Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: o :gwizdanie: nie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisza? :cool1:

Opublikowano

Grześ, to mógłbyś wziąć te stery do Vag-a co do Ciebie pisałem? wezme lapka to pomógłbyśmi to zgrać wszystko??a przy okazji to adaptacja przepustnicy itp itd:D :tongue4:

Opublikowano

to kto idzie w sobotę? bo muszę wiedzieć do jutro rana do 7 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to kto idzie w sobotę? bo muszę wiedzieć do jutro rana do 7 :cool1:

ja niestety odpadam :(

Opublikowano

SOBOTNI BROWAR KLUBOWY

knajpa DŻIN przy dworcu, za komisem samochodowym, sobota 21.11.2009 r. godz. 18.00

LISTA OBECNOŚCI:

- taktuś

- czaja77

- zbychzz

- mayhem (chiba)

- Paweł z Marzenką

- Marian

kto następny????

Opublikowano

czaja77

Opublikowano

-taktuś

-czaja77

-zbychzz

-...

Opublikowano

to czyli nas 3 :gwizdanie: :good:

Opublikowano

-taktuś

-czaja77

-zbychzz

-...

bravo :oklaski: Zbychu kielichu :good:

Opublikowano

ja możne będę.. ale niestety nie mogę obiecać - muszę rodzicieli gdzieś zawieźć i nie mam pojęcia ile mi to zajmie. jakąś tam imprezę mają. ale nie wiem jeszcze gdzie bo nie widziałem się z nimi..

a ten w Ostródzie spot to nie jest przypadkiem w tym samym czasie co nasz?? Czy mnie pomyliło się coś?

gej party.. heh.. nie ma to jak się podotykać z kumplami w sobotni wieczór :decayed: :decayed: :kox:

Opublikowano

może jutro da mi się Paweł namówić ;)

Opublikowano

może jutro da mi się Paweł namówić ;)

Siemanko

Nie musisz mnie namawiać , bo już się zdecydowałem ... Będę z Marzenką : - ))

hihi . :tongue4:

Pozdrawiam . :evil:

Grzesiu zabierz Monikę . :decayed:

Ew. Gay Party :embarrassed::decayed::naughty: co w 100% popieram...

Opublikowano

może jutro da mi się Paweł namówić ;)

Siemanko

Nie musisz mnie namawiać , bo już się zdecydowałem ... Będę z Marzenką : - ))

hihi . :tongue4:

Pozdrawiam . :evil:

Grzesiu zabierz Monikę . :decayed:

Ew. Gay Party :embarrassed::decayed::naughty: co w 100% popieram...

no proszę :good:

ja raczej sam przybędę

Opublikowano

Ja też mam zamiar się pojawić jutro :naughty: Rimol z Grześkiem też powinni się zameldować ;)

jak gej party to 4 club na starowie xD

:polew:

Ja tam raz byłem z sympatyczną koleżanką. Koleś nas oprowadzał i wszystkich dookoła nam przedstawiał. Jakoś tak nieswojo się czuliśmy. Tak czułem że coś jest nie tak i szybko uciekliśmy stamtąd :evil:

Opublikowano

trzeba bylo nie uciekac, tylko poczekac jak ja az mnie sami wyrzuca :kox::polew:

no i chodzic blisko plecami wzdluz scian :decayed:

a tak na powaznie to fajna muzyke tam maja :decayed:

(dla uscislenia, raz bylem rotfl)

Opublikowano

Słuchajta, a ten Dżin to jest przy młynie?

Nigdy w tej knajpie jeszcze nie byłem... :cool1:

w razie jakby co, to blisko będzie na dworcowe zapiekanki wyskoczyć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Marek a może i ty żonkę zabierzesz? :gwizdanie: BO i moja ma bo poszła? ;(

Opublikowano

Marek a może i ty żonkę zabierzesz? :gwizdanie: BO i moja ma bo poszła? ;(

no i co - tylko ja przyjdę sam :disgust:

a ciekawe co tak kwiatko nic się nie odzywa ???

Opublikowano

A bo i jak PAWEŁ ze swoją ,to i ja by razem z moją się zjawił,a ty Zbysiu nie możesz z kobitką? :evil :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.