Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To kto się przyjedzie jutro przed TPSĘ o 11 :?:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To kto się przyjedzie jutro przed TPSĘ o 11 :?:

Ja na 80% będę pod Tepsą o 11-tej :good:

ZMIENIŁEM TEŻ W PIERWSZYM POŚCIE

czyli:

JUTRZEJSZY SPOT ROZPOCZYNAMY O GODZ. 11-TEJ NA PARKINGU PRZED TEPSĄ (ul. Dworcowa) i PÓŹNIEJ RAZEM RUSZAMY NA DAJTKI

Opublikowano

My raczej też przyjedziemy :) Będzie ktoś jeszcze z A4 ??

Opublikowano

Ja będę.

Ktoś mnie odbierze ??

Czarne A4 B7 na Ledach.

Opublikowano
:no: ja odpadam.....będę miał kaca :drunk: jak nic o11 .[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 19:24_________________________________________________Skrzypek podaj mi hasło do tej etki ,bo robiłem formata i instaluje jeszcze raz. :hi:
Opublikowano

Ja będę.

Ktoś mnie odbierze ??

Czarne A4 B7 na Ledach.

Jeżeli nie wiesz gdzie jest TPSA, to przyjedź pod REAL ok 10.50, ja tam zgarniam chłopaków z giżycka i jedziemy pod TPSA na 11-tą. Będę zielonym B4 sedan z przetartą prawą stroną nr rej NOL 30FR. Jak coś to pisz na PW podam Ci nr kom, ale odpiszę później bo teraz wychodzę :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Ja też będę :kox:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 22:11_________________________________________________

Ja też będę :kox:

po pewnych trudnościach w końcu dojechałem :confused4:

Leszek wielkie dzięki za zajęcie miejscówki i doprowadzenie do celu :good:

tylko wyjechałem z lotniska i Wiktor już spał :>

do następnego :a4fan:

Opublikowano

A mi chyba jakaś zapora systemowa blokuje picasę, bo nie mogę się zalogować w programie i wrzucić zdjęć :wallbash: Było fajnie, chociaż się rozbiegliśmy każdy w swoją stronę.

PS ja jestem spalony słońcem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

PS ja jestem spalony słońcem :naughty:

nom jak się spotkaliśmy to było widać :>

Opublikowano
:) szkoda ze mnie nie było ,ale wstałem o 12 kac kac i jeszcze raz kac :wallbash: .panowie dawać jakieś foty. :hi:
Opublikowano

Udało mi się wrzucić zdjęcia:

http://picasaweb.google.com/Marianb30/OlsztynDajtkiMotopiknik9Sierpnia2009#

Co prawda trochę się pogubiliśmy, ale i tak chyba wszyscy zadowoleni :good:

A więc obecni byli:

1. Adrianus

2. Emsi+ekipa

3. Ekipa KFR Motors (jeżeli dobrze zrozumiałem logo :) ) czyli Dred, Norec, Sopelek, Syncro 2.2 i pozostali, których imiom mi się nie udało zapamiętać

4. Mariany

5. Leszek+Żona+4lo

6. Paweł 1986+Narzeczona :)

7. Paweł & Żaneta

8. Rimol

9. Skrzypki :)

Chyba wymieniłe wszystkich.

Spotkaliśmy jeszcze Arka87

Opublikowano

Dzięki Marian za podsumowanie,

żałuję, że nie mogłem przybyć :evil:

Opublikowano
  • Autor

kurcze co tutaj tak cicho :wallbash:

obudźcie sie :> :tongue4::naughty:

Opublikowano
:tongue4: JA NIE ŚPIĘ...... :good:
Opublikowano

W najbliższy weekend jak będzie cieplutko zamierzam wyskoczyć z rodziną nad morze,

tylko... wszędzie już byłem i nie wiem gdzie znów pojechać :decayed:

Gdzie w tym roku jest nad Bałtykiem najatrakcyjniej? :mysli:

Opublikowano

Gdzie w tym roku jest nad Bałtykiem najatrakcyjniej? :mysli:

