ci stacyjke . Skoro klucz poprzedni miałeś wytarty to i stacyjka wygląda nie lepiej .Lepiej zrobić odrazu bo czasem się zatnie na amen i wtedy koszty rosną.
-
[B6 ALT] Delikatyny stukot spod pokrywy zaworów
Witam, miałem identyczne objawy wymiana łańcuszka i napinacza nic nie poprawiła . Dopiero wymiana nastawnika przyniosła ciszę .
-
[B6 ALT] Króciec wody
Kolego ja w ASO płaciłem 35 zł.
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Witam , z tym stukaniem troszke powalczyłem najpierw myślałem że to napinacz ale wymiana nic nie dała. Dopiero jak dobrałem się do nastawki okazało się że w niej tkwi problem . Jak miałem zdjęte wałki odkręciłem nastawkę i rozebrałem , w środku jest element ruchomy który przy wolnych obrotach blokowany jest bolcem . U mnie otwór w który wchodzi bolec był wyrobiony. Nastawka koszt 1250 zł. tylko oryginał. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 08:32_________________________________________________Kilka fotek nastawki http://picasaweb.google.pl/Marw1976/Nastawka1#
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Witam U Mnie też tak stukało przy odpalaniu na zimnym silniku, nie był to napinacz . Tylko nastawka bądź też regulator faz rozrządu różnie to nazywają chodzi o koło metalowe na drugim wałku .
-
[B6 ALT] Czy to nastawnik łańcucha wałka rozrządu ?
Nie wymieniaj odrazu wszystkiego ,bez pośpiechu postaraj się o dobrego mechanika który sprawdzi stan łańcuszka i napinacza . U mnie wymieniałem przy 140tyś z tego łancuszek był dobry i napinacz ale mechanik postawił na te cześci. Wymieniłem ale to nie było to, poleciała nastawka i zawór . Nastawka tylko serwis zapłaciłem 1250 zawór koło 750 . Napinacz też tylko serwis.
-
[B6 ALT] Czy to nastawnik łańcucha wałka rozrządu ?
Witam Niedawno przerabiałem ten sam temat, najpierw miałem stukanie przy odpalaniu rano, wymieniłem łańcuszek i napinacz stuki nadal były i do tego stukanie nie ustawało po odpaleniu. Padła nastawka i zawór sterujący który do niej wchodzi. Jak wyjmiesz nastawkę rozkręć śruby i zajrzyj do środka jest tam element ruchomy ,który blokuje mały sworzeń wchodząc w otwór w obudowie. Umnie ten otwór był wyślizgany .
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
Bezpieczniki całe , musze podpiąć kompa. Ostatnio jak domykałem szyby troche pobawiłem się przyciskami w pilocie i tak mi się wydaje że mogłem coś przestawić.
-
Spoty Olsztyńskie
przy zamykaniu z pilota nie mrugają kierunkowskazy,przy otwieraniu jest ok. Chce sprawdzić błedy.
MARW
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta