Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wy co stypę macie :cool1:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

malo nas malo nas, do pieczenia chleeeba :polew:

passatow co poniedzialek sie zbiera masa,a nas tylko taka mala kupka:/ hehe

passaciaków może być i cała fura, a i tak to nie to samo co audi :kox:

Siemka, witam wszystkich, kiedy jest najbliższy spocik, jestem nowy i chętnie bym się wybrał. :)

zapraszamy kolego:

najbliższy spocikson 06 września na parkingu przy skręcia na Ruś

niestety wakacje i mnie dopadły, stąd moje absencje... :wink4:

a tak w ogóle to wybierzcie sobie nowego taktusia :polew: :polew: :polew: ( żartowałem :decayed:)

Opublikowano

a tak w ogóle to wybierzcie sobie nowego taktusia

:decayed::mysli:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 20:31_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:>

Opublikowano
:polew::kox:
Opublikowano

coś widzę że problem z licznikiem powrócił Grzesiu :confused4:

Opublikowano

coś widzę że problem z licznikiem powrócił Grzesiu :confused4:

i tak i nie.prawdo podobnie procesor....padł ale znalazłem gosćia w Działdowie który to naprawia ,tyle ze ja zastanawiam się nad zegarem z pełnym fisem bo naprawa starego ok 350 zł

Opublikowano

coś widzę że problem z licznikiem powrócił Grzesiu :confused4:

i tak i nie.prawdo podobnie procesor....padł ale znalazłem gosćia w Działdowie który to naprawia ,tyle ze ja zastanawiam się nad zegarem z pełnym fisem bo naprawa starego ok 350 zł

w tej cenie dostaniesz już z pełnym fis'em licznik

Opublikowano

własnie.tyle ze ten pin wydobyć,

Opublikowano
  • Autor

a tak w ogóle to wybierzcie sobie nowego taktusia :polew: :polew: :polew: ( żartowałem :decayed:)

zawsze w rezerwie pozostaje junior :polew:

Opublikowano

własnie.tyle ze ten pin wydobyć,

no nie przesadzaj Grzesiek - bierzesz kluczyk i w przciągu paru sekund masz licznik na kolanach.

Opublikowano

Zbysiu licznik juz z 1o razy na kolanach miałem :gwizdanie: chodzi mi o przekodowanie imobilajzera , :wallbash:

Opublikowano

Zbysiu licznik juz z 1o razy na kolanach miałem :gwizdanie: chodzi mi o przekodowanie imobilajzera , :wallbash:

to duży problem, na tyle duży, że bez chyba wydania kapuchy się nie obędzie :mysli:

Opublikowano

Witam kolegów :hi:

Zbysiu licznik juz z 1o razy na kolanach miałem :gwizdanie: chodzi mi o przekodowanie imobilajzera , :wallbash:

to duży problem, na tyle duży, że bez chyba wydania kapuchy się nie obędzie :mysli:

no Marku nie aż taki wielki problem :cool1: Vag tacho i po bólu :decayed:

Grzesiu napisz do kolegi Tomka [grzanek 85] ...napisze Ci na pw jak tego dokonać :wink4:

kiedyś mialem problem z sharanem [immo] no i Tomcio pomógł

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Opublikowano

no proszę - i odezwał się Paweł do nas :cool1:

no to jak z tym spotem - dasz się namówić ;)

Opublikowano

no proszę - i odezwał się Paweł do nas :cool1:

no to jak z tym spotem - dasz się namówić ;)

Dzięki Zbyszku :wink4: kiedyś na pewno :decayed: a może zalatam na najbliższy :mysli:

narazie nic nie obiecuje :gwizdanie:

Opublikowano

no w końcu byś podjechał ;)

Podzielę się z wami moją radością: 5 minut temu zapukał do mnie kurier z paczką - otwieram a tam w środku coś pięknego: AWX turbawka !!!

Opublikowano

no Zbysiu teraz to będzie kox :kox:

Opublikowano

no w końcu byś podjechał ;)

Podzielę się z wami moją radością: 5 minut temu zapukał do mnie kurier z paczką - otwieram a tam w środku coś pięknego: AWX turbawka !!!

widzę idziesz na całość, modzik softa też będzie?

Opublikowano

z taką turbinką być musi modzik - by rogalotti oczywiście

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.