Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja niestety nie mogłem wpaś ;( (studia:]), ale za 2 tygodnie napewno będe. pozdrawiam.

P.S widzę że było ciekawie :naughty:3mta sie :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W listopadzie będziemy głosować na Grześka :naughty:

Radziu Audi A4 za 2 tyg. raczej nie będzie bo wypada 1 listopada.

Opublikowano

O kurde, faktycznie, masz racje. Czyli poraz kolejny kaszana:/

P.S.4lo dzięki za poprawkę. hej

Opublikowano

no po takiej sesji to na pewno się zgłosi :naughty:

Opublikowano

Skrzypek dzięki za fajne fotki, u mnie jedna wylądowała na pulpicie :>

Opublikowano

Z przyczyn oczywistych spot planowany na dzień 01 listopada nie odbędzie się.

Następny wypada 15 listopada, proponuję jednak przenieść ten spot o tydzień wcześniej tj. na 08 listopada - następny po dwóch tygodniach i tak dalej...

dzięki temu przesunięciu zyskamy ciekawe cezury czasowe, min.;

- 06 grudnia ( na Mikołaja prezenty dla Nas szykują: Zbyszek i Kwiatko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:)

- 20 grudnia ( męski opłatek przygotują Leszek, Skrzypek i Czaja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:)

- 03 stycznia ( godne klubowe powitanie Nowego Roku :drunk: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :decayed:)

Co Wy na to?

Opublikowano

mi tam Marek pasuje .a ty jako vip co nam dasz? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Z przyczyn oczywistych spot planowany na dzień 01 listopada nie odbędzie się.

Następny wypada 15 listopada, proponuję jednak przenieść ten spot o tydzień wcześniej tj. na 08 listopada - następny po dwóch tygodniach i tak dalej...

dzięki temu przesunięciu zyskamy ciekawe cezury czasowe, min.;

- 06 grudnia ( na Mikołaja prezenty dla Nas szykują: Zbyszek i Kwiatko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:)

- 20 grudnia ( męski opłatek przygotują Leszek, Skrzypek i Czaja :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:)

- 03 stycznia ( godne klubowe powitanie Nowego Roku :drunk: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :decayed:)

Co Wy na to?

jestem za ale pod warunkiem, że powitanie Nowego Roku przygotuje Taktuś :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

- 06 grudnia ( na Mikołaja prezenty dla Nas szykują: Zbyszek i Kwiatko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:)

no za późno dałeś znać bo skąd ja tyle tych obierek nazbieram ;) a Karol weźmie rózge :evil:

Opublikowano

Michał dobrze gada...... :polew: a jak tam Skrzypek rurka wymieniona>????

Opublikowano
  • Autor

Michał dobrze gada...... :polew: a jak tam Skrzypek rurka wymieniona>????

niestety do 18 byłem w robocie i nie miałem kiedy poszukać po sklepach przewodu, ale jutro uderzam do Olsztyna więc z braku laku (tymczasowo) kupiłem w BricoMarche taśmę do samochodowych przewodów gumowych i zakleiłem cały przewód :naughty: jak na razie jest ok, zobacze co się będzie działo na dłuższą metę. :gwizdanie:

ps. po zdjęciu rurki okazało się że pod spodem jest taka dziura, że małego palca od ręki można wsadzić :wallbash:

Opublikowano

Michał dobrze gada...... :polew: a jak tam Skrzypek rurka wymieniona>????

no i ok...a ja dziś spryski pod przekażnik podłączyłem ,działają jak w fabryce dali....... :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 22:45_________________________________________________kurna znowu te moje cytowanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Michał dobrze gada...... :polew: a jak tam Skrzypek rurka wymieniona>????

no i ok...a ja dziś spryski pod przekażnik podłączyłem ,działają jak w fabryce dali....... :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 22:45_________________________________________________kurna znowu te moje cytowanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:kox:

Opublikowano

Mi to przesunięcie terminów pasuję. Poza 08.11.09 na pozostałych będę.

Grzesiek, gdzie masz oryginalny wzmacniacz z tubą zamontowany?

Opublikowano

Mi to przesunięcie terminów pasuję. Poza 08.11.09 na pozostałych będę.

Grzesiek, gdzie masz oryginalny wzmacniacz z tubą zamontowany?

siemka.ja mam w lewym boczku w bagażniku... :)

Opublikowano

Mi to przesunięcie terminów pasuję. Poza 08.11.09 na pozostałych będę.

Grzesiek, gdzie masz oryginalny wzmacniacz z tubą zamontowany?

siemka.ja mam w lewym boczku w bagażniku... :)

na spocie będę musiał rzucić okiem jak to wygląda u Ciebie

btw jak to gra?

Opublikowano
  • Autor

a jak tam Skrzypek rurka wymieniona>????

jest i rurka :> okazało się że u mnie w pracy używają takiej chłopaki, i mają kilka metrów :naughty: więc odrąbałem kawałek :polew:

Opublikowano

a jak tam Skrzypek rurka wymieniona>????

jest i rurka :> okazało się że u mnie w pracy używają takiej chłopaki, i mają kilka metrów :naughty: więc odrąbałem kawałek :polew:

:good: :good: :good: :good: :) jest poprawa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.