Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marek nie uczynił swojej powinności więc z racji tego że ostatni spot odbył się w Ostródzie zrobię to ja :naughty:

Na wczorajszym, pierwszym w historii klubu spocie w Ostródzie zawitali:

1. 4LO + Leszek + Żona Leszka i mama Damiana :>

2. Czaja + Monika + córeczka

3. mayhem + druga połówka

4. Taktuś + junior

5. skrzypek + junior

jeszcze raz wielkie dzięki tym co przybyli i tym którzy próbowali :polew:

Dzięki Michał, że mnie wyręczyłeś,

takie podsumowanie to bardzo ważna rzecz :good::a4fan: :a4fan: :a4fan:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bedzie różowo :> :> :> :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

No i wreszcie kolejny różowy :naughty: Gratuluje Michał :good:

Opublikowano

Panie Skrzypek - gratulejszyn :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Skrzypek gratulacje, zasłużyłeś :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

szkoda tylko ze tak kiepsko ubrani bylismy

mnie tam się podobało... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:' date='

[/quote']

taaa... wiecej sie do Ciebie plecami nie odwroce ;P ;P

zwłaszcza jeżeli chodzi o Twoją drugą połowę :decayed::good:

nom :)

hmm.. a ktory z was to Taktuś? ten co smigal z nami spod shella w srebrnym? tak sie pytam.. niewinnie.. profilaktycznie.. :decayed: :decayed: :evil:

hehehe :) ale powaznie - git. Ewa sie pewnie ucieszy takim podsumowaniem ;) ach, te kobitki :)

a o co chodzi z tym rozowym..? i gratulacjami..? ze niby orientacje sie odwazyl ujawnic czy co? :decayed: :decayed: :kox: ja tu nowy.. nie w temacie.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Pożartować zawsze można,

taktuś to ten w srebrnym :hi:

zaróżowił nam się Skrzypek, czyli organizator z Ostródy,

tzn został klubowiczem na tym forum i jego nick ma teraz kolor różowy !!!

Opublikowano

Gratki i jeszcze raz gratki.... :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 18:43_________________________________________________panowie zamieniłem dzisiaj sie na alusy co o nich powiecie ,bo nie wiem czy dobrze zrobiłem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/deea7640961a11bf.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53db9d20b4999d95.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6eb6c0b458d83c87.html rozmiar opony to 255/50/16 opona avon http://www.netcar.pl/opony/letnie/osobowe/avon/AVON+ZZ3,,0,5-0,115537899,szi.html co o tym myslicie?

Opublikowano

Trzeba obaczyć na żywo :mysli:

takie ciut bez charakteru, ale mówię trza by obaczyć na żywo :good:

opony za to gites :good: :good: :good:

A ile dałeś? Jak cena dobra to wszystko OK

Opublikowano
:) serio nie są takie złe....ale podobno ciut za szerokie,za wymianę za moje są z a6
Opublikowano

:) serio nie są takie złe....ale podobno ciut za szerokie,za wymianę za moje są z a6

faktycznie szerokie, ale jakie odczucia masz z jazdy - nie nosi cię, kierownica sama nie kieruje?

jakie jest ET , czy one trochę nie wystają poza obrys?

Opublikowano

serio to może trochę nadsterowne ,ale kupie jakieś na przód 205/55 i będzie ok tak myślę :)wystawać nie wystają,

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc to nie w moim stylu :tongue4: ale oblukam na spociku to może zmienię zdanie :wink4:

Opublikowano
Dopisany: 28 Lipiec 2009, 18:43

rozmiar opony to 255/50/16 opona avon,

co o tym myslicie?

A co to za dziwny rozmiar? chyba chodziło Ci o 205 ;) a to chyba nie ma dużej różnicy w jeździe niż na 195, chyba że się mylę.

A felgi wyglądają na styl mercedesowski, oblukamy na żywo i pochwalimy albo skarcimy :evil:

Opublikowano

Pożartować zawsze można,

taktuś to ten w srebrnym :hi:

no jacha ze mozna! nawet trzeba :)

zaróżowił nam się Skrzypek, czyli organizator z Ostródy,

tzn został klubowiczem na tym forum i jego nick ma teraz kolor różowy !!!

aa.. no prosze, prosze :) gratulacje!

Gratki i jeszcze raz gratki.... :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 18:43_________________________________________________panowie zamieniłem dzisiaj sie na alusy co o nich powiecie ,bo nie wiem czy dobrze zrobiłem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/deea7640961a11bf.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53db9d20b4999d95.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6eb6c0b458d83c87.html rozmiar opony to 255/50/16 opona avon http://www.netcar.pl/opony/letnie/osobowe/avon/AVON+ZZ3,,0,5-0,115537899,szi.html co o tym myslicie?

hmm.. szczerze mowiac nie w moim stylu :decayed: ale jak pisze poprzednik - trzeba zobaczyc na zywo :) i oczywiscie jeszcze "ochrzcic" odpowiednio.. :>

Opublikowano

Grzesiek felgi mogą być, zrób polerkę i będzie :good:

Opublikowano

I co słychać łobuziory ?

Opublikowano

I co słychać łobuziory ?

ooo jak łobuziory to ja jestem :cool1: :gwizdanie:

wszystko w najlepszym porządku :evil:

Opublikowano

Witam :hi: mam prośbę czy ktoś z Olsztyna mógł by obadać to autko :>

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9444735

czy warto w ogóle tam sie wybierać w sumie to aż nie tak daleko ale zawsze coś....

z góry dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

a i jeszcze jedno pytanko - da radę już w tym modelu sprawdzić faktyczny stan licznika ???? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.