Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witaj Marku a kiedy by ci pasowało może po niedzieli?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witaj Marku a kiedy by ci pasowało może po niedzieli?

Po niedzieli się stykniemy i zvagujem :decayed:
Opublikowano

Jak ktoś będzie robił logi to ja też się piszę, tak z ciekawości czy furka wciąż zdrowa :-)

Opublikowano

no ja chyba będę musiał jakiś filmik sobie nakręcić z moją furką z tyłu dla spokoju jak dymi. Ale bądź co bądź to na prawdę ci dziś kopcił dość mocno.

swoją drogą to coś powoli myślę o czyszczeniu egr'a

Opublikowano
:) ja się z tym dymieniem uporałem ,miałem nieszczelny dolot :wallbash:. taki gumowy łącznik długości ok 6cm,kupiłem w Agromie za 6,30 kawałek rurki , i spokój,. :kox:pozdrawiam
Opublikowano

:) ja się z tym dymieniem uporałem ,miałem nieszczelny dolot :wallbash:. taki gumowy łącznik długości ok 6cm,kupiłem w Agromie za 6,30 kawałek rurki , i spokój,. :kox:pozdrawiam

też to kiedyś przerabiałem, tylko ja kupiłem ten kawałek gumy od Palmowskiego, był z nadrukiem :audi: kosztował kurfa ok 70zl :evil:

mam go do dziś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mareczku przedstaw kolegom swój genialny pomysł :kox:

Opublikowano

Mareczku przedstaw kolegom swój genialny pomysł :kox:

Bardzo proszę :good:

Nowa Wakacyjna Tradycja

Najbliższego Spota Olsztyńskiego tj. 26 lipca organizujemy w Ostródzie !!!

Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Co wy na to koledzy ???

Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy :good::naughty::good:

Pójdziemy też do centrum na lody :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mareczku przedstaw kolegom swój genialny pomysł :kox:

Bardzo proszę :good:

Nowa Wakacyjna Tradycja

Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!!

Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Co wy na to koledzy ???

Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy :good::naughty::good:

Pójdziemy też do centrum na lody :naughty:

ZAPRASZAM!!! :> :kox::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie :naughty:

Opublikowano

Mareczku przedstaw kolegom swój genialny pomysł :kox:

Bardzo proszę :good:

Nowa Wakacyjna Tradycja

Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!!

Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Co wy na to koledzy ???

Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy :good::naughty::good:

Pójdziemy też do centrum na lody :naughty:

ZAPRASZAM!!! :> :kox::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie :naughty:

:mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Mareczku przedstaw kolegom swój genialny pomysł :kox:

Bardzo proszę :good:

Nowa Wakacyjna Tradycja

Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!!

Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Co wy na to koledzy ???

Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy :good::naughty::good:

Pójdziemy też do centrum na lody :naughty:

ZAPRASZAM!!! :> :kox::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie :naughty:

:mysli: :mysli: :mysli:

Patryk masz ochotę na lody w Ostródzie to wpadaj śmiało :>

Opublikowano

Mareczku przedstaw kolegom swój genialny pomysł :kox:

Bardzo proszę :good:

Nowa Wakacyjna Tradycja

Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!!

Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Co wy na to koledzy ???

Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy :good::naughty::good:

Pójdziemy też do centrum na lody :naughty:

ZAPRASZAM!!! :> :kox::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie :naughty:

ale data kiedy :gwizdanie:

Opublikowano

za tydzień w niedziele,ja się pisze

:)

Opublikowano
  • Autor

Mareczku przedstaw kolegom swój genialny pomysł :kox:

Bardzo proszę :good:

Nowa Wakacyjna Tradycja

Najbliższego Spota Olsztyńskiego organizujemy w Ostródzie !!!

Celem jest rozruszanie miast województwa, jeżeli wypali, następny organizujemy np. w Szczytnie :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Co wy na to koledzy ???

Miejsce spota określa Skrzypek, my wpadamy na godz. 15-tą do Ostródy i spotujemy :good::naughty::good:

Pójdziemy też do centrum na lody :naughty:

ZAPRASZAM!!! :> :kox::a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: mam nadzieję że nie zawiedziecie :naughty:

ale data kiedy :gwizdanie:

26.07.2009 :> :> :>

Opublikowano

pomyślimy :naughty:

Opublikowano

Hmm Fajnie :naughty: Muszę powiedzieć tylko o tym Tacie i się określimy :)

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale jesli bedzie pogoda to ja sie niestety nie pojawie, trzeba bedzie jakis akwen wodny odwiedzic, typu morze albo cos takiego :)

Opublikowano

Chłopaki, a dajemy info na AKP o wyjazdowym do Ostródy ?

Czy zdobywamy Ostródę sami?

Opublikowano

halo halo

co Wy tak rzadko te spoty olsztyńskie macie, co?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

ja właśnie w delegacji w Olsztynie do czwartku i nawet nie mam jak się załapać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Taktuś teraz region chce rozruszać... w niedzielę Ostróda... własnie się zastanawiam... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.