Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marian to Ty z Tym czymś na Rysi rozmawiałeś - :banan1: - no to ładnie. Stary są ładniejsze laski w Olsztynie.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nooo, ugadałem się z Rimolem na Rusi. Jak na niego czekałem to przyszła do mnie, bo myślała, że do niej przyjechałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nooo, ugadałem się z Rimolem na Rusi. Jak na niego czekałem to przyszła do mnie, bo myślała, że do niej przyjechałem :naughty:

i jak było :polew:

Opublikowano

i jak było :polew:

Zmieniła miejscówę :sick3:

Opublikowano

:bicz::banan3: :banan3: haha

ale gadane macie :good:

Opublikowano

Grzesiek widziałeś to co tam stoi?

W tym zawodzie można spotkać naprawdę świetnie dziewczyny, ale to co na Rusi się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Wielkiej desperacji trzeba, żeby z tego skorzystać! ;(

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

siemka Marek jak tam urlop? :)

jako tako, z rozstrojem żołądka wróciłem :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

oj dobra tam, zawsze tak do moich chłopców Trójmiejskich się zwracam, chyba że wolicie Parówy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Siemka Alonka, do chłopców trójmiejskich to można się zwracać dorsze, i to nie zawsze świeże :polew: :polew: :polew:

Panienki to stoją często na Rusi. Może kiedyś zrobimy zrzutę, żeby pochodziły na golasa na spocie :naughty: :?:

No proszę Cię,

mój Michał nabawiłby się wypaczonego wyobrażenia o kobietach, chłopak nieuchronnie w dorosłość wchodzi :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
:sexinbed: wszyscy? :polew:
Opublikowano

nie tak całkiem :evil:

Opublikowano
:polew: bo już :gwizdanie: po.....
Opublikowano

ej dziewczyny i chlopaki!! :bry:

Opublikowano

ej dziewczyny i chlopaki!! :bry:

:polew:

Opublikowano

no i co sie smiejesz :tongue4:

nudy na pudy :polew:

Opublikowano

Spota dzisiaj nie było to nudy :) tak ułożyliście terminy że na następnym znowu mnie nie będzie :(

ale za 3 tyg już bedę ;)

Opublikowano

malo nas malo nas, do pieczenia chleeeba :polew:

passatow co poniedzialek sie zbiera masa,a nas tylko taka mala kupka:/ hehe

Opublikowano

Siemka, witam wszystkich, kiedy jest najbliższy spocik, jestem nowy i chętnie bym się wybrał. :)

Opublikowano

No właśnie taktuś, mógłbyś po każdym spocie uaktualniać datę w pierwszym poście bo nowi ludzie myślą że cofamy się w czasie ;)

Opublikowano

Siemka, witam wszystkich, kiedy jest najbliższy spocik, jestem nowy i chętnie bym się wybrał. :)

Spot wypada w tę niedzielę o 14.30 na parkingu przy skręcie na Ruś.

Ja wyjeżdżam w piątek, ale mam zamiar wracać do domu w niedzielę rano, żeby być na 14.30 na Rusi :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.