Spoty Olsztyńskie

• taktuś

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Cześć wszystkim mam mały kłopot i pytanko do was gdzie na warmi polecili byście udać sie ze szwankującym nastawnikiem ?? Wiem że nastawnik jest do czyszczenia i nie mogę znaleźć nikogo kto mi to porządnie zrobi większość fachowców nawet nie wie że vagiem trzeba korekcje jakieś potem robić. Samochód szarpie przy lekkim wciśnięciu gazu. Pozdrowienia i dzięki

1. tu http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-50/all-all-pawel69-olsztyn-54051

2. tu http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-50/rbauto-236389/

zadzwoń zapytaj :kox:

---------- Post dopisany at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:56 ----------

btw

kurm.gif

suki :naughty:spot w niedziele godz 14.00 parking na Rusi

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Dzięki Zaleczeq za info Paweł robił u mnie pełen rozrząd prawie rok temu autko śmiga bez problemowo ale potem nie odbierał już telefonów. Będę próbował jeszcze się skontaktować. Ale z drugiego kontaktu też skorzystam. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam

Paweł wiem ze nie odbierał ze tak powiem sprawy osobiste:kwasny: ale teraz już podobno normalnie pracuje jak wcześniej tylko ze w warsztacie na Poprzecznej :wink: takze dzwon smialo

w okolicach jarot ktoś ma w swoim audiku nagłośnienie bose???Chciał bym porównać czy tylko umnie gra jak w remizie:facepalm:

nie ja mam zwykle audi concert czy jakos tak :decayed: 9 glosnikow + sub :decayed:

btw Jacek nie miales golfa vr5 ?? i nie mieszkasz przypadkiem na świtycz-widackiej w tych nowych blokach ?? a teraz masz wlasnie a4 3.0q s-line i z przodu hebel chyba 320 albo 345 ??

nie vr5 a V6 a reszta sie zgadza:wink:a skąd to wszystko wiesz:cool1:

bo mieszkam na switycz widackiej 12 i widze twoja fure z okna :decayed: mijałem Cie chyba jakoś w tygodniu pod stokrotka :decayed: a ja akurat wsiadałem z kumplem do leona cupry :decayed:

kolo 18 cali hebel 323 :) a TY masz u siebie 320 czy 345 ?? bo zacisk to ledwo w tej 17stce sie miesci :decayed: