Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

I jak Wam się podoba po nowemu ?

po nowemu jakoś ale denerwuje mnie, że wszystkiego trzeba szukać. A tak a propos ktoś wie gdzie jest link do nieprzeczytanych postów ? (tych co się wnich brało udział oczywiście ;) )

coś mi się wydaje, że przez te upiększenie liczba użytkowników drastycznie spadnie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

siemano, wow f*ck , ale jakos tak dziko teraz po nowemu na tym forum. dopiero sie zalogowalem, bo wczesniej nei moglem, masakra jakas.

musze poszperac, polatac to forum, obeznam sie i ocenie czy lepiej czy gorzej

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arko twoja fura widziana dzis zaparkowana pod energetykiem :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arko twoja fura widziana dzis zaparkowana pod energetykiem :guma:

A ty co tu ...... robisz o tej porze w piątek singlu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie spotujecie?

Bo Kormoran chyba ostatni raz zalicza Koronę i wracamy za 2 tyg na Ruś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak był ktos na naszym wspaniałym spocie olsztynskim :dancing:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE smoki jadły dziewice :banan: i dlatego wygineły z glodu :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim pytaniem do was :) Będę musiał ustawić zbieżność i naczytałem się, że w wielowahaczowym zawieszeniu ustawia się też jakąś "krzywą zbieżności" na specjalnej belce, nie tylko samą zbieżność.

I moje pytanie jest takie czy ktoś wie gdzie w Olsztynie jest zakład który zajmuję się takim ustawianiem? :)

A drugie pytanie, to wie ktoś co się dzieje z naszym forumowym mechanikiem Pawłem? dodzwonić się nie można, nie odpisuje i nawet w warsztacie nie zastałem :P Chyba że się na mnie obraził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u tego Sławka jakieś 3-4 miesiące temu i musiałem poprawkę robić bo ściągało mocno na prawo, później poprawił ale dalej trochę ściąga w prawo. No i mam problem jeszcze z pływaniem samochodu na dziurach, koleinach i na śliskiej nawierzchni, d*pa rzuca na prawo i lewo, tak jakby tuleje belki do wymiany, amorki i sprężyny sprawne bo wymieniane. Zawiecha z przodu bez luzów, dzisiaj na przeglądzie sprawdzane na szarpakach, u Sławka na stacji też wcześniej sprawdzane. Jak wymienię tuleje belki to chcę zrobić zbieżność, ale właśnie tak jak się to powinno wykonywać zgodnie ze sztuką regulacji zawieszenia wielowahaczowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXYM do do Pawełka to pewnie napisze sam co i jak :dancing:(bo ma przeprowadzke ) a co do zbierznosci ze sciagało itp itd :D:thumbup1: sprawdz czy nie masz jakis spawow na podłodze :naughty::kox::dancing:

Chłopy co wy na to żeby się przenieśc od następnego spotu na RU$ ?? dzień już dłuższy to można byłoby sie tam przenieść ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to by wyjaśniało dlaczego nie ma czasu :)

A co do spawów to nic tam nie ma, 4 lata śmigam tym autkiem (ok 160tys km) i zawsze było ok,

do czasu wymiany drążków i końcówek. Wymieniony jeszcze lewy banan na Master Sport niestety,

jak się nie uda porządnie ustawić to wymienie ten wahacz na Ruville, tak jak reszta.

Ale najpierw do wymiany tuluje belki i sprężyna lewa przód :) po tym walka ze zbieżnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...