Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

chłopy jakie plany na sylwestra?? :gwizdanie:

Sorry Michaś, nie wpadnę na Balbiny i nie będę z Tobą biegał między blokami i rzucał petardy

:polew:

u mnie spontan pewnie przyjacielsko - rodzinny, może coś innego się wyklaruje... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Ja juz mam jeden zestaw zakupiony :D a po swietach musze jeszcze z 10 achtungow zakupic :D zeby było pozadne jebbb w tamtym roku za mało kupiłem z kumplem i za duzo strzałow nie było . W tym roku jest wiekszy budzet :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty: Kumpel załatwił od taty z wojska jakies 5 taki duzych petard wojskowych :kox: :kox: :kox: :kox: :piroman: :piroman: :piroman: :piroman: a na flisa tam zalece z paroma achtungami :):kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też napierdzielam achtungami :decayed: :decayed: :decayed:

nie lubię kolorowych pstryków w górę, wolę porządne pierdolnięcie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo :D dlatego trzeba zaczac gadac z ruskimi czy moze by sprzedali jakas bombe atomowa :D to bysmy sie zrzucili i strzelili raz ale porzadnie i grzybek by był :D:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo :D dlatego trzeba zaczac gadac z ruskimi czy moze by sprzedali jakas bombe atomowa :D to bysmy sie zrzucili i strzelili raz ale porzadnie i grzybek by był :D:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ależ to jest wspaniały pomysł :good::kox::polew: :polew: :polew:

byłoby cudownie, pycha

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI DAJCIE SPOKÓJ !!! my chcemy jeszcze żyć -w przyszłym roku tyle imprez ma być i zlocik jakiś a-4 -czek może niekoniecznie tam gdzie zawsze bo pojawiły się już propozycje w koronie na czekoladce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak byłem w podstawowce to zawsze jakies zapałki miałem w kieszeni a czasmi to ejszcze saletra sie znalazła :D:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziekuje nie wybieram sie tam :D:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 17:02_________________________________________________No to weekend :D i 3 egzaminy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 17:03_________________________________________________o jjaaa ebie mam jutro wolne od szkoły :D czyli dzis wieczor poker face i melanzos santos starówkos :naughty: :naughty: :naughty:

:drunk: :drunk: :banan: :banan: :banan::banan2: :banan2: :lol1: :lol1:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 20:31_________________________________________________Co tam mietkie pytongi :D ale wczoraj umierąłem jak bura suka :sick3: :sick3: pojechałem na 2 piwka na starowke a wrociłem o 6 rano :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, znajdźcie mi jakieś godne B5 w TDI 110/115 z 2000-01r za 15tys to przywiozę dupsko na spota i postawię kratę na środku parkingu ;)

hehe mało........................................szkoda że nie za 10 [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:58_________________________________________________ :polew:

Zapytaj Marka może odda za darmo :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...