Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj na trasie kilka razy co chwile po przygazowaniu mi wpadal w notlauf i nie wiem dlaczego :(

do zobaczenia na spocie :)

pewnie turbinkę trzebabyłoby przeczyścić - stawiam na kierowniczki

Diagnoza mogłaby być trafna, gdyby moja niunia takie kierowniczki posiadała ;)

AHU jest na zaworze upustowym, proste i genialne rozwiązanie.

Dodatkowo ciężko jest cokolwiek stwierdzić obserwując sztangę zaworu upustowego, gdyż rusza się ona tak naprawdę pod pełnym obciążeniem ( w czasie jazdy ciężko to zrobić :wink4:)

Mus zapiąć vagona.

Przepływkę masz Boscha, która potrafi być wkurwiająco wadliwa,

ale to dywagacje,

powtarzam mus zapiąć vagona.

Maxym jeżeli nie uda się na spocie zrobić pełnej diagnozy ( łącznie z dynamicznymi),

to zapraszam po niedzieli do mnie :hi:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam nadzieje ze uda się zrobić logi na spocie, ale jeśli nie to chętnie skorzystam z propozycji taktuś :)

Swoja droga to teraz boje się zabierać do wyprzedzania za bardzo, bo jak straci moc to kicha ;)

Chyba trzeba w końcu kupić swój kabelek, bo coraz częściej potrzebny :)

Opublikowano

I jak tam Taktus? Bedziesz dzisiaj?

Opublikowano

Chyba Skrzypek dobrze popił wczoraj, bo mnie dziś rano taaak głowa bolała :polew:

Opublikowano

:embarrassed: a mnie jeszcze bardziej............................................boli

Opublikowano

No ale chyba przyjedziesz na spot :rolleyes: :?:

Opublikowano

chyba nie... bo kierować nie mogę ................................

Opublikowano

przyjeżdżaj przyjeżdżaj Grzesiu

Opublikowano

Dokładnie Grzesiu, przyjeżdżaj. Wszyscy Cię oczekują na spocie :)

A mnie też dzisiaj głowa boli ;)

Opublikowano

kurna no mialem pojechac na spot a tu nie dało rady w moim a4 pękła głowica :wallbash: i teraz stoi na warsztacie ane może na następnym się pojawię :kox:

Opublikowano

No i po spociku.Zimno było ale atmosfera fajna jak zawsze do następnego.Pozdrowionka. :)

Opublikowano

No i po spociku.Zimno było ale atmosfera fajna jak zawsze do następnego.Pozdrowionka. :)

co u ciebie???? ja nie dojechałem kac jak h....../popiliśmy wczoraj z Pawłem po naprawie mego autka u niego....

Opublikowano

widzisz, a ja myslalem ze jednak sie podniesiesz, bo bys mi logi zrobil :P

Dzis jak wracalem ze spotu to 2 razy notlaufa zlapalem przejezdzajac 2-3 km :(

Taktuś, pewnie Ciebie jutro odwiedze :)

Opublikowano

Siemanko Grześ co z autkiem było??

Opublikowano

podstawowe rzeczy rozrząd ,paski ,napinacze i spryskiwacze lamp,,,,,,,,,, :kox:

Opublikowano

Jakieś fotki ze spota? zobaczyłbym co straciłem;)

Opublikowano

Jakieś fotki ze spota? zobaczyłbym co straciłem;)

Straciłeś atmosferę, fotki tego nie oddadzą :P

Opublikowano

Fajnie ale musimy faktycznie zorganizować jakieś atrakcje, żeby tak nie stać.

Lista obecnych:

1. Lilianatoja

2. Kamila & Rafał

3. Monika & Emsi

4. Żaneta

5. Adrianus

6. Kovic

7. Lenoks z Rodzinką :)

8. Leszek Śmiały

9. Maxym83

10. Micek

11. Paweł

12. Picia

13. Pili81

14. Rtocki i Rtocki junior :) (zapomniałem imię Juniora :oops:, ale podaj to zmienię – wybaczycie :D ?)

15. Zbychzzz

16. Marian

Gdybym o kimś zapomniał, to przypomnijcie :)

No i fotki. Niewiele ich jest, ale zawsze to coś ;) :

http://picasaweb.google.pl/Marianb30/Olsztyn4Pazdziernika2009#

Ja jak zwykle taki roztrzepany, że nawet nie uchwyciłem A6 Micka na żadnym ze zdjęć :naughty:

Do zobaczenia.

Opublikowano

no normalnie kopara mi odapdła - piszesz Marian że był rtocki, a ja nawet nie wiedziałem że był :confused4:

szkoda bo bym chętnie z nim zamienił kilka słówek - co za pechoza

Opublikowano

Wybaczam, no problem :cool1:

bo ja to jak prawdziwy "gość" - zaglądam z cicha a potem, za jakieś pół roku :decayed:

Jeszcze raz wielkie dzięki za wspólne "skrobanko" - na kolegów ze spota można liczyć :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.