Jedź do krynicy, postoisz w korkach to Ci się odechce morza ;)

Opublikowano
  • Autor

W najbliższy weekend jak będzie cieplutko zamierzam wyskoczyć z rodziną nad morze,

tylko... wszędzie już byłem i nie wiem gdzie znów pojechać :decayed:

Gdzie w tym roku jest nad Bałtykiem najatrakcyjniej? :mysli:

ja tam tradycyjnie jeżdże do Kątów Rybackich nie ma takiego spędu jak np. w Krynicy czy Stegnie :wink4:

Opublikowano

Gdzie w tym roku jest nad Bałtykiem najatrakcyjniej? :mysli:

Jedź do krynicy, postoisz w korkach to Ci się odechce morza ;)

Korki będą na pewno, aż się nie chce jechać.

A gdyby tak dojechać do Fromborka, zostawić auto i przez zalew przeprawić się do Krynicy statkiem ( tylko ciekawe czy pływają :mysli:)?

Opublikowano

Gdzie w tym roku jest nad Bałtykiem najatrakcyjniej? :mysli:

Jedź do krynicy, postoisz w korkach to Ci się odechce morza ;)

Korki będą na pewno, aż się nie chce jechać.

A gdyby tak dojechać do Fromborka, zostawić auto i przez zalew przeprawić się do Krynicy statkiem ( tylko ciekawe czy pływają :mysli:)?

Ja zawsze jeżdżę do piasków za krynicą, nie ma takiego tłoku na plaży.

A na CB podsluchalem jak mowili, zeby ominac korki trzeba jechac za nowym dworem dalej na gdansk i skrecic na Mikoszewo, pozniej na stegne i dalej na krynice.

W drodze powrotnej jedzie sie tak samo przez mikoszewo, wylatuje na siódemke przed nowym dworem, pozniej w nowym dworze zeby ominac korek na siodemce jedzie sie na Marzęcino i dalej na Elblag. Trasa wychodzi ok 25km wiecej, ale bez problemu sie jedzie i droga bardzo dobra. Jak mowili na CB korek ze stegny do nowego dworu byl na jakies 1,5h stania, a pozniej z nowego dworu do elblaga na jakies 2h, okrezna droga pojechalem i nigdzie nie musialem stac :P polecam taka trase.

Opublikowano

Gdzie w tym roku jest nad Bałtykiem najatrakcyjniej? :mysli:

Jedź do krynicy, postoisz w korkach to Ci się odechce morza ;)

Korki będą na pewno, aż się nie chce jechać.

A gdyby tak dojechać do Fromborka, zostawić auto i przez zalew przeprawić się do Krynicy statkiem ( tylko ciekawe czy pływają :mysli:)?

Ja zawsze jeżdżę do piasków za krynicą, nie ma takiego tłoku na plaży.

A na CB podsluchalem jak mowili, zeby ominac korki trzeba jechac za nowym dworem dalej na gdansk i skrecic na Mikoszewo, pozniej na stegne i dalej na krynice.

W drodze powrotnej jedzie sie tak samo przez mikoszewo, wylatuje na siódemke przed nowym dworem, pozniej w nowym dworze zeby ominac korek na siodemce jedzie sie na Marzęcino i dalej na Elblag. Trasa wychodzi ok 25km wiecej, ale bez problemu sie jedzie i droga bardzo dobra. Jak mowili na CB korek ze stegny do nowego dworu byl na jakies 1,5h stania, a pozniej z nowego dworu do elblaga na jakies 2h, okrezna droga pojechalem i nigdzie nie musialem stac :P polecam taka trase.

A ja postaram się wyczarować 3 frajdy w jednym dniu:

- Frombork

- rejs statkiem z Fromborka do Krynicy

- lans w Krynicy

- rejs statkiem z powrotem do Fromborka

O kurczę, to 4 frajdy :polew: :polew: :polew:

Ominę siódemkę, korki, meganki i inne takie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.