Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie nas wielu ale za to konkretni gracze ;) hehe Dobra to niech będzie ta 17 Micek będziesz? :bicz::lol::a4fan::a4fan::a4fan:

[ Dodano: 15-04-2007, 02:06 ]

taktuś, podobno ktoś uczony stwierdził, że w nazwie naszego woj nie powinno używać się myslnika, jak znajdę dowód w postaci artykułu lub wypowiedzi to załączę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Ze mna to bedzie tak: jak bede mial kase to napewno wpadne i bede sie kontaktowal co gdzie i jak...a jak nie to poprostu mnie nie bedzie...jak ja nie lubie byc odciety :confused:

[ Dodano: 15-04-2007, 22:02 ]

No ja niestety nic nie wymyslilem i zamulalaem u kumpla.Szkoda bo naprawde dzisiaj bylo tak okropnie nudno ze nie mialem co ze soba zrobic ale juz nastepnej okazji napewno sobie nie daruje... :a4fan: a koledzy to wogole sie zebrali?! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koledzy to wogole sie zebrali?
Tak, byliśmy we dwoje tzn Robson i ja :biggrin: . Jednak jakby na to nie patrzeć była to inauguracja spotów warmińsko-mazurskich :a4fan::a4fan::a4fan:

Porozmawialiśmy o furkach, forum i życiu :biggrin: . Robson zapraszał na grilla, ale końcem końców stojąc na parkingu przegadaliśmy dwie godziny.

Robson dzięki za spota.

Następnym razem musi Nas być więcej :exclaim: :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: no fajnie, że :Nadejszła ta Wielkopomna chwila" :wink: Pierwszy w historii spot Warmińsko - Mazurski :a4fan: odbył się z rezultatem zadowalającym. Omówiliśmy sprawy bierzące ;) i przyszłe :)) No i tak na marginesie poruszyliśmy kwestię "oprawy tematu" - SPoty Warmińsko - Mazurskie, jak trafnie zauważył Kolega Taktuś warto by było określić nasz wizerunek zaczynając od zabarwienia tekstu - SPoty Warmińsko Mazurskie na forum np. kolorek czarny z czerwonymi W-M, tego nikt jeszcze nie ma a jeśli jest wykonalne to będzie ładnie wygladało i przyciągało wzrok. :a4fan: Myslę, że Ty Micuś jako Główny Sekretarz :) mógłbyś o to się postarać, napisać do któregoś z Modów żeby Ci pomógł, jak się nie da czarnego z czerwonym ale myslę że to wykonalne to może jakiś odcień zieleni symbolizujący nasz region? albo chociaż znaczki to sprawdzałem można :P np - •••• Spoty W[glow=red][/glow]armińsko - M[glow=red][/glow]azurskie [glow=red][/glow] •••• Pomyślcie też Koledzy o następnym spocie napiszcie kiedy Wam pasuje. pozdrawiam Robson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć Gromo ale Ty z Płońska jesteś chyba ? będziesz jechał do Olsztyna?

mam pomysl umowmy sie na zloci a4 na lotnisku w olsztynie dajtki
pomysł dobry ale wtedy więcej ludzi, za całego woj musiałoby się zadeklarować :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale naprawde nie mam mnie w domu calymi dniami i nie mialem kiedy popracowac nad tytulem postu...widze ze ktos mnie wyreczyl wiec z gory dziekuje :smile: ...wlasnie ja juz pisalem duzo wczesniej o tym co napisal gromo ale daty cos sie nie zgadzaja wiec trzeba sie dokladnie dowiedziec co kiedy i jak...Proponowalbym w niedziele w miare mozliwosci zeby wszyscy przybyli na spota i bysmy dokladnie obgadali sprawe zlotu na dajtkach...mysle ze jakby pojechalo Nas troche co calkiem niezle wrazenie bysmy zrobili... :exclaim: ...w ta niedziele naprawde postaram sie byc i wszystko dokladnie ustalimy... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas wypowiadaja sie Ci sami uzytkownicy...niech reszta tez sie wkoncu zbierze i wlozy w to troche dobrych checi i zapalu... :a4fan:

[ Dodano: 21-04-2007, 23:33 ]

To jak z jutrem Panowie?!Napiszcie czy napewno bedziecie bo zapowiada sie ze jutro bede mial warunki zeby wpasc na spota... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mogę sie doczekać kiedy będę mógł włączyć sie do szanownego grona naszego warmińsko mazurskiego i olsztyńskiego. Na razie pozostaje mi tylko polowanie na autko.... Hehe ale dajcie mi miesiąc ;)

pozdrowienia z Jarot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manio, jak będziesz potrzebował pomocy przy kupnie samochodu to daj znać, na pewno ktoś z członków W-M będzie miał czas żeby Ci pomóc.

To jak z jutrem Panowie

Micek umawiaj się z chłopakami ja jestem w trasie i będę dopiero jutro w Ol. pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to dzisiaj sobie odpuscimy ale w nastepna niedziele ma byc Nas conajmiej 5 :a4fan:

[ Dodano: 22-04-2007, 19:59 ]

Bede w olsztynie 25-26-27 bo musze babcie wozic na leczenie wzroku wiec jak ktos bedzie mial chwile czasu to zawsze moge sie spotkac i troche pogadac...Bede raczej do godz 12 wiec jak ktos ma wolny czas to niech daje znac...A w nastepna niedziele ma byc Nas...duzo!!! hehe :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoc mysle ze by sie przydala..l. moze jakies badzo pewne zrodla macie i z dobrymi albo bardzo dobrymi cenami ? Troche ten nasz region wiecej kroi jak na poludniu, ale moze znacie takie osoby tutaj dostepne... Na poczatek moze podpowiecie mi na jaki rocznik moge liczyc przy 20-25 tys zl w bdb stanie, silnik zakladam ze bedzie 1,9 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manio ja mogę Ci podać dobre źródła ale w Niemczech i ewentualnie pomóc szukać w niemieckich komisach i u dealerów, co do rocznika i ceny nie ma zasady wiesz że okazja może się trafić :) inna okazja może być trefna inne autko może być świetne technicznie lecz ciut droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...