Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzięki dzięki :)) oczywiście wypalę na razie mam dużo pracy i szukam dobrego fotelika :wink:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie to kiedy nastepny spocik organizujemy bo widze temat ucichl...nie kazdy zarzuci jakas propozycje... :a4fan:

[ Dodano: 08-05-2007, 15:57 ]

niech*

Opublikowano

ja na razie muszę nacieszyć się Rodzinką i mam dużo nowych spraw na głowie więc odezwę się jak się wszystko ustabilizuje :biggrin: Dzisiaj kupiłem nareszcie fotelik dla Juniora :a4fan: do samochodu :a4fan::a4fan::a4fan:

Opublikowano

Panowie to kiedy nastepny spocik organizujemy bo widze temat ucichl...nie kazdy zarzuci jakas propozycje... :a4fan:

[ Dodano: 08-05-2007, 15:57 ]

niech*

hej, tak patrzę na kalendarz i w sobotę 19.05 o godz 18 może zrobimy spocik ;)

Robson- wpadłeś w pieluchy czy co? nie widać cię ;D ;D ;D

no to czekam na propozycję :o

Opublikowano

Mi sobota nie pasuje...zreszta wystawilem samochod na sprzedarz i bede kupowal B5 w diesel-u...pozdrawiam wszystkich...

Opublikowano

Panowie to kiedy nastepny spocik organizujemy bo widze temat ucichl...nie kazdy zarzuci jakas propozycje... :a4fan:

[ Dodano: 08-05-2007, 15:57 ]

niech*

hej, tak patrzę na kalendarz i w sobotę 19.05 o godz 18 może zrobimy spocik ;)

Robson- wpadłeś w pieluchy czy co? nie widać cię ;D ;D ;D

no to czekam na propozycję :o

no wpadłem :)

p.s mam dla Was po cygarku ;)

Opublikowano

po cygarku? łaj not

tylko kiedy spożyjemy :grin:

a jak twój syn kortowiadę ( czyt.:wojnę ) przetrwał?

będę jarał cygaro kubańskie :grin::huh::afro:

Opublikowano

Witam !

Słyszałem, że po Olsztynie jeździ jakieś A4 z rejestracją N0 NAME ? ;-)

Opublikowano

Witam !

Słyszałem, że po Olsztynie jeździ jakieś A4 z rejestracją N0 NAME ? ;-)

śmigam codziennie i jeszcze nie widziałem, może to zjawa jaka...
Opublikowano

Pewnie bede na gieldzie wiec jak cos odpowiada mi niedziele w godzinach 12-14...Jedyny optymalny termin dla mnie.. :undecided:.

Opublikowano

Jak

po cygarku? łaj not

tylko kiedy spożyjemy :grin:

a jak twój syn kortowiadę ( czyt.:wojnę ) przetrwał?

będę jarał cygaro kubańskie :grin::huh::afro:

jak się uporamy z Agatą ze sprawami "maluchowymi" to dam znać, a podczas kortowiady byliśmy u Teściów :grin: nie chcieliśmy ryzykować :tongue:
Opublikowano

śmigam codziennie i jeszcze nie widziałem, może to zjawa jaka...

Jak nie ma jak sam widziałem na starym mieście :grin:

Opublikowano

no jest taka rejestracja, widziałem go w Wa-wie i w Olsztynie. Sobie chciałem ale kolega był pierwszy :):a4fan:

Opublikowano

Ta dam !

P1010138.jpg

P1010143.jpg

P1010147.jpg

;-)

Opublikowano

mimo wszystko na żywo jeszcze nie widziałem... bardzo ładna B6 :cool:

wpadnij na spota jak ustalimy termin :a4fan:

Opublikowano

No ładna Kolego :grin: łądnie się pochwaliłeś :grin: z tak zwanego zaskoczenia nas wziąłeś ale uważaj na zjebki od Adminów bo furkami chwalimy się na "moje A4" :wink: Gentlemans może w niedziele zrobimy jakiś krótki spocik z rodzinami, dziewczynami itd... jakaś szybka ustawka na "małe cygarko" :rolleyes:hehe bo w końcu obiecałem :a4fan: :a4fan: :a4fan: pozdrawiam Robson Papi czulo :grin:

Opublikowano

qrcze, niedziela odpada, mój chrześniak ma komunię :cry:

Opublikowano
:rolleyes: no nie to musisz być oczywiście na komunii, szkoda że nie wesele chrześniaka bo by się kilka :a4fan: pojawiło przed kościołem :grin: ale jak mus to mus, jesteś usprawiedliwiony, nie wiem kiedy w btakim razie bo Micek sprzedaje swoją torpedę :bicz:
Opublikowano

Tylko sprawdzam waszą czujność :-p

Zasadniczo i pobieżnie, to obecnie mieszkam w W-wie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.